gebe
  1. BEYZA21

BEYZA21 ♥ سن بنيم جننتيم نفسيمسين ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.516
    Ödül Puanları:
    113

Hazır Başörtüsü Modelleri

Konu, 'Tesettür Modası' kısmında BEYZA21 tarafından paylaşıldı.

bu yazı hazır eşarp modelleri ile ilgili bilgilere yer vermektedir. Tesettürlü hanımlar,için eşarp vazgeçilmez bir gereksinimdir.Tessetürü kullanırken şık olmanız mümkün. Eşarp kullanırken püf noktalardan birisi de eşarbınızın rahat şekil alması için kaygan olmayan kumaştan olmasına dikkat ediniz. Eşarbınızın ön tarafına şekil veremiyorsanız piyasada bulunan tesettür giyim satan mağazalarda bulabiliceğiniz hazır eşarp modellerini tercih edebilirsiniz. Sizlere Zehrace hazır eşarp modellerini paylaşıyorum. Fto galerimiz de modellerin daha fazlasına erişebilirsiniz.

deniz-07 bunu beğendi.
  2. AYŞEDEN

AYŞEDEN Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    614
    Ödül Puanları:
    113
    çanta ve elbiseyle uyumlu olanlar harika
    - - - Updated - - -

9 NUMARAYA BAYILDIM

BEYZA21 bunu beğendi.
Hazır Başörtüsü Modelleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Başörtüsü

Başörtüsü

İffetli kadına, uzun ömürlü kiz çocuğuna , Temiz ve yeni başörtüsü varlıklı ve iyi kocaya, Eski ve yamalı başörtüsü yoksul kocaya, Başörtüsünün herkesin içinde açılması hata işlemeye, Başörtüsünün uçması eşten ayrılmaya, onun geri gelmesi ayrıldığı kocannın ona geri dönmesine delalet eder. ( Ayrıca Bakınız; Örtü, Örtmek / Örtünmek.)Rüyasında başına bir başörtüsü, takan kız hemen evlenir. Yeşil...
  2. 2010 hazır atkı modelleri

2010 hazır atkı modelleri

hazır bere modelleri hazır atkılar atkı modelleri atkı Meleklerim kış geldi hadi atkı beğenin alın takın:DSizlere öyle güzel atkılar getirdim ki bayılacaksınız.Hepsi hazır:DKendi ellerimle örüp sizlere hediye etmek isterdim ama ip yetmez ve benimde canım dayanmaz:D:DBen atkımı seçtim sizinki hangisi???:deli:...
  3. Taşlı Şık Başörtüsü iğne modelleri

Taşlı Şık Başörtüsü iğne modelleri

taşlı türban modelleri taşlı iğne eşarp iğneleri yazma oyaları eşarp modelleri Melişlerim çok şık taşlı başörtüsü iğne modelleri burda buyurunn..:)
  4. Hazır mutfak modelleri ve fiyatları

Hazır mutfak modelleri ve fiyatları

hazır mutfak modelleri mutfak modelleri hazır ve fiyatları hazır mutfak modelleri ve fiyatları, 2011, ilgili bilgiler burada arkadaşlar Mutfak dekorasyonu, biz ev hanımları için şıklığın yanı sıra birde oldukça rahat olmalıdır Melek'lerim. Meleklermekani.com olarak, bu makalemizde mutfağını yenilemek isteyen Melek'lerimize ve hazır mutfak modelleri ve fiyatları hakkında bilgi almak isteyen...
  5. 2014 Kelebek hazır mutfak modelleri

2014 Kelebek hazır mutfak modelleri

Kelebek hazır mutfak modelleri 2014 En Modern Kelebek hazır mutfak modelleri Yeni Sezon Kelebek hazır mutfak modelleri Yeni ihtiyaçlar ve yeni talepler mutfaklarda bayanların her daim serzenişleri arasındadır. Bu serzenişlere bir son vermek ve eşinizi mutlu etmek istemez misiniz? Mutfağında vakit geçirmekten hoşlanan bir eşiniz varsa hazır mutfak modelleri tercihinde bulunarak eşinize harika...

Sayfayı Paylaş