gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113

Hayko Cepkin - ölüyorum

Konu, 'G-H Harfli Şarkılar' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Unutulur mu gökyüzü Yitirir miyim bu gül yüzü Birer birer neyim kalır
    Geriye baksamda

Solar mıyım gündüz gece?
    Güneşim yoksa bu son hece
    Birer birer neyim kalır
    geriye baksamda

Zehirlendi dudaklarım
    Çocukken nasıl ağlardım
    Birer birer neyim kalır
    Geriye baksamda

Ne kaldı bak ellerimde
    Biliyorum gülüyorsun
    Her adımım daha derine
    ölüyorum... (x2)

Törpülenmiş tırnaklarım
    Güçsüzdüm bende avlandım
    Birer birer neyim kalır
    geriye baksamda

Her şeyim olmuş bilmece
    Çözdükçe gördüm işkence
    Birer birer neyim kalır
    geriye baksamda

Bir başıma kaldım şimdi
    Nerde hata yaptım bilmem ki
    Birer birer neyim kalır
    geriye baksamda

Ne kaldı bak ellerimde
    Biliyorum gülüyorsun
    Her adımım daha derine
    ölüyorum... (x2)

Hayko Cepkin - ölüyorum konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. hayko cepkin

hayko cepkin

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Hayko Cepkin - Yarası Saklı

Hayko Cepkin - Yarası Saklı

kurtarın beni tutun elimden düşmeden kollayın beni korkar oldum ben herşeyden unutmam seni çok acı verdin giderken hala çok yeni yarasi sakli derimde yok mu bunun ilacı?
  3. Hayko Cepkin - Hüzünle Karışık

Hayko Cepkin - Hüzünle Karışık

bana yol ver bana iyi bak son vedadır sana son kez sana 1 söz son defadır bana yol ver bana iyi bak son vedadır sana son kez sana 1 söz son defadır bırak aksın sel sular can evımden vurdular bana kalsın dar duvar ezılır elbet can cıkar.
  4. Hayko Cepkin - Ben Gideyim

Hayko Cepkin - Ben Gideyim

ah çeker bu yürek ah canım sen bilmezsen kim bilir zor zamanlar gördüm ah canım söyleyemem dert benimdir su gibidir berakktır bu gönül kana kana içli gelir kor alevler yaktı bu gönül söndürmeye kim gelir ateşini gördüm yandım yanında kor ettim yalanını bildim bak en sonunda öğrendim ateşini gördüm yandım yanında kor ettim yalanını bildim bak en sonunda öğrendim çok sevmeyi isterdim ah canım...
  5. Hayko Cepkin

Hayko Cepkin

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...

Sayfayı Paylaş