gebe
  1. nazemel

nazemel Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

hayvan severler buraya

Konu, 'Evcil Hayvanlar ve Hayvanlar Alemi' kısmında nazemel tarafından paylaşıldı.

hayvan severler hayvan severler facebook sitesi evcil hayvan besleyenler baktım ki böyle bir konu yok.evcil hayvan dostlarımızın resimlerini,onların sorunlarını,beslenme konularını ve daha bir çok güzellikleri paylaşacağımız bir köşe olsun istedim.buyrun hepinizi bekliyorum melekler.ilk paylaşım benden bu bizim küçük kızımız çilek,şimdi 4 yaşında yaramaz şey.

KEDİCİĞİMİN RESİMLERİ

2. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113
    iŞTE BU ya vallahi bu ben bu kediyi ekmek arası yapar yerim. Bu kadar şirin bi yaratık olurmu arkadaşlarım ya allaşkına şunun gözlerindeki masumiyete bakın.
    Birde merak ettim 2006 yılında çekilmiş resim bu pisicik hala bu kadar küçük mü ? Yoksa kocuman oldumu :D:D

NOT: Resimler M.M galeriye aktarılmıştır. Sitemiz ayakta kaldığı sürece artık resimler ölmeyecek :)

Halamızın kedisi ŞERAFETTİN harbi kötü kedi niye diyeceksiniz yıkamıştık :D:D

Banamısın demedi öyle bi baktıki yüzümüze zaten daha sonra sırra kadem bastı bulamadık kendisini :D:D

3. Misafir

Misafir Forum Okuru

Kedilerden tırsarım ama bu kedi çok şirinmiş : ) Çok hoş bir konuya imzanı atmışsın tebrik ediyorum ve devamını bekliyorum canım :)

Emeğine sağlık :)

4. Vijdan

Vijdan Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Aman meleğim ne güzel konu açmışsın tam benlik..Çok şeker çileğin,kurban olayım ona...Koy omzuna biblo gibi gezdir..

Sadminim kedi öyle yıkanmaz..Ne o öyle akan suyun başında..Zavallı kedicik kaçmakta haklı yani..:laugh:..

Bende en kısa zamanda bebişlerimin resimlerini eklemek istiyorum artık...

5. Vijdan

Vijdan Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0
  6. »| HeRCai |«

»| HeRCai |« Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    38
    ya ben evde hayvan olmasindan yana degilim ama senin bu kedicik coook tatlimis canim ya, helei o bakislari :)

7. Vijdan

Vijdan Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0
  8. _BaLıM_

_BaLıM_ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    çok şirinler bunlarr yaa:)

9. irem_1999

irem_1999 Forum Okuru

arkadaşlar sizinle birşey paylaşacağım hayvanseverlere sesleniyorum benim evimde sultan papağanım var topcanli diye site var sultan papağanı satiyor ilanı gördüm bir sürü sultan papağanı vardı 4 resim koymuş 3 ve 4 . resimde bir sürü hayvanı küçücük tahtada kutuya kapatmış hava alsınlar diye küçücük teller kullanmış hayvanlar nerdeyse boğulcak yüzlerinden halinden belli ben ilan veren kişiye yorum yazdım nasıl yaparsın bunu diye ben 13 yaşındayım 5 yaşından beri hayvanseverim resmi görünce içim cız etti . dostlarım onlarda can bazı insanlar bunu bilmiyor gelin el ele verelim sesimizi duyuralım hayvanlar öyle durmasın

hayvan severler buraya konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. hayvan severler fan clubu

hayvan severler fan clubu

evet arkadaşlar hayvan severmisiniz. hayvanlar hakkında düşündükleriniz ve kendi yorumlarınızı bekliyorum.
  2. hayvan severler buraya sizler için avatar getirdim hanııımmm!!! :))))

hayvan severler buraya sizler için avatar getirdim hanııımmm!!! :))))

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. Fil severler buraya ...

Fil severler buraya ...

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  4. pembe severler buraya (süperler)

pembe severler buraya (süperler)

Her kadın pembeyi sever bende bayılırım ev dekorasyonunda da süper duruyor vallahi.Beğendiğiniz varmı? (Tabii ayırabilirseniz ben hepsine hayran kaldım kızlar ;)

Sayfayı Paylaş