gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Hazal Kaya resimleri

Konu, 'Ünlüler ve Sanatçılar' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

hazal kaya facebook hazal kaya ayak ayakları ayaklar kayanın ayakları kanal D ekranlarında beğenilerek izlenme rekorları kıran Aşk-ı Memnu dizisinin asi ve içine kapanık kızı Nihal'i canlandıran Hazal Kaya resimleri :):)

2. »| HeRCai |«

»| HeRCai |« Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    38
    tatli bi kiz :) gözleri cok gzl, masallah...

tskler paylasim icin

3. düş macunu

düş macunu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    [​IMG]maşallahhhhhhh

Hazal Kaya resimleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hazal Kaya ile söyleşi

Hazal Kaya ile söyleşi

hazal kaya ve annesi hazal kaya röportajları nasıl ünlü oldu annesi kim röportaj kanal D nin dizisi ile meşhur olan Aşk-ı Memnu nun Nihal'i o rol ile kensinin örtüşmediğini dile getirdi..... NİHAL KADAR KISKANÇ DEĞİLİM! AŞK-I MEMNU'NUN NİHAL'I HAZAL KAYA'DAN İLGİNÇ AÇIKLAMALAR... Televizyon izleyicisi, Hazal Kaya adını 'Genco' ile duydu, 'Aşk-ı Memnu' ile hafızasına kazıdı! Her iki...
  2. Hazal Kaya (Feriha) Resimleri

Hazal Kaya (Feriha) Resimleri

hazal kaya feriha resimleri ferihanın resimleri feriha fotoları ferihanın fotoları Aşk-ı Memnu dizisindeki Adnan Ziyagil'in biricik kızı artık kapıcı kızı Feriha rolünde...Genç yaşına rağmen her rolün altından başarıyla kalkan genç ve güzel oyuncu Hazal Kaya'nın birkaç fotoğrafı melişler :tik:
  3. Hazal Kaya (Leyla Hazal Kaya)  hayatı

Hazal Kaya (Leyla Hazal Kaya) hayatı

hazal kaya hazal kaya kaç yaşında hayatı yaşı kaç nereli hazal kaya hayatı, gerçek adı, kimdir, kısaca hayatı, biyografi, biyografisi, haberler, dizileri, nereli, kaç yaşında, aslen nereli, yaşı, hakkında bilgiler, oynadığı diziler, filmler Hazal Kaya, yani şimdilerin Feriha'sı gerçek adı Leyla Hazal Kaya olan bu güzel ve genç oyuncumuz hakkında bilgiler sunuyoruz bu yazımızda sizlere...
  4. En Yeni Hazal Kaya Resimleri

En Yeni Hazal Kaya Resimleri

hazal kaya resimleri 2012 yeni hazal kaya fotoğrafları Adını Feriha koydum dizisinin Feriha'sı Hazal Kaya'nın en yeni resimlerini, bu sayfamızda misafirlerimizin yoğun isteği üzerine sizlerle paylaşıyoruz Melek'ler.
  5. Son Yaz Balkanlar Hazal Kaya Resimleri

Son Yaz Balkanlar Hazal Kaya Resimleri

Bu yazı Hazal Kaya resimlerine yer vermektedir. son Yaz Balkanlar dizisinde rol alan Hazal Kaya, Adını Feriha Koydum dizisinden sonra bana göre yeni dizisinde çok tutulmadı. Diziyi izlediğim pek söylenemez ama şu sıralar başka dizilerin müptelası oldum. Feriha karakteri ile hayran katsayısını arttıran Hazal Kaya hayranları için sanatçının birçok resmini foto galerimizde bir araya getirdim....

Sayfayı Paylaş