gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Hazal Kaya Hayranlarına Twitterdan Destek Mesajları Yağıyor!

Konu, 'Biten Diziler' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

hazal kaya a.ş.k. dizisi

Sevgili melekler, Hazal Kaya hayranları yeni sezonu iple çekiyor. Yeni sezonda A.Ş.K. adlı dizide başrolde yer alacak olan Hazal Kaya için hayranları twitterdan mesajlar yağdırıyor. İşte haberin detayları...

hazal-kaya.jpg

Güzel oyuncu Hazal Kaya'nın yeni dizisi A.Ş.K. Twitter'ın Türkiye gündemine 2. sıradan girdi. Hazal Kaya fanları, "Ask HazallaGuzel" başlığıyla yeni dizisi eylül ayında yayınlanacak olan güzel oyuncuya destek verdiler.

Aşk'ı Memnu ve Adını Feriha Koydum dizileri ile büyük beğeni kazanan Hazal Kaya'nın daha sonra çektiği Makedonya'da çekilen Son Yaz dizisi beklenen ilgiyi görememiş ve 5. bölümde yayından kaldırılmıştı.

İşte Hazal Kaya hayranlarının Twitter mesajları;

Ceren
    Dizinin tanıtım fotoğraflarını ve teaserını büyük bir heyecanla bekliyoruz çok bekletmeyin lütfen bizi Ask HazallaGuzel

Hazal&ÇağatayFanClub
    Tekrar tekrar tum ekibe hayirli olsun kuzum @HazalKaya110 Ask HazallaGuzel bunu bíliyoruz ve Eylulu sabirsizlikla beklemekteyiz

Hilal Nur
    Ask HazallaGuzel #TT listesine adımızı böyle kazırız işte

Müge Karakaş
    Hazal Kaya farki diye bir gerçek var Ask HazallaGuzel okadar

Hazal Kaya Hayranlarına Twitterdan Destek Mesajları Yağıyor! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hazal Kaya ile söyleşi

Hazal Kaya ile söyleşi

hazal kaya ve annesi hazal kaya röportajları nasıl ünlü oldu annesi kim röportaj kanal D nin dizisi ile meşhur olan Aşk-ı Memnu nun Nihal'i o rol ile kensinin örtüşmediğini dile getirdi..... NİHAL KADAR KISKANÇ DEĞİLİM! AŞK-I MEMNU'NUN NİHAL'I HAZAL KAYA'DAN İLGİNÇ AÇIKLAMALAR... Televizyon izleyicisi, Hazal Kaya adını 'Genco' ile duydu, 'Aşk-ı Memnu' ile hafızasına kazıdı! Her iki...
  2. Hazal Kaya resimleri

Hazal Kaya resimleri

hazal kaya facebook hazal kaya ayak ayakları ayaklar kayanın ayakları kanal D ekranlarında beğenilerek izlenme rekorları kıran Aşk-ı Memnu dizisinin asi ve içine kapanık kızı Nihal'i canlandıran Hazal Kaya resimleri :):)
  3. Hazal Kaya (Feriha) Resimleri

Hazal Kaya (Feriha) Resimleri

hazal kaya feriha resimleri ferihanın resimleri feriha fotoları ferihanın fotoları Aşk-ı Memnu dizisindeki Adnan Ziyagil'in biricik kızı artık kapıcı kızı Feriha rolünde...Genç yaşına rağmen her rolün altından başarıyla kalkan genç ve güzel oyuncu Hazal Kaya'nın birkaç fotoğrafı melişler :tik:
  4. Hazal Kaya (Leyla Hazal Kaya)  hayatı

Hazal Kaya (Leyla Hazal Kaya) hayatı

hazal kaya hazal kaya kaç yaşında hayatı yaşı kaç nereli hazal kaya hayatı, gerçek adı, kimdir, kısaca hayatı, biyografi, biyografisi, haberler, dizileri, nereli, kaç yaşında, aslen nereli, yaşı, hakkında bilgiler, oynadığı diziler, filmler Hazal Kaya, yani şimdilerin Feriha'sı gerçek adı Leyla Hazal Kaya olan bu güzel ve genç oyuncumuz hakkında bilgiler sunuyoruz bu yazımızda sizlere...
  5. Vahide Gördüm'e Twitterdan Tepkiler Yağıyor!

Vahide Gördüm'e Twitterdan Tepkiler Yağıyor!

vahide gördüm yeni hürrem muhteşem yüzyıl yeni hürrem vahide gördüm Sevgili melekler, Muhteşem Yüzyıl'ın sezin finalinde Hürrem rolünde Vahide Gördüm'ün rol almasının ardından sosyal paylaşım ağları tepki mesajları ile doldu taştı. İşte ünlü isimlerden yeni Hürrem'e tepkiler... İbrahim Tatlıses: Yani ŞİMDİ Hürrem oldu mu? Fırat'ı çekerken bazı değişiklikler yaptım ama seyirciyi aptal...

Sayfayı Paylaş