hayvan severler buraya

nazemel

Yeni Üye
Üye
hayvan severler buraya
hayvan severler hayvan severler facebook sitesi
evcil hayvan besleyenler baktım ki böyle bir konu yok.evcil hayvan dostlarımızın resimlerini,onların sorunlarını,beslenme konularını ve daha bir çok güzellikleri paylaşacağımız bir köşe olsun istedim.buyrun hepinizi bekliyorum melekler.ilk paylaşım benden bu bizim küçük kızımız çilek,şimdi 4 yaşında yaramaz şey.

KEDİCİĞİMİN RESİMLERİ

kedi-resimleri1-9575.jpg

kedi-resimleri2-6228.jpg

kedi-resimleri3-3789.jpg

iŞTE BU ya vallahi bu ben bu kediyi ekmek arası yapar yerim. Bu kadar şirin bi yaratık olurmu arkadaşlarım ya allaşkına şunun gözlerindeki masumiyete bakın.

Birde merak ettim 2006 yılında çekilmiş resim bu pisicik hala bu kadar küçük mü ? Yoksa kocuman oldumu :D:D

NOT: Resimler M.M galeriye aktarılmıştır. Sitemiz ayakta kaldığı sürece artık resimler ölmeyecek :)

Halamızın kedisi ŞERAFETTİN harbi kötü kedi niye diyeceksiniz yıkamıştık :D:D

kedi3-9920.jpg

Banamısın demedi öyle bi baktıki yüzümüze zaten daha sonra sırra kadem bastı bulamadık kendisini :D:D

Kedilerden tırsarım ama bu kedi çok şirinmiş : ) Çok hoş bir konuya imzanı atmışsın tebrik ediyorum ve devamını bekliyorum canım :)

Emeğine sağlık :)

Aman meleğim ne güzel konu açmışsın tam benlik..Çok şeker çileğin,kurban olayım ona...Koy omzuna biblo gibi gezdir..

Sadminim kedi öyle yıkanmaz..Ne o öyle akan suyun başında..Zavallı kedicik kaçmakta haklı yani..:laugh:..

Bende en kısa zamanda bebişlerimin resimlerini eklemek istiyorum artık...

arkadaşlar sizinle birşey paylaşacağım hayvanseverlere sesleniyorum benim evimde sultan papağanım var topcanli diye site var sultan papağanı satiyor ilanı gördüm bir sürü sultan papağanı vardı 4 resim koymuş 3 ve 4 . resimde bir sürü hayvanı küçücük tahtada kutuya kapatmış hava alsınlar diye küçücük teller kullanmış hayvanlar nerdeyse boğulcak yüzlerinden halinden belli ben ilan veren kişiye yorum yazdım nasıl yaparsın bunu diye ben 13 yaşındayım 5 yaşından beri hayvanseverim resmi görünce içim cız etti . dostlarım onlarda can bazı insanlar bunu bilmiyor gelin el ele verelim sesimizi duyuralım hayvanlar öyle durmasın

Geri