gebe
  1. prenses32

prenses32 Forum Okuru

haz. eyüpün kısa kıssası

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında prenses32 tarafından paylaşıldı.

haz. eyüpün kısa kıssası nedir?

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

haz. eyüpün kısa kıssası konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. hazine

hazine

Öğrenci iiçin ilme, tüccar için bol kazanca ve infak etmeye, yöneticiyse adil davranmaya ve halka şefkat göstermeye, sanat erbabı için mesleğinde isim ve şöhret yapmaya, Hazine kişinin eşine, kendi malına, sırları saklamaya, saman altından su yürütmeye yyahut güzel elbiseye, Hazine bulunsa fakat ona erişilerek alanımasa cimriliğe ve zekatını vermemeye, halka ve kendine zulmetmeye delalet eder.
  2. Eyüp Duman Ararım 2009

Eyüp Duman Ararım 2009

SANATÇI ADI: Eyüp Duman ALBÜM ADI: Ararım ALBÜM YILI: 2009 COVER: ALBÜMDEKİ PARÇALAR: 01- Heykelini Dikeceğim 02- Bizim Aşkımız 03- Ararım 04- Yasaksın Bana 05- Eyvallah 06- Beni Düşünme 07- Altın Madalya 08- Ne Bilirsin 09- Saf Gönlüm 10- Gitme Leyli
  3. Hz. Süleyman Kıssası

Hz. Süleyman Kıssası

Hazteri Süleyman'ın kıssalarından bir tanesini sizlerle paylaşmak istiyorum meleklerim. Hazreti Süleyman bilindiği üzere hayvanlarla konuşurdu, ve onların dillerinden anlardı. Baykuşla Süleyman a.s'ın Kıssası Hayat-ül hayvan kitabında bildiriliyor ki: Süleyman aleyhisselam bütün hayvanlarla konuşurdu. Bu onun mucizelerinden biriydi. Gökte tahtı ile gezerdi. Bir gün baykuş Süleyman...
  4. Hz Eyüp Özellikleri

Hz Eyüp Özellikleri

Hz Eyüp Özellikleri Merhaba arkadaşlar Hz Eyüp Özellikleri hakkında bilgi arıyorum ben umarım yardım edersiniz bana
  5. Hz.Eyyüp Peygamberin Kıssası

Hz.Eyyüp Peygamberin Kıssası

Hz Eyyüp Kıssası Hz Eyyüp Peygamberin Kıssası Bu yazımızda Kur'an-ı Kerim'de adı geçen peygamberlerden Eyyüp Peygamberin sabrını anlatan kıssasını sizlerle paylaşıyoruz melekler :) Allah herkese Eyyüp Peygamber sabrı versin :) Geçmiş zamanların birinde bağlarıyla ünlü Suriye topraklarında Eyüp adında zengin ve iyi ahlaklı biri yaşardı. ‘Para insanı saptırır’ derler ya, onunkisi öyle...

Sayfayı Paylaş