gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Hazal Kaya 'nın Kiloları !

Konu, 'Magazin' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Bu konu; hazal kayanın kiloları hakkında bilgiler vermektedir.

Sevgili melekler, Hazal Kaya geçtiğimiz hafta Behzat Ç. dizisinde konuk oyuncu olarak rol aldı. Kaya 'nın aldığı kilolarsa gözlerden kaçmadı. Bunun farkında olduğunu söyleyen başarılı oyuncu bakın Starlife kameralarına neler söyledi ..

Ünlü oyuncu Hazal Kaya dün Karaköy´de bir mekan çıkışı Star Tv Süper Starlife kameraları tarafından görüntülendi. Son Yaz Balkanlar dizisi erken final yapan Hazal Kaya uzun süre ortalıkta görünmedi. Geçen hafta Behzat Ç.´ye konuk oyuncu olarak giren güzel oyuncunun aldığı kilolar gözlerden kaçmadı.

Konu hakkında açıklama yapan Hazal Kaya 'Behzat Ç.'ye sadece bir bölüm konuk oyuncu olarak dahil oldum çok fazla kilo aldığım da doğrudur' dedi.

'KİLO ALDIM EVET'

Bunalımda olduğu için kilo aldığı söylenen Hazal Kaya "Moralim gayet yerinde sadece ekranlarda olmadığım için rahat rahat yiyebileceğimi düşünmüştüm. Behzat Ç.'den teklif gelince bu haberlerin çıkacağını göze alarak oynadım" dedi.

'DİZİYİ İZLEMİYORUM'

Yanındaki beyfendinin liseden arkadaşı olduğunu söyleyen Hazal Kaya "Daha önce de sevgilim olarak yazdınız, ancak sadece arkadaşız" dedi.

Emir'in Yolu dizisi hakkında sorulan sorulara cevap vermeyen Hazal Kaya 'Diziyi izlemiyorum bu soruların muhattabı ben değilim' dedi.

smiley bunu beğendi.
  2. tuqqce

tuqqce Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    394
    Ödül Puanları:
    83
    Bende kendime kilolu derim yahu :D

3. smiley

smiley Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    925
    Ödül Puanları:
    113
    ay yazik nasil sismis ari sokmus gibi... güzel kizdi ya.... neyse para var nasilolsa onda verir kolaylikla... cektirdimi yaglari kalmaz birseyi.... hahaha

MaWiM bunu beğendi.
  4. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113
    Hakkaten hiç yakışmamış:D:D Kısa boylu olduğu için aldığı kilolar kendini çok farklı göstermiş. Şahsen beğenmedim bir an önce zayıflasa iyi olur.

5. *EYLÜLMEHMETUTKU*

*EYLÜLMEHMETUTKU* Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    498
    Ödül Puanları:
    63
    top gibi olmuş kızzz bu aman ben zayıflamıyayım bide kilo aldım diyodum moralim düzeldi hehehe bu kız aşkı memnuda nasıldı şu haline bak aman kınamıyam başımıza geliverir inanki :haha:

Hazal Kaya 'nın Kiloları ! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hazal Kaya resimleri

Hazal Kaya resimleri

hazal kaya facebook hazal kaya ayak ayakları ayaklar kayanın ayakları kanal D ekranlarında beğenilerek izlenme rekorları kıran Aşk-ı Memnu dizisinin asi ve içine kapanık kızı Nihal'i canlandıran Hazal Kaya resimleri :):)
  2. Hazal Kaya (Feriha) Resimleri

Hazal Kaya (Feriha) Resimleri

hazal kaya feriha resimleri ferihanın resimleri feriha fotoları ferihanın fotoları Aşk-ı Memnu dizisindeki Adnan Ziyagil'in biricik kızı artık kapıcı kızı Feriha rolünde...Genç yaşına rağmen her rolün altından başarıyla kalkan genç ve güzel oyuncu Hazal Kaya'nın birkaç fotoğrafı melişler :tik:
  3. Hazal Kaya (Leyla Hazal Kaya)  hayatı

Hazal Kaya (Leyla Hazal Kaya) hayatı

hazal kaya hazal kaya kaç yaşında hayatı yaşı kaç nereli hazal kaya hayatı, gerçek adı, kimdir, kısaca hayatı, biyografi, biyografisi, haberler, dizileri, nereli, kaç yaşında, aslen nereli, yaşı, hakkında bilgiler, oynadığı diziler, filmler Hazal Kaya, yani şimdilerin Feriha'sı gerçek adı Leyla Hazal Kaya olan bu güzel ve genç oyuncumuz hakkında bilgiler sunuyoruz bu yazımızda sizlere...
  4. Hazal Kaya Fazla Kilolarını Verememiş!

Hazal Kaya Fazla Kilolarını Verememiş!

hazal kaya hazal kaya haberleri Sevgili melekler, en son Son Yaz Balkanlar dizisinde yer alan ve dizi yayından kaldırıldıktan sonra ortalarda görünmeyen Hazal Kaya geçtiğimiz gün bir arkadaşının düğününde görüntülendi. Hala fazla kilolarını veremediği görülen Hazal Kaya, bu süre zarfında hayli kilo almıştı..
  5. Hazal Kaya nasıl 13 kilo verdi ?

Hazal Kaya nasıl 13 kilo verdi ?

Adını Fеriha Koydum', 'Aşk-ı Memnu' son olarakta Maral dizisiyle ekranlarda gördüğümüz güzel oyuncu Hazal Kaya, ekranlara geri dönüyоr. Yeni dizisi A.Ş.K. öncesi 11 kilо veren Hazal Kaya, kilo verme sürecini anlattı. Hazal Kaya 'Şeker hastalığımdan dolayı bir buçuk ay içinde kilo aldım. Hastalığı kabullenme sürеcim sıkıntılı geçti. Düşün, 22 yaşımda yemek yedikten sonra şеkerim fırlıyor,...

Sayfayı Paylaş