gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Hayrettin'den Mangal Style Kopacaksınız :D

Konu, 'Magazin' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Bu konu; hayrettin magal style hakkında bilgiler vermektedir.
    Sevgili melekler, bir süredir bizi de içine sürükleyen Gangnam Style çılgınlığı, önce Atilla Taş'ın yazdığı Türkçe sözlerle, daha sonra da Bodrum Turgutreis Belediye Başkanının oğlunun kendi düğünü için müstakbel eşiyle çektirdikleri Gangnam Style klibiyle bizi bizden aldı :D:D Tüm bunların üzerine son nokta (son nokta diyoruz çünkü artık bu şarkı üzerinden yeni bir şok daha kaldıracak halimiz kalmadı :D:D ) komedyen Hayrettin'den geldi. Bana kalırsa gayet başarılı bir parça ve yerlere yatıracak kadar komik bir klip olan Gangnam Style şarkısına Hayrettin öyle bir klip çekti, öyle sözler uyarladı ki gülmekten kopma noktasına geleceksiniz (ne demekse :D:D ). Evet lafı daha fazla uzatmayalım ve Hayrettin'in kahkaha bombası klibine geçelim :D:D

VİDEOYU İZLEMEK İÇİN AŞAĞIDAKİ RESME TIKLAYIN MELEKLERİM :)

Hayrettin'den Mangal Style Kopacaksınız :D konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Çocuk söyleşileri (kopacaksınız :D)

Çocuk söyleşileri (kopacaksınız :D)

altı yaşındaki fırat ile kutay resim yaparken konuşmaktadır: fırat: eve gidince abimin boyalarıyla boyiycam bu resmi kutay: ne renge boyiycan? fırat: beyaz kutay:ii de oolum beyaz görünmez ki.. fırat: tamam o abim görmesin diye.. (5 ve 6 yasında iki bıcır kızın arasındaki diyalog] yasemin*: ya büşra offf... büşra*: noldu yasemin? yasemin: rahat rahat güneşlenemiyoruz artık ya, baksana...
  2. kopacaksınız

kopacaksınız

Önce dogdugun AYI ara sonra GÜNÜ ve en son olarak ISMININ ILK HARFINI ara karşısında bulunan cümleyi buraya yaz . (sirayla yaz) Doğduğunuz Ay Ocak) Ben ingilizce ögretmenimle geziyorken Subat)Ben bi kac kizla/erkekle geziyorken Mart)Ben Michael Jacksonla geziyorken Nisan)En iyi arkadasimla geziyorken Mayis)Ben ev hayvanimla geziyorken Haziran)Ben mathematik ögretmenimle geziyorken Temmuz)Ben...
  3. Hayrettin'den Pampiş Klibi :)

Hayrettin'den Pampiş Klibi :)

hayrettin pampiş klibi hilal cebeci sözleri videosu ile ilgili bilgiler burada melekler Hilal Cebeci'nin Pampişlerini artık bilmeyen yoktur melekler :D:D Bir zaman pampişlerle epeyce bir reklam olan Hilal Cebeci tam unutuldu derken komedyen Hayrettin'in çektiği klip sayesinde tekrar gündeme geldi . Şimdi size bu klibi ve sözlerini ekliyoruz melekler :) Eee, Yahudilerin ünlü bir sözü vardır...
  4. Bakın Kıyamet Saat Kaçta Kopacakmış :D

Bakın Kıyamet Saat Kaçta Kopacakmış :D

Bu konu; kıyamet saat kaçta kopacak haberi hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler :D:D Hani yarın 21 Aralık ya, hani dünyada iki köy hariç her yer yerle bir olacak ya :D:D Eee bunun bir de saati olmalı öyle değil mi ? İşte muhteşem maya kehanetleri gereğince kıyametin kopacağı saat. Ayağınızı denk alın, bizden söylemesi :D:D Son günlerde gittikçe yükselen Kıyamet...
  5. Esra Erol'dan Pişman Talipler :D Kopacaksınız :D

Esra Erol'dan Pişman Talipler :D Kopacaksınız :D

esra erolda evlen benimler esra erolda evlen benimle talipleri Sevgili melekler, şimdi izleyeceğiniz videoda tam bir pişmanlık kördüğümü izleyeceksiniz :D:D Esra Erol'da Evlen Benimle evlilik programında birbirlerine talip olup sonra pişman olan, geri dönen, sonra başkasıyla olup yine pişman olan bir çifti izleyecek ve çok güleceksiniz :D:D Yorum yapamıyorum :D:D...

Sayfayı Paylaş