gebe
  1. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83

Hayvana bunu yapana ne demeli?

Konu, 'Evcil Hayvanlar ve Hayvanlar Alemi' kısmında HaYaL tarafından paylaşıldı.

Kara yolundan geçen sürücülerin şaşkın bakışları önünde, boğulup sürüklenmemek için bağlandığı otomobile yetişmeye çalışan köpeği görenler ne diyeceklerini şaşırdılar...

Simdi soruyorum, bu hayvana bunu yapana ne demeli?

2. *şiker*

*şiker* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    148
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Hayvana bunu yapana ne demeli?
    yaa evett bunu izlemiştiim ağlamıştım bile..bir sürü beddua etmiştim..tüylerim ürpermişti..buda bir canlı..asıl bunları yapanın adı h....n..öbür dünyada yeri yook valahi...oyy canım beniim yaa...

3. sevgim

sevgim Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

hayvanları sevmeyenleri anlamış değilim, sevmiyorsun işkence yapmayın bari..

4. Vijdan

Vijdan Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0

Arkada sürüklediğinin bir adı var bizim dilimizde..Ya arabayı sürenin adı ne?Bence kusura bakmayın ama asıl hayvan o ..:sinir:

5. suuu

suuu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    böle bişey ancak türkiyede olur.yazıklarolsun

6. »| HeRCai |«

»| HeRCai |« Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    38
    allah böyle insanlari gerci insan disi yaratiklari islah etsin...

bunu o arabayi kullanana yapmak lazim.. bakalim nasil bir tepki verecek...

7. Hayalet

Hayalet Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    8
    Ödül Puanları:
    18
    yazık ya baksana hayvana

8. aSqimSin

aSqimSin Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0
    Hayvana saygı göstermeyen, hor gören; insana herşeyi hapar derler. Ben doğru söylüyorum hayvan sevmem. Köpekden korkarım,kediyi de yanıma yaklaştırmam. Ama onlara zarar vermeye çalışanlarla sonuna kadar savaşırım.! Sokakta gördüğüm çocukları hiç acımadan tokatlıyorum :D Ama minik tokatlar tabi. Bazen sadece kızıyorum. Aileleri geliyor ben de anlatıyorum o zaman öğretin bu çocuklara bunları diye :D

9. Moss

Moss Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    12
    Ödül Puanları:
    18
    hayvan hastası ozellikle kopek hastası biri olarak kim bu yaaa??!! hangi Allah korkusu olmayan insan dışı bir yaratık bu!!!! plakayı niye gostermemişler....sıkayet edelim!!! yazık yaaaa ay orda olacaktım varyaa acıkca soyliyim tekme tokat girişirdim..!!!!!!!!!!

10. shema

shema Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    eğR sEvmİyRsaN aLma KardEşiMm Ne Öle yhaA .. çK Ktü OlmsTm oNu iZleDiİmdé"

11. RefRa

RefRa Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    378
    Ödül Puanları:
    83
    xyazık ya ne hale gelmiş hayvan kıyamam ya Allah bildiği gibi yapsın bu insanları yazık günah yaa o da can taşıyo..
    Sen böyle yapasın die mi yarattı onları Allah...
    Allah islah etsin ne diyelim

12. *Gizemli Kıs*

*Gizemli Kıs* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    265
    Ödül Puanları:
    0
    Yuh ya ne biçim bir insanlık bu :S

Hayvana bunu yapana ne demeli? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. vücudum bunu neden yapıyor?

vücudum bunu neden yapıyor?

geğirmek neden olur bağırsak guruldaması bağırsak gurultusu mide guruldaması neden olur sürekli geğirme vücudum bunu neden yapıyor? Bazen hıçkırık krizlerine tutuluyoruz bazen de tüm gün boyunca esnemeden duramıyoruz. Aslında vücudumuzun gönderdiği bu sinyallerin bazı anlamları var. '’Olamaz yine mi! Esnememe bir türlü son veremiyorum, tam da günün en önemli iş toplantısı sırasında…’’ '’...
  2. bunu yapan ınsan olamaz

bunu yapan ınsan olamaz

Burdur'un Gölhisar ilçesinde, bir genç tarafından kaçırıldıktan sonra hamile kalan ve doğum yapan 12 yaşındaki A.A, koruma altına alındı. Gölhisar'da zihinsel engelli babasıyla birlikte yaşayan, geçtiğimiz günlerde rahatsızlanarak Gölhisar Devlet Hastanesine kaldırılan ve hamile olduğu anlaşılan 12 yaşındaki A.A, Burdur Devlet Hastanesinde doğum yaparak, kız çocuğu dünyaya getirdi. Bir genç...
  3. neden bunu yapıyoruz...

neden bunu yapıyoruz...

Askerliğini bitirmiş olan genç askerliğini yaptığı şehirden ailesini aradı: -Anne baba, eve dönüyorum, ama sizden bir şey rica ediyorum. Yanımda bir arkadaşımı da getirmek istiyorum. -Memnuniyetle, onunla tanışmak isteriz, diye cevapladılar.Oğulları, -Bilmeniz gereken bir şey var diye devam etti. -Arkadaşım savaşta ağır yaralandı.Bir mayına bastı ve bir koluyla ayağını kaybetti.Gidecek...
  4. insanı insan yapan nedir?

insanı insan yapan nedir?

melek gibi insan ne demektir melek gibi insan ne demek ..................... DÜŞÜNEBİLİYOR OLMASI... ÜRETEBİLİYOR OLMASI .... ..........................SEVEBİLİYOR OLMASI... ..............kendini eleştirebiliyor olması ... elbette insanı insan yapan tek bir özellik olamaz...belki saymakla bitmez.. denesek diyorum.. hep birlikte sıralasak, bakalım neler çıkacak....:)
  5. Kadını çapkın yapan nedir?

Kadını çapkın yapan nedir?

Kadının çapkınımı olurmuş yahu diye düşünüyorum.Kadın erkek eşitliği, özgürlük, Sex and City derken farkettim ki kadınlar da esas çapkın bilinen erkekleri sollayıp geçtiler!! Peki, esas neden neydi? Neden kadınlar çapkın oldu.?Kadınları bu duruma ne süreklemiş olabilir ki?Yada üzüm üzüme baka baka kararır misali bizde erkeklere baka baka bu halemi geldik ne:S:S:SBuyrunuz haberimize bir göz...

Sayfayı Paylaş