gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

hayvanat bahçesine hoş geldiniz

Konu, 'Karışık İlginç ve Garip Resimler' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

[​IMG] [​IMG]

hayvanat bahçesine hoş geldiniz konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hayvanat Bahçesinden Kaçış

Hayvanat Bahçesinden Kaçış

"Zoo Escape". Bunu oynamadım, ama derecesi fena değildi. Yanlışlıkla bir gorilin kaçmasına neden oluyorsunuz. Göreviniz de hayvanat bahçesinin görevlisine yardım etmek... Ta ki o gitmenize izin verene kadar. Buradan
  2. Hoş geldin kadınım

Hoş geldin kadınım

Hoş geldin kadınım benim hoş geldin yorulmuşsundur; nasıl etsemde yıkasam ayacıklarını ne gül suyum ne gümüş leğenim var, susamışsındır; buzlu şerbetim yok ki ikram edeyim acıkmışsındır; beyaz ketenli örtülü sofralar kuramam memleket gibi yoksuldur odam. Hoş geldin kadınım benim hoş geldin ayağını basdın odama kırk yıllık beton, çayır çimen şimdi güldün, güller açıldı penceremin demirlerinde...
  3. ben geldim hoş geldim

ben geldim hoş geldim

slm arkadaşlar bende yeni üyeyim bu site hakkında fazla bilgim yok beni bilgilendirirseniz sevinirim :):D
  4. Bahçeniz için hoş bir öneri

Bahçeniz için hoş bir öneri

Bahçe dekorasyonu Çakıl taşları ile bahçe süsleme Güzel çakıl taşlarını toplayarak bahçenizde çiçeklerin ağaçların altına ya da çimelrin üstüne çakıl taşı dekoru yapmanız mümkün. Bahçe sanatının önemli bir öğesi olan görsellik için hoş bir uygulama olacaktır.
  5. Bahçede hoş bir oturma alanı

Bahçede hoş bir oturma alanı

Bahçe dekorasyonu Oturma köşesi Bahçenizin bir alanında dinlenme köşesi hazırlayabilirsiniz. Sandalye ve masalardan oluşanbu köşede doğa ile başbaşa olmak mümmkün. Bu köşe bahçe dekorasyonunuza renk katacak.

Sayfayı Paylaş