Hazal Kaya Hastanelik Oldu!

Konu, 'Magazin' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

hazal kayanın saç rengi hazal kaya saç rengi kaya nedir ferihanın feriha Adını Feriha Koydum dizisinde oynayan Hazal Kaya'ya nazar mı değdi acaba?Hastanelik olan güzel oyuncu hakkında sizlere son gelişmeleri sunuyorum

Belindeki ağrıları artınca hastaneye kaldırılan Kaya’nın böbrek iltihabı geçirdiği açıklandı.

Bel fıtığı nedeniyle sıkıntı yaşayan Kaya, ağrıların fıtıktan kaynaklandığını sandı. Hastanede Kaya’nın böbreklerinin rahatsızlandığı ortaya çıktı

2. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye

yazık geçmiş olsun ya sinsidir böbrekler :S

Hazal Kaya Hastanelik Oldu! konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Hazal Kaya ile söyleşi

hazal kaya ve annesi hazal kaya röportajları nasıl ünlü oldu annesi kim röportaj kanal D nin dizisi ile meşhur olan Aşk-ı Memnu nun Nihal'i o rol ile kensinin örtüşmediğini dile getirdi..... NİHAL KADAR KISKANÇ DEĞİLİM! AŞK-I MEMNU'NUN NİHAL'I HAZAL KAYA'DAN İLGİNÇ AÇIKLAMALAR... Televizyon izleyicisi, Hazal Kaya adını 'Genco' ile duydu, 'Aşk-ı Memnu' ile hafızasına kazıdı! Her iki...
  2. Hazal Kaya resimleri

hazal kaya facebook hazal kaya ayak ayakları ayaklar kayanın ayakları kanal D ekranlarında beğenilerek izlenme rekorları kıran Aşk-ı Memnu dizisinin asi ve içine kapanık kızı Nihal'i canlandıran Hazal Kaya resimleri :):) [IMG] [IMG] [IMG] [IMG]
  3. Hazal Kaya (Leyla Hazal Kaya) hayatı

hazal kaya hazal kaya kaç yaşında hayatı yaşı kaç nereli hazal kaya hayatı, gerçek adı, kimdir, kısaca hayatı, biyografi, biyografisi, haberler, dizileri, nereli, kaç yaşında, aslen nereli, yaşı, hakkında bilgiler, oynadığı diziler, filmler Hazal Kaya, yani şimdilerin Feriha'sı gerçek adı Leyla Hazal Kaya olan bu güzel ve genç oyuncumuz hakkında bilgiler sunuyoruz bu yazımızda sizlere...
  4. Bu Son Olsun filmi Engin Altan Düzyatan ve Hazal Kaya devrimci oldu

bo son olsun filmi izle sinem filmi oyuncuları hikayesi konusu engin altan düzyatan hazal kaya haberleri burada arkadaşlar. "]2011 Türk Filmleri haberlerimize bir yenisini daha katıyor ve geçtiğimiz günlerde çekimlerine başlanan Bu Son Olsun filminin haberlerini paylaşıma sunuyoruz bu makalemizde Melek'lerim. Filmin konusu 12 Eylül'de ki solcu devrimcileri trajıkomik bir hikayeyle...
  5. Hazal Kaya boyu

hazal kayanın boyu hazal kayanın boyu kaç santim Adını Feriha koydum'cular ve Hazal Kaya hayranları, bildiğiniz gibi Hazal Kaya'nın boyu kısa, benim gibi :D:D Peki kısa da Hazal Kaya'nın boyu kaç santim mi diyor sunuz? O halde buyrun Melek'ler; Hazal Kaya Boy 158 cm Oyuncu Hazal Kaya 158 cm boyundadır.
  6. İşte Feriha'nın (Hazal Kaya'nın) Yeni Dizisi Belli Oldu....

Hazal Kaya Haberleri Hazal Kaya Yeni Dizisi Önce Genco dizisinde adını duyuran Hazal Kaya ardından Aşk-ı Memnu ile patlama yaptı...Daha sonrada Adını Feriha Koydum ile seyircilerin kalbini feth etti...Şimdide yeni dizi için anlaştı...Acaba dizi de nasıl rol alacak ne rolüyle oynayacak... Merak eden ve Hazal Kaya severler için....İşte Hazal Kaya severler için resimleri... İşte Feriha'nın...
  7. Hazal Kaya Küçüklük Fotoğrafları...Hazal Kaya Ufaklık Hali..

Hazal Kaya Küçüklük Fotoları Hazal Kaya Küçüklük Hali Severek izlediğimiz beğendiğimiz Hazal Kaya yı birde böyle görün ...Ne kadar tatlıymış o zaman da ...İşte Hazal Kaya nın küçüklük fotolarından birkaçı....
  8. Hazal Kaya 'nın Kiloları !

Bu konu; hazal kayanın kiloları hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, Hazal Kaya geçtiğimiz hafta Behzat Ç. dizisinde konuk oyuncu olarak rol aldı. Kaya 'nın aldığı kilolarsa gözlerden kaçmadı. Bunun farkında olduğunu söyleyen başarılı oyuncu bakın Starlife kameralarına neler söyledi .. Ünlü oyuncu Hazal Kaya dün Karaköy´de bir mekan çıkışı Star Tv Süper Starlife kameraları...
  9. Son Aşk Dizisin de Hazal Kaya'nın Partneri Belli Oldu

son aşk hazal kaya hazal kayanın yeni dizisi hazal kaya son aşk dizisi Hazal Kaya"Son Yaz Balkanlar'dan sonra "Son Aşk"dizisi ile ekranlara geri dönüyor. Hazal Kaya "Son Aşk" dizisin de kiminle başrol oynayacağı belli değil ken süpriz bir açıklama ile Kaya'nın partneri belli oldu. Buna göre Hazal'a yeni dizisin de eşlik edecek rol arkadaşı daha önce "Bir Çocuk...
  10. Maral Dizisi Hazal Kaya Kimdir ? Hazal Kaya'nın Son İmajı

Maral: En Güzel Hikayem dizisi ile TV8 ekranlarında boy göstermeye başlayan Hazal Kaya ilk başrolünü 2007-2008 yıllarında yayınlanmış Genco dizisinde oynadı. Kendini bu dizide kanıtlayan güzel oyuncu Hazal Kaya'ın asıl yıldızı 2008 yılında başlayan Kanal D ekranlarında yayınlanan Aşk-ı Memnu dizisinde oldu. HAZAL KAYA NASIL KİLO VERDİ? Kaya, "Şeker hastalığımdan dolayı bir buçuk ay...

Sayfayı Paylaş