gebe
  1. İzmirella

İzmirella Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    0

hayret verici bişii

Konu, 'Evcil Hayvanlar ve Hayvanlar Alemi' kısmında İzmirella tarafından paylaşıldı.

[​IMG] [​IMG] [​IMG]

hayret verici bişii konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hayret etmek

Hayret etmek

Rüyada beklemediginiz bir söz veya bir durum karsisinda hayret etmeniz, hayatta karsilasacaginiz zor durumlardan cesaretle kurtulacaginiza delalet eder.
  2. MAR'SINDA DÜNYAYA BENZEERLİĞİ Hayret verici

MAR'SINDA DÜNYAYA BENZEERLİĞİ Hayret verici

Kanyonlar, vadiler tıpkı dünya MARS'IN DÜNYA'YLA BENZERLİĞİ HAYRET VERİCİ! Mars'ta çekilen fotoğraflar incelendikçe Kızıl gezegendeki bazı oluşumların dünyayla büyük benzerlik içinde olduğu ortaya çıkıyor. Gezegende bir zamanlar su olduğu fikri giderek güçleniyor. Avrupa Uzay Araştırmaları merkezi, 2003 yılından beri gözlem altında tuttukları Mars'ın yüzeyine ilişkin araştırma ve...
  3. Utanç verici...

Utanç verici...

Arkadaşlarım birazdan sizlere birilerin dikkatini çekmesini umduğum bir utanç tablosu paylayacağım lütfen yorumsuz bırakmayınız
  4. Özgün -Hayret

Özgün -Hayret

Seyret beni şimdi uzaktan Belki olur da çok seversin Pardon yanlış mı biliyorum Kıskanmam mı derdin Sen ki yaramaz Aşka hiç inanmaz Güçlü, kariyer sahibiydin Benle sıradan bir ilişki Bağlanmam mı derdin Utanmadan bi de soruyor musun Sevgilin kim diye Seni biraz ezik gördüm Bir de eskimiş hal ile Hayret ettim hayret Görünce şaşırdın Hayret kızardın daraldın Ha gayret anlaşırsın tatlım Aşkın ne...
  5. hayretler içindeyim

hayretler içindeyim

adminim meleğim bana gelen bildirimleri ve açtığım konulara yazılan yorumları göremiyorum ne oldu acaba yalnış birşey mi yaptım acil yardım lütfeeeeeeennnnn.. gerçi cevap yazsanızda göremiyorum nedenini anlamadım çok mutsuzum ben bu konuda nasıl bilgi alıcam şimdi:cry::cry::cry:

Sayfayı Paylaş