gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Hazal Kaya boyu

Konu, 'Magazin' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

hazal kayanın boyu hazal kayanın boyu kaç santim

Adını Feriha koydum'cular ve Hazal Kaya hayranları, bildiğiniz gibi Hazal Kaya'nın boyu kısa, benim gibi :D:D Peki kısa da Hazal Kaya'nın boyu kaç santim mi diyor sunuz? O halde buyrun Melek'ler;

Hazal Kaya Boy 158 cm
    Oyuncu Hazal Kaya 158 cm boyundadır.

2. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    benimle aynı boyda canım ya :D

3. LaViNYaM

LaViNYaM >>>ιкιz αηηєѕι<<< Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    703
    Ödül Puanları:
    113
    anammm benden 1 cm kısaymış hahaha beni görenler bu kıza benzetiyo yaaa hatta biri imza bile istedi dedi tv den daha güzel grünyosun dedi bana hahaha beni bi kahkaha aldı ki diyorum o değilim tamam tamam diyor peşine düşmeyiz diyor bana yaaa

4. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

hhayy benden 8 cm kısaymışşşş

5. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Benim kadar :p 11 yaşımdayım benim kadaarrr :DDD

6. mak şak

mak şak Forum Okuru

çok komik boyu çocuk gibi yahu ::)

7. z13

z13 Forum Okuru

onuda ALLAH yaratttı hiç komik deil bence hepimizden zengindiye mi kıskanıyosunuz bende 13 yaşımda olmama rağmen 169 um ama ağlıyorum herkes dalga geçiyo

8. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

hazl kaya boyu

bnim boyum 180 cm hazal bnden bile kısa bakın dalga geçmiom onuda ALLAH yarttı.

9. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Ben 16 yasimdayim boyum 1.75 AMA 24 yasimda boyum 1.60 olacak offfff Kemik ölçümü dogru mu arkadaslar ???????

10. nara qaraqan

nara qaraqan Forum Okuru

ben 16 yasimdayim boyum 160.demek ki feriha rolune cekile bilirim.teklif etseler bile oynamam.

Hazal Kaya boyu konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hazal Kaya ile söyleşi

Hazal Kaya ile söyleşi

hazal kaya ve annesi hazal kaya röportajları nasıl ünlü oldu annesi kim röportaj kanal D nin dizisi ile meşhur olan Aşk-ı Memnu nun Nihal'i o rol ile kensinin örtüşmediğini dile getirdi..... NİHAL KADAR KISKANÇ DEĞİLİM! AŞK-I MEMNU'NUN NİHAL'I HAZAL KAYA'DAN İLGİNÇ AÇIKLAMALAR... Televizyon izleyicisi, Hazal Kaya adını 'Genco' ile duydu, 'Aşk-ı Memnu' ile hafızasına kazıdı! Her iki...
  2. Hazal Kaya (Leyla Hazal Kaya)  hayatı

Hazal Kaya (Leyla Hazal Kaya) hayatı

hazal kaya hazal kaya kaç yaşında hayatı yaşı kaç nereli hazal kaya hayatı, gerçek adı, kimdir, kısaca hayatı, biyografi, biyografisi, haberler, dizileri, nereli, kaç yaşında, aslen nereli, yaşı, hakkında bilgiler, oynadığı diziler, filmler Hazal Kaya, yani şimdilerin Feriha'sı gerçek adı Leyla Hazal Kaya olan bu güzel ve genç oyuncumuz hakkında bilgiler sunuyoruz bu yazımızda sizlere...
  3. Hazal Kaya Muhteşem Yüzyıl'da

Hazal Kaya Muhteşem Yüzyıl'da

hazal kaya muhteşem yüzyılda oynayacak mı hazal kaya muhteşem yüzyılda oynayacakmı mı oynayacak hazal kaya, muhteşem yüzyıl, oynayacakmı, hakkında bilgiler arkadaşlar Muhteşem Yüzyıl dizisine bir sürpriz oyuncu daha...Hazal Kaya'nın 'Muhteşem Yüzyıl'da rol alacağı söylentileri doğrulandı. Televizyon Gazetesi'nin haberine göre, Hazal Kaya'nın da onayladığı iddialarda Mahidevran...
  4. Hazal Kayanın boyu kaç

Hazal Kayanın boyu kaç

Merhaba arkadaşlar Hazal Kayanın boyu kaç cm acaba
  5. Hazal Kaya 'nın Kiloları !

Hazal Kaya 'nın Kiloları !

Bu konu; hazal kayanın kiloları hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, Hazal Kaya geçtiğimiz hafta Behzat Ç. dizisinde konuk oyuncu olarak rol aldı. Kaya 'nın aldığı kilolarsa gözlerden kaçmadı. Bunun farkında olduğunu söyleyen başarılı oyuncu bakın Starlife kameralarına neler söyledi .. Ünlü oyuncu Hazal Kaya dün Karaköy´de bir mekan çıkışı Star Tv Süper Starlife kameraları...

Sayfayı Paylaş