gebe
  1. gecenin_hüznü

gecenin_hüznü Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

HaytImızzı kolaylaştıran eşyalar:):)

Konu, 'Komik Resimler' kısmında gecenin_hüznü tarafından paylaşıldı.

Düz bir çizgi halinde kesmek için lazerli makas [​IMG]

Bebekler rahat uyusun diye, bir anne elinin ebat ve ağırlığında, dokunma hissi verecek şekilde tasarlanmış yastıklar:

Garsonlara müjde! Tepsi düşürmeye son!

işyerinde başkaları kullanmasın die delikli kilitli bardak

artık bıçağa ihtiyacınız yok:)

HaytImızzı kolaylaştıran eşyalar:):) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Eşya..

Eşya..

Ev eşyası kişinin aile fertleri ve onun dünyalığına, hayıtı idame ettirmek için başvurulan yol ve yöntemlere, Eşya taşımak ya da nakletmek bir durumdan başka bir duruma geçmeye, Eşyaları daha geniş ve güzel yere nakletmek hayra, iyiliği emretmeye; onlarıı kötü ve dar bir yere nakletmek katülüğü emretmeye, değersizi değerli olana tercih etmeye; Eşya ve her çeşit varlıkta gözlenen farkılık ve...
  2. Hayatı Kolaylaştıran İlginç Eşyalar

Hayatı Kolaylaştıran İlginç Eşyalar

ilginç bebek eşyaları ilginç eşyalar hayatımızı kolaylaştıran eşyalar satılık satılık
  3. Doğumu kolaylaştıran dua

Doğumu kolaylaştıran dua

doğumu kolaylaştıran şeyler doğuma giderken okunacak dua doğumu kolaylaştıran dua dualar doğuma giderken okunacak dualar HANIMLAR NAZAR DEYMESİN BENİM DOĞUMUM ÇOK KOLAY OLDU ALLAHIMA ŞÜKÜR.ÇOK DUA EDİN.KURAN-I KERİM OKUYUN.NAMAZ KILIN.ÇÜNKÜ ALLAH TAN BAŞKA YARDIM EDEN YOKTUR. BEN DOĞUMA GİDERKEN YASİN-İ ŞERİF OKUDUM AMA YASİN-İ ŞERİF TE GEÇEN HER MÜBİN DE BİR TANE PİRİNÇ AĞZIMA ATTIM. 7 TANE...
  4. Gebeliği kolaylaştıran bitkiler hangileri?

Gebeliği kolaylaştıran bitkiler hangileri?

Hamile kalmak için neler yemeliyim, gebeliği kolaylaştıran bitkiler nelerdir,gebe kalmak için hangi yiyeceklerden uzak durmalıyım, hamile kalabilmem için nasıl beslenmeliyim,ne yiyerek hamile kalırım, Doğurganlık potansiyelinizi artırmak için en başta yapmanız gereken, sağlıklı bir beslenme tarzına sahip olmak. Folik asidin hamilelik dönemindeki önemini çoğumuz biliriz. Dolayısıyla folik...

Sayfayı Paylaş