gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

hayranlık bırakacak ve düşman çatlaatacak patik modelleri

Konu, 'Bebek Örgüleri' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

abiye patik örnekleri abiye patik modelleri patık modelerı modelleri ve yapılışı hanımlar hani bazen aşırı beyeni karşısında ani bir refleksle ALLAH ALLAHH!!! yada ayyyyy!!! dediğimiz olur yaa işte ben size garanti veriyorum ki bu patik örnekleri modelleri karşısında sizdende buna benzer bir çığlık yükselecektir :D:D:D hadi benim sesi güzel meleklerim hep bir ağızdan koro halinde sevinç nidası gösterelim :D:D

dudak ısırtacak hayranlık bırakacak patik örnekleri

2. SaBıR MeLeĞi

SaBıR MeLeĞi Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    47
    Ödül Puanları:
    28
    Cevap: hayranlık bırakacak ve düşman çatlaatacak patik modelleri
    ayy çokk şirinlermiş bunlar teşekkürler cnm *****

3. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    39
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: hayranlık bırakacak ve düşman çatlaatacak patik modelleri

valla gerçektende tek kelimeyle Allah Allah yani bide üfff ne güzellerr ayyy bayıldımda cabası :D
    çok beğendim gerçekten çok şirinler hele kız çocuklarına göre olanlar saol adminim emeğine sağlık

hayranlık bırakacak ve düşman çatlaatacak patik modelleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. keçe patik modelleri ve yapılışı

keçe patik modelleri ve yapılışı

patik modelleri yapılışı patik modelleri ve yapılışı ve yapilisi keçe keçeden yapımı istediğiniz dilediğiniz renklerde yapabileceğiniz ve ayakkabı pabuç görünümlü patikler :D:D Bu renk renk bebek patikleri ve ayakkabıları keçeden yapılmış..Ancak buna benzer suni keçe ya da polar kumaşlarla da yapılabilir..Battaniye dikişi ile dikilip kurdelelerle süslemişler.Hem pratik hem de çok renkli.
  2. hayranlık bırakan gelin başı modelleri

hayranlık bırakan gelin başı modelleri

düğün günü herkes size hayran kalacak :)işte size dudak ıssırtan gelin başı ve taç modelleri:)
  3. Boncuklu patik modeli ve yapılışı

Boncuklu patik modeli ve yapılışı

patik modelleri ve yapılışı patik modelleri ve yapilisi boncuklu modeli yapılışı boncuklu örnekleri Bu şık patiklerden birni ister kışın soğuğundan ayaklarınızı sıcacık tutması ve soğuktan koruması için yapın,istersenizde çeyizinize koyarak evlendiğiniz zaman giyinin.Yapılışı bizden seçimi yapıp örmesi sizden.:) YAPILIŞI: boncukları kendi ipinden patiklik ipe dizin. bu biraz...
  4. 2014 Yeni ve Farklı Patik Modelleri

2014 Yeni ve Farklı Patik Modelleri

patik modelleri 2014, patik örnekleri, yeni patik modelleri Benim için de kış aylarının vazgeçilmezi patikler, kışın soğuk havalar da ayakları sıcacık tutuyor. Biz bayanlar özellikle ayaklarını kadın hastalıklarına karşı sıcak tutmamızın öneminin büyük olduğunu düşündüğümüz de patikler çok kullanışlı oluyor. Özellikle babet ve boncuklu patik modelleri bayanlar ve çeyiz hazırlığında olan genç...

Sayfayı Paylaş