gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Hazal Kaya Hangi Kozmetik Markalarını Kullanıyor?

Konu, 'Makyajın Püf Noktaları' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

hazal kaya makyaj malzemeleri, hazal kaya makyajı, hazal kaya parfümü
    Sevgili melekler, genç kızların ve genç erkeklerin hayranlıkla takip ettiği isimlerden biri olan genç oyuncu Hazal Kaya, kullandığı kozmerik ürünlerini ve güzellik sırlarını paylaştı. İşte merak edenler için Kaya'nın makyaj çantasındaki ürünler ve markaları ile uyguladığı bakımlar nelermiş...

hazal-kaya.jpg

Hazal Kaya Hangi Kozmetik Markalarını Kullanıyor? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hangi kozmetik ürünleri kullanıyorsunuz En Son Hangi Kozmetik Ürününü Aldınız ?

Hangi kozmetik ürünleri kullanıyorsunuz En Son Hangi Kozmetik Ürününü Aldınız ?

saito spa cilt bakım ürünü saito spa saıto loreal code jeunesse saıto ürünleri Merhaba kızlar hadi bakalım en son ne ürün aldınız resimli paylaşalım ve ürünle ilgili açıklamalarınızı beğenip beğenmediğimizi yazalım.. Yorumlarınızıda eksik etmeyin kızlar :d050: Benim en son aldığım ürün.. Neutrogena Göz Makyaj Temizleme Çok memnunum kesinlikle tavsiye ederim saniyede çıkarıyor tümünü...
  2. hangi markaları severek kullanıyorsunuz?

hangi markaları severek kullanıyorsunuz?

Bakalaım bakalım bizim meleklerimiz hangi markaları severek kullanıyor... Kullanmakta olduğunuz herşeyin markasını soruyorum kızlar...Ayakkabı,çanta,kozmetik,giyim,içgiyim :D,mobilya,beyaz eşya vs... :) ilk ben döktüreyim:) malum öğrenci milletiyim fazla uçuk giyinemem bu yüzden cebimi yakmayan kaliteli ürünleri tercih ediyorum mesela giyimde: LCW,Colins,Colezione kozmetik:...
  3. hangi marka cep telefonu kullanıyorsunuz?

hangi marka cep telefonu kullanıyorsunuz?

bu soru da aklına nereden geldi demeyin telefonumla ugraşıyordum oradan esti :orkide: evet bebişlerim hangi marka cep telefonu kullanıyorsunuz??
  4. Hangi Marka Şampuan Kullanıyorsunuz?

Hangi Marka Şampuan Kullanıyorsunuz?

şampuan markaları en iyi şampuan Sevgili melekler, saçlarımız bizim en doğal mücevherlerimizdir. Bu mücevhetrin sağlıkla parlaması da bize bağlıdır. Her ne kadar genetik etkenler bu konuda önemli olsa da bakımın etkizi de yadsınamaz. Saç bakımında ilk basamak olan temizlik için piyasada pek çok şampuan markası bulunuyor. Sorumuz şu; siz hangi şampuanı kullanıyorsunuz ve neden? Daha önce...
  5. Hangi İçme Suyu Markasını Kullanıyorsunuz?

Hangi İçme Suyu Markasını Kullanıyorsunuz?

içme suyu markaları en iyi içme suyu markası Sevgili melekler, her ne kadar yetkililer musluk suyunun içilebilir nitelikte olduğunu söylese de yine de evlerimizde içme suyu satın alıp kullanıyoruz. Ancak bu içme sularında bile tat farklılıkları olabiliyor. Bu sayfamızda hangi içme suyunu kullandığımızı ve fiyatlarını yazarsak, kullanayı düşünen ve yorum almak isteyenler için faydalı olur...

Sayfayı Paylaş