gebe
  1. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83

Hayvanları Sevelim

Konu, 'Komik Resimler' kısmında HaYaL tarafından paylaşıldı.

2. elmalı kurabiye

elmalı kurabiye Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    13
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Hayvanları Sevelim
    ay çok komik emegine saglıkk

3. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83

evet canım saol

4. *şiker*

*şiker* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    148
    Ödül Puanları:
    0

:haha::haha: süperr yaaaa..bencede çookkk seveliiimm

5. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83
    :) vay sadistler vay :p

Hayvanları Sevelim konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Mucit hayvanlar

Mucit hayvanlar

] Mucit Hayvanlar... Sorunlarına pratik çözümler bulan, hatta alet yapan canlıların sayısı tahmin ettiğimizden de fazla. Kimi kanca şeklini verdiği ince dallarla ağaç kabuklarından böcek çıkarıyor, kimi avladığı yengeç kaçmasın diye yosunlara sarıyor... İşte hayvanlar dünyasından şaşırtan örnekler... Büyük Okyanus'un güneyindeki adalarda yaşayan Yeni Kaledonya kargaları, alet kullanma...
  2. Cengiz Kurtoğlu - Seni Seveli

Cengiz Kurtoğlu - Seni Seveli

Benimle ağlıyor bomboş kadehler, Her akşam sarhoşum seni seveli Temeli yıkılmış gönül yuvamın, Virane olmuşum seni seveli Mutluluk yolunu sensiz kapattım, Her gece aşkını düşünüp yattım Ömrümü hasretin içne kattım, Şimdi bir berduşum seni seveli Sırtımdan vursa zalim anılar, Ben seni unutmam mahşere kadar Her sokak başında gözyaşlarım var, Yaralı bir kuşum seni seveli Mutluluk...
  3. Hayvanlar Alemi

Hayvanlar Alemi

1. Kene: Abi ne güzel ekmek elden su gölden geçinip gidiyoruz di mi? 2. Kene: Evet bir dahaki gömlek değiştirme safhasına kadar rahatız. 1. Kene: Abi ben şimdi gömlek değiştirsem. Havalar da ısındı. Malum kısa kollu gömlek giyelim. 2. Kene: Ya hayret bir şey ya! Allah'ım o kadar parazit varken beni şununla muhatap ediyorsun ya. Neyse! 1. Kene: Ya abi ne kızıyosun ya! Şurada iki dakika muhabbet...
  4. Müzisyen Hayvanlar

Müzisyen Hayvanlar

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  5. Hayvanlarin atasözleri ...

Hayvanlarin atasözleri ...

Hic olurmu öyle sey ya, dediginizi duyar gibiyim meleklerim :D Ama tabiki olur, sonucta onlarda canlilar, ve onlarinda hakki atasözlerine sahip olmak :laugh::laugh::dil::laugh::laugh: - çömelen insanı ısırmayan bizden değildir / köpek - beni bacağımdan asanın bacağına s**ayım / koyun - suyu içsen de sokarım içmesen de sokarım / yılan - altımda buzağı arayan kerizin enayinin önde...

Sayfayı Paylaş