gebe
  1. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0

Hayko Fanını yumrukladı

Konu, 'Magazin' kısmında ilkimsu tarafından paylaşıldı.

bu adama nolmuş neden yumruklamıs acaba? İzmir'de sahneye çıkan Hayko Cepkin, ön sıradaki seyircisine önce yumruk attı, sonra tehdit etti.

Mekandaki bir seyircinin cep telefonuyla kaydettiği görüntülerde, şarkısını söylerken elindeki mikrofonu yere fırlattıktan sonra ön sıradaki seyircilerden birine yumruk atan Cepkin, ardından korumalara "Alın onu alın" şeklinde talimat vererek yumruk attığı dinleyicisini dışarı çıkarttırdı.

Siniri bir türlü geçmeyen ünlü şarkıcı, sahneden "Onu içeri alın, gitmesin. Yukarı çıkarın onlarla hesaplaşacağım" dedi.

Hayko Fanını yumrukladı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. hayko cepkin

hayko cepkin

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Hayko Cepkin - Yarası Saklı

Hayko Cepkin - Yarası Saklı

kurtarın beni tutun elimden düşmeden kollayın beni korkar oldum ben herşeyden unutmam seni çok acı verdin giderken hala çok yeni yarasi sakli derimde yok mu bunun ilacı?
  3. Hayko Cepkin - Hüzünle Karışık

Hayko Cepkin - Hüzünle Karışık

bana yol ver bana iyi bak son vedadır sana son kez sana 1 söz son defadır bana yol ver bana iyi bak son vedadır sana son kez sana 1 söz son defadır bırak aksın sel sular can evımden vurdular bana kalsın dar duvar ezılır elbet can cıkar.
  4. Hayko Cepkin Fan Club

Hayko Cepkin Fan Club

Eee haykosuz bir forum olmaz yani. =] Hayfanları bekleriz..
  5. Hayko Cepkin

Hayko Cepkin

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...

Sayfayı Paylaş