gebe
  1. almira

almira Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

Hayyataki en gereksiz ŞEY

Konu, 'Siz Geyikmisinz?:))' kısmında almira tarafından paylaşıldı.

apandis...................... ( i$e yaramayan tek orqan )

2. *jellibon*

*jellibon* Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    36
    Ödül Puanları:
    48
    Ce: Hayyataki en gereksiz ŞEY
    görümcemmm

Hayyataki en gereksiz ŞEY konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ömer Hayyam

Ömer Hayyam

Ömer Hayyam (1048-1131) Asıl adı Giyaseddin Ebu'l Feth Bin İbrahim El Hayyam' dır. Binom teoerimini ve bu açılımdaki katsayıları bulan ilk kişi olduğu düşünülmektedir. 18 Mayıs 1048'de İran'ın Nişapur kentinde doğan Ömer Hayyam bir çadırcının oğluydu. Çadırcı anlamına gelen soyadını babasının mesleğinden almıstır. Fakat o soyisminin çok ötesinde işlere imza atmıştır. İlgilendiği ilimler:...
  2. En Pahalı Gereksiz Şeyler..

En Pahalı Gereksiz Şeyler..

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. Ömer Hayyamdan

Ömer Hayyamdan

Dünyada akla değer veren yok madam, Aklı az olanın parası çok madem, Getir şu şarabı, alsın aklımızı: Belki böyle beğenir bizi el alem! Ezeli sırları ne sen bilirsin ne de ben Bu muammayı ne sen okuyabilirsin ne de ben Perde ardında sen ben dedikodusu var amma... Perde kalktı mı ne sen kalırsın ne de ben Sevgiyle yoğurulmamışsa yüreğin, Tekkede manastırda eremezsin. Bir kez...
  4. Dünyanın en gereksiz 20 aleti

Dünyanın en gereksiz 20 aleti

dünyanın en gereksiz adamı yüz ütüleme aleti yüz ütüleme cilt aleti ütüsü nedir Belki zamanında iyi bir fikir gibi geldi, ancak şimdi kimse onların yüzüne bakmıyor, kullanmıyor. Tedavülden kalkalı uzun zaman oldu desek ve size en gereksiz 20 aleti söylesek... Yoğurt makinesi, havlu ısıtıcısı, yumurta doğrayıcı, lazerli makas ve daha neler neler... Başta 'parlak bir fikir' oldukları...
  5. Kaybedeceğimiz en büyük şey?

Kaybedeceğimiz en büyük şey?

kaybetmek, en buyuk sey, sahip olduklarimiz, ulasamadiklarimiz, yasam konularini incelemektesiniz Sevgili Melekler, İnsanın bu dünyada kaybedeceği en büyük şey nedir? Bu sorunun yanıtı şaşırtıcı bir şekilde sahip olduklarımız değil, sahip olmadıklarımız ve henüz ulaşamadıklarımızdır. İnsanın yaşamı, geçmişten geleceğe doğru uzanan fikir bağları üzerine kuruludur. Bu fikir bağlarını...

Sayfayı Paylaş