gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Hazal Kaya Amerika'ya Neden Gitti?

Konu, 'Magazin' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

hazal kaya hazal kaya haberleri

Sevgili melekler, bir süre önce basında çıkan bir habere göre Hazal Kaya'nın oyunculuk eğitimi iin Amerika'ya gittiği haberini almış ve bu haberi sizlerle paylaşmıştık. Fakat magazin muhabiri Bilal Özcan, Kaya'nın Amerika'ya zayıflamak için gittiğini iddia etti. İşte Takvim gazetesi yazarı Bilal Özcan'ın yazdıkları...

"Hazal Kaya, "Oyunculuk eğitimi için Amerika'ya gidiyorum" diyerek geçtiğimiz aylarda ortadan kaybolmuştu ya...

Meğer oraya değil, yurtdışına bir zayıflama kampına gitmiş!

Şaşırdınız mı?

Ben de çok şaşırdım...

Çünkü, İstanbul'da görüştüğü yapımcılar ona hep, zayıflayıp eski formuna kavuşmasını söylemiş.

Tamamen zayıflamadan başrolde oynamasının imkânsız olduğunu anlamış.

Bunlar, onu iyi tanıyan birkaç kişiden gelen bilgiler.

"Amerika, kurs, okul filan kılıf, uydurmaca, zayıflama kampında" diyorlar...

Hazal Kaya'nın normalde gösterişi seven bir kişi olduğunu, okulundan tek bir fotoğraf paylaşmamış olmasının da çok anlamlı olduğunu ekliyorlar.

Eylül ayında zayıflamış olarak gelip, yeni görüntüsüyle herkesi şaşırtmayı hedeflediği de vurguluyorlar.

Bakalım, güzel oyuncu Hazal Kaya'dan bu yazıya nasıl bir cevap gelecek..."

Hazal Kaya Amerika'ya Neden Gitti? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hazal Kaya ile söyleşi

Hazal Kaya ile söyleşi

hazal kaya ve annesi hazal kaya röportajları nasıl ünlü oldu annesi kim röportaj kanal D nin dizisi ile meşhur olan Aşk-ı Memnu nun Nihal'i o rol ile kensinin örtüşmediğini dile getirdi..... NİHAL KADAR KISKANÇ DEĞİLİM! AŞK-I MEMNU'NUN NİHAL'I HAZAL KAYA'DAN İLGİNÇ AÇIKLAMALAR... Televizyon izleyicisi, Hazal Kaya adını 'Genco' ile duydu, 'Aşk-ı Memnu' ile hafızasına kazıdı! Her iki...
  2. Hazal Kaya (Leyla Hazal Kaya)  hayatı

Hazal Kaya (Leyla Hazal Kaya) hayatı

hazal kaya hazal kaya kaç yaşında hayatı yaşı kaç nereli hazal kaya hayatı, gerçek adı, kimdir, kısaca hayatı, biyografi, biyografisi, haberler, dizileri, nereli, kaç yaşında, aslen nereli, yaşı, hakkında bilgiler, oynadığı diziler, filmler Hazal Kaya, yani şimdilerin Feriha'sı gerçek adı Leyla Hazal Kaya olan bu güzel ve genç oyuncumuz hakkında bilgiler sunuyoruz bu yazımızda sizlere...
  3. hazal kaya kimdir ?

hazal kaya kimdir ?

Aşkı memnundaki ziyagillerin güzel kızı nihal yani hazal kaya biografisi burada.Mesleği: Sinema Sanatçısı & Dizi Oyuncusu & Reklam Yıldızı Doğum Yeri: Gaziantep Doğum Tarihi: 10 Ekim 1990 Hazal Kaya, 01 Kasım 1990'da İstanbul'da doğdu. Hazal Kaya'ya ailesi küçüklüğünden itibaren hep ilgi duyduğu ve mutlu olduğu şeyleri yapma konusunda destekçi ve yöneltici olarak onun...
  4. Sinem Kobal gitti Hazal Kaya geldi Bingo

Sinem Kobal gitti Hazal Kaya geldi Bingo

sinem kobal hazal kaya bingo reklamları bingo reklam yüzü hazal kaya haberleri burada arkadaşlar. Bingo deterjan markasının reklam yüzü olan Sinem Kobal yerine artık Adını Feriha Koydum dizisinin Hazal Kaya'sı geldi. Evet melek'ler, bingo reklam yüzü Hazal Kaya oldu. Bingo reklamları Hazal Kaya ile de eminiz ki başarı bulacaktır. Hayırlısı olsun diyoruz :) Firma, yeni reklam serisi için...
  5. Hazal Kaya boyu

Hazal Kaya boyu

hazal kayanın boyu hazal kayanın boyu kaç santim Adını Feriha koydum'cular ve Hazal Kaya hayranları, bildiğiniz gibi Hazal Kaya'nın boyu kısa, benim gibi :D:D Peki kısa da Hazal Kaya'nın boyu kaç santim mi diyor sunuz? O halde buyrun Melek'ler; Hazal Kaya Boy 158 cm Oyuncu Hazal Kaya 158 cm boyundadır.

Sayfayı Paylaş