gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Hazal Kaya (Feriha) Resimleri

Konu, 'Biten Diziler' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

hazal kaya feriha resimleri ferihanın resimleri feriha fotoları ferihanın fotoları Aşk-ı Memnu dizisindeki Adnan Ziyagil'in biricik kızı artık kapıcı kızı Feriha rolünde...Genç yaşına rağmen her rolün altından başarıyla kalkan genç ve güzel oyuncu Hazal Kaya'nın birkaç fotoğrafı melişler :tik:

2. *Gizemli Kıs*

*Gizemli Kıs* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    265
    Ödül Puanları:
    0
    Çok seviyorum bu kızı

3. LaViNYaM

LaViNYaM >>>ιкιz αηηєѕι<<< Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    697
    Ödül Puanları:
    113
    bende çok seviyorum yaa bu kızı bana benzetiyor görenler bi kere kuaföre gittim aaaa hazal kayaa dedi hahaha yuhh dedim yaa dedim o değilim ben inandıramıyorum kadını hahaha dedi ni kadar çok benziyorsun ona saçlarım siyahtı o zaman birde daha biçok kişi ona benzetiyor beni

4. SİPAN

SİPAN Forum Okuru

Bende hazalı çok seviyorum keşke çağataylan gerçekten bir arada olsaydınız sizi çok seviyoru canlarım cevabınızı bekliyorum

5. Misafir Melek

Misafir Melek Forum Okuru

bni de çok bnzetiyorlar kuaföre gitmiştim çok benziyosnz şimdi farkettm dedi

6. Kayıtsız Üyeferiha

Kayıtsız Üyeferiha Forum Okuru

merhaba ben feriha yanlış anlamayın gerçek adım eğer çok benziyosanız fotolarınızı koysanıza yaa bana benzetmiyolar niyeee:(((

7. çılgın kızlar

çılgın kızlar Forum Okuru

biz sana topluca aşığız emirle barış artık üzme onu

8. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

hazal kaya kesinlikle çok güzel 1 kız. ona bayılıyorum gülüşü ve doğallığı çok hoş.1 gün onunla karşılaşmak en büyük hayalim

9. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

sevgililer günün kutlu olsun

10. büşrakaraman

büşrakaraman Forum Okuru

sizi çok seviyorum .size hayranım. keşke gerçek hayattada birlikte olsanız .................... en büyük dileğim sizinle tanişmak................lütfen cevap yollayın

11. şeker qız

şeker qız Forum Okuru

resmini koyda bakalım gerçekten benziyomusun benzemiiyomusun

12. d bakırlı

d bakırlı Forum Okuru

hazal kaya yı çooooook sewiyorum ya aşık oldum galiba ona

13. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

hzl

bna da çok benzetiyorlar saçlarm syahtı sonraları kuaföre gttm çok benziyosn dedi yanıma gelip çok benziyosn dediler açıkçası güzel bi duygu bnd onlar dyene kdar farketmemştm bu kdr benzediğimi =)

14. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

sizi okadar seviyorum ki kimse bunu anayamas sen ve catay cok yaklslyosunuz catay oynadl filimde sana okadar aslk biri olmus ki sana ule baklyor ki sanki bana bakiyor yani keske baksaydl biliyomusunuz ...........................benim odam laptopum yani erseim,,,,.......... catayln ve hazalln fotaraflarl ila dolu sizi seviyorum

15. ecem cıvıl

ecem cıvıl Forum Okuru

hazalve ebru

hazal kaya çok güzel bayılıyorumm benim adım hazal ve çokk güzel kız bütün filmlerde oymasını isterim ve emir ve feiha birbine yakışıyodu ve çokkkkkkkkkkkkkkk güzel kısın sana bayılıyorum ......... ewtt yani hazall güzell bir kızz güzel oldugu icinn herkezz hazal ismini begenirr..... <3 :D

Hazal Kaya (Feriha) Resimleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hazal Kaya resimleri

Hazal Kaya resimleri

hazal kaya facebook hazal kaya ayak ayakları ayaklar kayanın ayakları kanal D ekranlarında beğenilerek izlenme rekorları kıran Aşk-ı Memnu dizisinin asi ve içine kapanık kızı Nihal'i canlandıran Hazal Kaya resimleri :):)
  2. Hazal Kaya Adını Feriha Koydum

Hazal Kaya Adını Feriha Koydum

vahide gördüm diziden ayrılıyor mu vahide gördüm diziden ayrıldı mı ayrıldımı ayrılacak mı hazal kaya ayrılacak adını feriha koydum, dizisi, fehiriha, hazal kaya, diziden ayrılıyor mu, ne zaman, neden hakkında bilgileri buradan bulabilirsiniz Meleklerim bir söylenti duydum doğrumu diye araştırmak istedim ve bu haberi buldum. Sizlerle paylaşmak istedim. Hazal Kaya Adını Feriha Koydum...
  3. En Yeni Hazal Kaya Resimleri

En Yeni Hazal Kaya Resimleri

hazal kaya resimleri 2012 yeni hazal kaya fotoğrafları Adını Feriha koydum dizisinin Feriha'sı Hazal Kaya'nın en yeni resimlerini, bu sayfamızda misafirlerimizin yoğun isteği üzerine sizlerle paylaşıyoruz Melek'ler.
  4. Feriha (Hazal Kaya) Dizi Ekibini Çıldırttı...

Feriha (Hazal Kaya) Dizi Ekibini Çıldırttı...

Adını Feriha Koydum Dizi Seti Adını Feriha Koydum Hazal Kaya Adını Feriha Koydum da son zamanlar artık dizinin finaline yaklaştık...Bakalım finalde neler olacak merakla bekliyoruz...Bildiğim kadarıyla Vahide Gördüm de son 2 bölümde dizide yer alacak...Merakla beklemekteyken son bölüme az kala Hazalın yaptığına bakın...Dizi ekibini çıldırtmış:D:D 'Feriha' Dizi Ekibini Çıldırttı' Hazal...
  5. Son Yaz Balkanlar Hazal Kaya Resimleri

Son Yaz Balkanlar Hazal Kaya Resimleri

Bu yazı Hazal Kaya resimlerine yer vermektedir. son Yaz Balkanlar dizisinde rol alan Hazal Kaya, Adını Feriha Koydum dizisinden sonra bana göre yeni dizisinde çok tutulmadı. Diziyi izlediğim pek söylenemez ama şu sıralar başka dizilerin müptelası oldum. Feriha karakteri ile hayran katsayısını arttıran Hazal Kaya hayranları için sanatçının birçok resmini foto galerimizde bir araya getirdim....

Sayfayı Paylaş