gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Hazal Kaya'dan Ayrılık Açıklaması !

Konu, 'Magazin' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

hazal kaya haberleri hazal kaya diziden ayrıldı

Sevgili melekler, heyecanlı bir sezon finaliyle tatile giren Adını Feriha Koydum dizisinde Hazal Kaya bildiğiniz gibi diziden ayrıldı. Yerine Merve Sarı 'nın geçeceği haberleri dolaşırken, Hazal Kaya bir paylaşım sitesine ayrılış sebebiyle ilgili bir açıklama yaptı. İşte Hazal Kaya haberleri, işte o açıklama...

"Dizi ile ilgili tartışmaları yurt dışında olduğum için takip edemiyorum. Duruma açıklık getirmek istedim. Ben dizinin 65. bölümde biteceğini zannediyordum. 2 bölüm uzayacağını öğrendiğimde planlarımı iki hafta erteleyerek devam ettim. Diziden ayrılmadım. Hatta 3. sezona devam edileceğini ben de sizlerle birlikte basından öğrendim. Önümüzdeki sezon olmayışımın paraya dayandırılması da beni gerçekten çok üzdü. Feriha rolünü bana emanet eden sayın Fatih Aksoy'a çok teşekür ederim. İki sezon aile gibi olduğumuz sahane ekibimize her şey için sonsuz teşekür ederim. Adını Feriha Koydum'un her zaman özel bir izleyici kitlesi oldu. Bana göstermiş olduğunuz ilgi, sevgi ve müthiş desteğe minnettarım. Bu desteğe her zaman ihtiyacım olacak. Adını Feriha Koydum'a ve Çağatay'a 3.sezonda başarılar dilerim. Sevgi ve saygılarımla.."

LaViNYaM bunu beğendi.
  2. LaViNYaM

LaViNYaM >>>ιкιz αηηєѕι<<< Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    703
    Ödül Puanları:
    113
Hazal Kaya'dan Ayrılık Açıklaması ! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kaya'dan Anne Avşar'a Yanıt

Kaya'dan Anne Avşar'a Yanıt

Kaya Çilingiroğlu, akciğer kanserine yakalanan Emral Avşar’ın, "Kaya yüzünden dert sahibi oldum" sözlerine yanıt verdi... Emral Hanım’ın "Kaya yüzünden dert sahibi oldum. Allah ona nur topu gibi bir çocuk verdi. Az çok güzel de bir karın var. Bir yuvan var. Ne işin var kardeşim başka kadınlarla" açıklamasına Kaya Çilingiroğlu şu sözlerle yanıt verdi. Çilingiroğlu,...
  2. ayrılık!!!!!

ayrılık!!!!!

Sabah uyandığında midesinde bir yanma hissetti. Yanmanın nedeni akşam yedikleri değil, uyanır uyanmaz bugün yapacaklarının aklına gelmesiydi. Bugün 2 yıldır götürmeye çalıştığı bir birlikteliği bitirecekti, aslında bunda geç bile kalmıştı. Bitmeli dedi içinden her gün; bu tatsız uyanış bitmeli... İçinde bir muhakeme başlamıştı, kendi kendine söyleniyordu: "Ona da haksızlık etmek...
  3. Ayrılık,ayrılık,amaan ayrılık

Ayrılık,ayrılık,amaan ayrılık

ayrılık Ayyrılık ayyrılık amaann Her bir dertten ala yaman ayrılık.... Ayrılık zor Çekilir dert değil sevgilim.... Her yanım ayrılık her yanım hüzün şimdi Hep biraz kırık gibi yarım atar yüreğim...
  4. Arda'dan ayrılık açıklaması

Arda'dan ayrılık açıklaması

İspanya'nın Athletico Madrid takımında top koşturan milli futbolcu Arda Turan, oyuncu sevgilisi Sinem Kobal'la ayrıldıkları iddiasıyla ilgili konuştu. 'ARAMIZ LİMONİ AMA...' Akşam gazetesi magazin servisinin, antrenman sırasında ulaştığı Turan, "Bir süredir aramız limoni. Ancak bu ilişkinin bittiği anlamına gelmiyor" dedi. 2.5 yıldır birlikte olan ve haziran ayında hayatlarını...
  5. Hazal Kaya'dan Üzen Veda Mesajı!

Hazal Kaya'dan Üzen Veda Mesajı!

hazal kaya hazal kaya haberleri Sevgili melekler, sevilen oyuncu Hazal Kaya hayranlarını üzdü. Geçtiğimiz günlerde şeker hastası olduğunu açıklayan Hazal Kaya'nın bu üzücü haberinin ardından, ABD'ye gideceği ve bir süre Türkiye'ye gelmeyeceği haberi hayranlarını bir kez daha şaşırttı. Geçtiğimiz günlerde şeker hastası olduğunu açıklayan ve Amerika’ya gitmek için vize almaya çalıştığını...

Sayfayı Paylaş