gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Hazal Kaya'ya Yönetmenden Azar !

Konu, 'Magazin' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

hazal kaya hazal kaya adını feriha koydum hazal kaya haberleri hazal kaya hakkında 2011 ile ilgili bilgiler burada melekler. Adını Feriha Koydum dizisinde özellikle saçlarıyla dikkatimi çeken genç oyuncu Hazal Kaya hakkında , dizi yönetmeninden azar işittiği konusunda haberler çıktı melekler . Aşk-ı Memnu dizisinde ki başarısından ve Muhteşem Yüzyıl dizisinde oynayacağı yolunda ki güzel haberlerden sonra bu kez Hazal Kaya haberleri can sıkıcı . Detaylar şöyle;

“Böyle Bir Şey Var Mı” programında yer alan iddiaya göre, Adını Feriha Koydum dizisinin başrol oyuncusu Hazal Kaya’nın son dönemlerde sürekli telefonla konuşması, seti aksatmaya başladı.

Sevgilisi Cahit Baha Pars ile uzun konuşmalar yapan Kaya’nın havuz içerisinde gerçekleştirilecek olan çekimlerin yapılacağı gün, oyuncuları soğuk suyun içinde bekletmesi ise bardağı taşıran son damla oldu.

Havanın soğukluğundan dert yanan oyuncular, Kaya telefon konuşması yaptığı için onu beklemek zorunda kaldı. Kaya, bir süre sonra oyuncu arkadaşlarının yanına gelip “Telefonla konuşuyordum” deyince ortam gerildi. Bu olay üzerine genç oyuncuyu yanına çağıran yönetmenin “Ya telefonu kapatacaksın ya da bu setten gideceksin” diyerek Kaya’yı uyardığı öne sürüldü.

2. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    feriha gitmesin diziden giderse kötü olur ya :D

Hazal Kaya'ya Yönetmenden Azar ! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. kala azar

kala azar

L.donovani’nin rezervuarları insan, köpek ve kemiricilerdir. İnsanlara tatarcık ile bulaştırılır. 1. Leptomonas (Promastigot) : Tatarcıktaki kamçılı form (Şekil-48,49) 2. Leishmania (Amastigot) : İnsandaki kamçısız form Patogenez Kala-Azar bir RES hastalığıdır. Kemik iliği, dalak ve karaciğer en çok etkilenen organlardır. Bu nedenle anemi, lökopeni ve trombositopeni, sonuçta da sekonder...
  2. Azar

Azar

Rüyada azar işitmek, kişinin kendisini azarlayan insandan büyük bir iyilik göreceğine işarettir.
  3. Faruk K. _ Azar Azar

Faruk K. _ Azar Azar

Benden başka herkes aşkta işini biliyor ama Benden başka kimse kalbini dinlemiyor Senden başka herkes bak peşimden koşuyor ama Gönlüm senden başka kimseyi beklemiyor Kadınlar aynı erkekler aynı Seven de sevmeyen de bekleyen de aynı Gidenler haklı dönen yok geriye Al birini vur birine herbirisi aynı Azar azar kader bize ne yazar Böyle gelmiş böyle gitmez o kadar Beni aşka düşman etme Yok yok...
  4. Mahsun Kırmızıgül - Azar Azar

Mahsun Kırmızıgül - Azar Azar

Bir ruzgarda kirilacak dalmiydim Ben aglarim ben yanarim kime ne Ahh cekmeden yikilacak dalmiydim Yaz gelmeden kislar dustu gönlume(x2) Kader örmus aglarini azar azar Calmis bir bir yillarimi azar azar Yandi gönlum yuz yerinden azar azar Tuketmisler hayatimi azar azar(x2) Dört yanima vefasizlar sarilmis Umutlarim gupe gunduz calinmis Bilmiyorum kime hesap sorayim Garip gönlum bana bile...
  5. Hazal Kaya'ya Büyük Tepki Var!

Hazal Kaya'ya Büyük Tepki Var!

hazal kaya, hazal kaya haberleri, hazal kaya sigara Sevgili melekler, Hazal Kaya instagramda yayınlanan bir fotoğrafı sebebiyle hayranlarını kızdırdı. Rol gereği 13.bölümde gelinlik giyen Kaya, çekilen fotoğrafta sigara içerken görülüyor. Çekime ara verildiği bir anda sisagara içen oyuncunun fotoğrafı Instagram'da yayınlandı. Genç oyuncunun hayranları fotoğrafa tepki gösterdi. İşte o...

Sayfayı Paylaş