gebe
  1. elmalı kurabiye

elmalı kurabiye Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    13
    Ödül Puanları:
    0

hayvanlar arası diyaloglarr

Konu, 'Komik Yazılar Duvar Yazıları' kısmında elmalı kurabiye tarafından paylaşıldı.

Cekirge: Abi naber ya!? Yilan: N'olsun be abi, sürünüyoruz. Sen nabiyorsun? Cekirge: Abi, 2 kere ziplayip 3 cüyü ziplayamiyorumda. Onu calisiyodum.
    Yilan: Kolay gelsin. Tisss..
    Cekirge: Eyvallah. :)

Örümcek1: abi nabiosun?
    Örüm.2: Nabiyim abi, yengen gelcek aksama. Yemek hazirliyom.
    Örüm.1: Abi, benden duymus olma. Ama ona 'Kara Dul' diolar abi. Birlikte oldugu erkegi yiyomus.
    Örüm.2: Yok lan. Aslinda tanisan o kadar iyi bir örümcekki
    Örüm.1: Peki abi. O gelmeden ben gidiyim bari. :fear::fear:

Sincap: Oh be, bu delikleri kim actiysa allah razi olsun. findiklarimi saklarim buraya.
    Agackakan: Lan sünepeee.. evime ceviz doldurmus. Hayyvann .. git llaannn .. laannn ..
    Sincap: Bostu lan burasi geldiimde.
    Agackakan: Nabcaktim sünepe herif. Koltuk takimi, kanepe mi koysaydim. :laugh:

Zürafa: Hammddiii .. Hammddiii .. Nerdesin lan? Hani tavla oynicaktik.. Hammmdiiieee..
    Köpek: Üstüme oturuyon abi.
    Zürafa: Pardon Hamdi.. :crutch:

Geyik: abi bu aralar kilo aldın sanırım...
    Fil: hadi bee..
    Geyik: valla göbek iyice belli olmuş... bence rejim yap.. yürüyüş yap..
    Fil: iyi gelir mi..
    Geyik: gelmez mi abi.. bana bak tığ gibiyim..
    Fil: seninde boynuzların uzamış gibi.. yengeyle aran bozuk sanırım..
    Geyik: :sinir:

maymun: siz geyiklere çok üzülüyorum
    geyik: o niye
    maymun: kafanızdaki boynuzlar yüzünden
    geyik: ne varmış boynuzlarımızda
    maymun: pembe dizi gibisin vallahi aşk entrika ihtiras ihanet ama filmin asıl konusu ihanet abicim ne biçim bir medeniyetsiniz ya kimin eli kimde belli deil
    geyik: sen ne diyorsun yaa
    maymun: ne dediğimi anladın sen yokmu abicim aranızda şöyle karısına kocasına sadık boynuzsuz biri
    geyik: cahil şebek seni sen git biraz hayvanlar alemi ile ilgili kitaplar okuda kültürün artsın
    maymun: yaw bunlar çıkarken çok kaşınıyormu
    geyik : defolllll :sinir:

alıntı

hayvanlar arası diyaloglarr konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Mini Hayvanlar :))

Mini Hayvanlar :))

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Minyatür Hayvanlar

Minyatür Hayvanlar

hayvan minyatürleri hayvan minyatürü minyatür hayvanlar
  3. Photoshoplu Hayvanlar...

Photoshoplu Hayvanlar...

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...

Sayfayı Paylaş