gebe
  1. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83

Hazal Kaya Saçlarını Nasıl Koruyor

Konu, 'Saç Bakımı' kısmında HaYaL tarafından paylaşıldı.

hazal kaya hazal kaya kısa saç saç modeli kesimi sac modelleri

Unutulmaz sizi Aşk-ı Memnu'nun Nihal'inin o güzel saçlarının sırrını merak ediyorsanız bu yazıyı okuyup öğrenebilirsiniz meleklerim...

Saçlarını nasıl mı koruyor?
    Aşk-ı Memnu dizisinde Nihal karakteriyle şöhreti yakalayan Hazal Kaya'nın saç modelleri genç kızlar tarafından yakından takip ediliyor.

Güzelliğini gül suyu ve tonik kullanarak koruduğunu belirten Kaya geçtiğimiz günlerde Kanyon'da görüntülendi. Önce kuaförde saçlarını yaptıran Kaya daha sonra alışverişe çıktı. Yeni saç modeliyle havalı bir şekilde dolaşan genç oyuncunun ayrıca yıpranan saçlarına tarçınlı bakım da yaptırdı.

EVDE DE YAPABİLİRSİNİZ

İşte saçları güçlendiren ve parlak gösteren tarçınlı saç bakımının tarifi: Sıcak zeytinyağı içerisine bir kaşık bal, bir tatlı kaşığı toz tarçın ilave edin. Elde ettiğiniz karışımı banyodan önce başınıza sürün ve yaklaşık 15 dakika bekletin. Sonra başınızı iyice yıkayın.

2. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113
    Ondan sonra Bitlenin :D:deli:

Hayalim tşk ederiz tüyo için :) denemek lazım ...

ebru58 bunu beğendi.
  3. Misafir Melek

Misafir Melek Forum Okuru

:)

Tarçını bilmem ama elma sirkesi,yeşilçay ve balın iyi geldiğini duymuştum. Ama bana göre yiyecekleri oranıza buranıza sürmeyin yiyin :)

4. beklenenbebis

beklenenbebis Forum Okuru

ben denemiştim bi ara gerçekden ii gelio

5. sudembeyaz

sudembeyaz Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    118
    Ödül Puanları:
    63
    ellerine sağlık canımmmm

6. pelin14578

pelin14578 Forum Okuru

.

ya ben saçlarımı hergün sürekli düzleştiriyorum. ve böylece çok yandı ve kırık çok fazla buna iyi gelirmi. bide eğer saçımıza bunu sürersek bitlenmezmiyiz ? :S

7. ebru58

ebru58 Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    33
    Ödül Puanları:
    28
    Hergün değişik birşeyler duyuyorum saç için hangisini yapsam bilemedim:)

Hazal Kaya Saçlarını Nasıl Koruyor konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hazal Kaya (Leyla Hazal Kaya)  hayatı

Hazal Kaya (Leyla Hazal Kaya) hayatı

hazal kaya hazal kaya kaç yaşında hayatı yaşı kaç nereli hazal kaya hayatı, gerçek adı, kimdir, kısaca hayatı, biyografi, biyografisi, haberler, dizileri, nereli, kaç yaşında, aslen nereli, yaşı, hakkında bilgiler, oynadığı diziler, filmler Hazal Kaya, yani şimdilerin Feriha'sı gerçek adı Leyla Hazal Kaya olan bu güzel ve genç oyuncumuz hakkında bilgiler sunuyoruz bu yazımızda sizlere...
  2. Hazal Kaya Saçlarına Nasıl Bakıyor?

Hazal Kaya Saçlarına Nasıl Bakıyor?

hazal kaya saç modeli feriha saç modeli feriha nasıl yapılır hazal kaya, saç bakımı, nasıl, neler kullanıyor, 2011, ile ilgili bilgiler burada melekler Sevgili melekler, ''Adını Feriha Koydum'' dizisiyle ekranlarımıza konuk olan Hazal Kaya'nın saçlarının güzelliğini bilmeyen yok.Işıl ışıl gür ve sağlıklı saçlara sahip olmak için bakın Hazal Kaya'nın tarçınlı bakım yaptırdığını biliyor...
  3. Hazal Kaya 1 Haftada Nasıl 5 Kg Verdi ?

Hazal Kaya 1 Haftada Nasıl 5 Kg Verdi ?

Hazal Kaya Nasıl Zayıfladı Hazal Kaya'nın Diyeti Sevgili melekler, yeni yayın döneminde Son Yaz Balkanlar 1912 adlı dizide rol alacak olan Hazal Kaya özel bir diyetle 1 haftada tam 5 kg verdi. Hazal Kaya Nasıl Zayıfladı diye merak eden meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz için işte Hazal Kaya'nın Diyeti ve ayrıntılar... Hazal Kaya, atv'de yayınlanacak olan yeni dizisi 'Son...
  4. Hazal Kaya Saçlarını Kestirdi! İşte Yeni İmajı!

Hazal Kaya Saçlarını Kestirdi! İşte Yeni İmajı!

hazal kaya yeni imajı, hazal kayanın saçları, hazal kaya hakkında Sevgili melekler, sevilen oyuncu Hazal Kaya imaj tazeledi. Güzel oyuncu en son Aşk-ı Memnu dizisi için kestirdiği saçlarını yine kısalttı ve instagramdan fotosunu hayranlarıyla paylaştı. Hayranlarının Kösem Sultan rölüne yakıştırdıkları Hazal Kaya'nın bu yeni imajının bu projeyle bir ilgisi olup olmadığı merak konusu oldu...
  5. Hazal Kaya nasıl 13 kilo verdi ?

Hazal Kaya nasıl 13 kilo verdi ?

Adını Fеriha Koydum', 'Aşk-ı Memnu' son olarakta Maral dizisiyle ekranlarda gördüğümüz güzel oyuncu Hazal Kaya, ekranlara geri dönüyоr. Yeni dizisi A.Ş.K. öncesi 11 kilо veren Hazal Kaya, kilo verme sürecini anlattı. Hazal Kaya 'Şeker hastalığımdan dolayı bir buçuk ay içinde kilo aldım. Hastalığı kabullenme sürеcim sıkıntılı geçti. Düşün, 22 yaşımda yemek yedikten sonra şеkerim fırlıyor,...

Sayfayı Paylaş