gebe
  1. EVİN

EVİN Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Hayvanların Hayalleri ...

Konu, 'Çöplük' kısmında EVİN tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

2. cadi_91

cadi_91 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    cidden çok güzel

3. cadi_91

cadi_91 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    emeğine sağlık

4. cadi_91

cadi_91 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    hoşuma gittiiiii

5. cadi_91

cadi_91 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    0
  6. cadi_91

cadi_91 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    0
Hayvanların Hayalleri ... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hayalimizdeki Öğretmen

Hayalimizdeki Öğretmen

Öğretmen, doğumdan ölüme kadar, bütün birhayatı şekillendiren üstün bir varlıktır. Milletin geleceği adına ona rehberlik yapıp, ahlak ve karakterini yücelten bu üstün varlığa denk bir başka varlık gösterilemez. Öğretmenin kişiler üzerindeki etkisi; anne,baba ve toplumun etkisinden kat kat üstündür. Aslında,anneyi de, babayı da hatta toplumu da yoğuran odur. Onun elinin içine girmediği her...
  2. Hayalinizdeki İş Hayal mi?

Hayalinizdeki İş Hayal mi?

HAYALİNİZDEKİ İŞ, HAYAL Mİ? Yazan: Nur Dinçel Yapılan araştırmalar da gösteriyor ki çalışanların %75''lik bir kısmı hala hayallerindeki işin arayışı içinde. "Zevk alacağın bir iş bul ve hayatın boyunca bir gün bile çalışmak zorunda kalma." demiş Confucius. Bir yönden bakıldığında çok doğru bir söz aslında. Çalışanlar –yaptıkları her ne kadar ağır bir iş de olsa- sevdikleri...
  3. hayvan

hayvan

Hangi hayvanı gördünüz ise, o maddeye bakınız. (Mesela 'Keçi', 'Teke', 'Tavuk', 'At' vs.)Rüyada bir sürü hayvan görmek, aşıklar için çok mana yüklüdür ve bu rüya, yakında olacak düğünü haber verir. Rüyada bir sürü hayvan görmek, aşıklar için çok mana yüklüdür ve bu rüya, yakında olacak düğünü haber verir. Rüya görülen hayvanın anlamına göre yorumlanır.Rüyada aslan, kaplan, ayi gibi yirtici...
  4. hayal bozmaca

hayal bozmaca

Önce yukardakinin hayalini bozun (olmaması için nedenler sıralayın) örnek vereyim mesela ben diyorumki ben doktor olmak istiyorum diye yazıyorum alttaki gelip doktor olup napıcaksın falan gibi hayal bozucu seyler sölüyo sonra o melekte kendi hayalını yazıyo böle böle devam ediyo hadi baslayalım ben girne amerikan üniversitesine gitmek istiyorum
  5. Hayalim

Hayalim

Mrhba Iyi aksamlar buraya yeni katildim 8 aylik evliyim esimle cocuk yapmaya karar verdik adetim düzenli yumurtlama günümde iliskiye girdik 20 haziranda adet olmam gerekiyordu 21 haziranda oldum fakat normal adet kanamasindan cok farkliydi ilk pembe leke seklinde geldi sonra kayboldu 2ci gün kirmizilasti bugn 3cü günüm ve kesildi normalde adet oldugum ilk günü cok sancim olurdu ve 6-7 gün...

Sayfayı Paylaş