gebe
  1. Ariza

Ariza Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    85
    Ödül Puanları:
    0

Hazir cevap ünlüler

Konu, 'Komik Yazılar Duvar Yazıları' kısmında Ariza tarafından paylaşıldı.

Ünlülerin bazıları var ki ne söylesen anında cevabını veriyor.Ama verdiği cevap asla kendisini ezdiren cinsten değil de ; tam tersine dobra dobra olarak veriyorlar.İşte bunlardan bir kaçı sizlerle:D [​IMG]

Konuşma Hacettepe Üniversitesinde Cem Yılmaz ile bir Hacettepeli arasında geçmektedir:

Çocuk: Cem bey basında sizin hakkınızda karizmatikmiş diye söylentiler çıkıyor. size göre sizin karizmanız var mı? Eğer varsa kaç cm?
    Cem Yılmaz: Valla karizma insanın içinde hissettiği bir şeydir. Sen içinde kaç cm hissediyorsan benim de karizmam o kadar.
    ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Sokrates bir gün yürürken , tek kişinin geçebileceği kadar mesafe olan bir mevkiide dönemin soylularından biriyle karşı karşıya gelir ve ikisi de durur... Kısa bir süre bakıştıktan sonra :
    Soylu: " Ben senin gibi pis bir zavallıya yol vermem!"
    Sokrates: "Ben veririm..."
    ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Kulaklarının büyüklüğü ile ünlü Galileo'ye hasımlarından biri:
    - "Efendim", demiş. "Kulaklarınız, bir insan için biraz büyük değil mi?"
    Galileo:
    - "Doğru", demiş. "Benim kulaklarım bir insan için biraz büyük ama, seninkiler bir eşek için fazla küçük sayılmaz mı?"

Show tv'deki ateş hattı programında reha muhtar prens charles'ın müslüman olduğu yönündeki söylentileri eleştirmektedir. Konuyu diyanet işleri başkanıyla tartışmaktadır:

-Efenim prens Charles'ın müslüman olduğunu söylüyorlar. Peki ama öyle bir adamdan müslüman olur mu?
    -Olur tabi neden olmasın?
    -Ama efenim nasıl olur?
    -Reha bey siz müslüman mısınız?
    -Tabi müslümanım efendim.
    -Siz namaz kılıyor musunuz?
    -Hayır.
    -Oruç tutuyor musunuz?
    -Hayır.
    -İçki içiyor musunuz?
    -Evet.
    -E sizden nasıl müslüman oluyorsa, ondan da en az sizin kadar müslüman olur.

Muhabir: "Müslüm bey, Hakan Taşıyan için arabeskin yeni peygamberi diyorlar. Ne diyorsunuz?"
    Müslüm Gürses: "Ben öyle bir peygamber gönderdiğimi hatırlamıyorum"

Yavuz Sultan Selim seferleri gizli tutarmış.. Vezirin teki de inatla soruyomuş nereye sefere gidiyosunuz diye..
    Yavuz - Sen sır tutmasını bilir misin?
    Vezir - Evet hünkarım, bilirim
    Yavuz - Ben de.

Fatih Altaylı, Erman Toroğlu için:
    Fatih Altaylı: "O kabzımal futboldan ne anlar ki" deyince...
    Erman Toroğlu: "Ben eski futbolcu ve hakemim futboldan anlarım, kabzımalım hıyardan da anlarım"

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 25 Mart 2010
  2. iremeyra

iremeyra Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    çok güzel teşekkürler :D

3. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113
    Teşekkürler gerçekten de süpermiş en çokta kabzımal olayına güldüm sağolasın :)

4. FiRaRi_MeLeK

FiRaRi_MeLeK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    201
    Ödül Puanları:
    63
    insanların CENNET benim CEHENNEM dediğim yerde...
    ellerine sağlık çok güldüm paylaşım için saol:D

5. Ariza

Ariza Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    85
    Ödül Puanları:
    0
    Rica ederim begendiginize sevindim ben Reha Muhtar olayina baya gülmüstüm :))

6. Tuana3

Tuana3 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ama bence okan bayülgen iclerinde bir numarada olmasi gerekmezmiydi sizce benim tanidigim en hazir cevap o

Hazir cevap ünlüler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hazir Iletiler

Hazir Iletiler

Oº°¨ (Buraya msn Ismi) ¨°ºO - - –^[ (Buraya msn Ismi) ]^– - - “·.·´¯`·.·” (Buraya msn Ismi) “·.·´¯`·.·” `·.¸¸.·´´¯`··._.· (Buraya msn Ismi) `·.¸¸.·´´¯`··._.· (¯`·._) (Buraya msn Ismi) (¯`·._) ¯¨’*·~-.¸¸,.-~*’ (Buraya msn Ismi) ¯¨’*·~-.¸¸,.-~*’ ·´): (Buraya msn Ismi) 9(`· .-~·*’ܨ¯`·¸ (Buraya msn Ismi) ¸·`¯¨Ü’*·~-. ¸.-·~¹°Æܨ (Buraya msn Ismi) ¨ÜÆ°¹~·-.¸ ׺°Ü`°º× (Buraya msn...
  2. ünlü kişilerden güzel cevaplar!!!

ünlü kişilerden güzel cevaplar!!!

doğum günü mesajlarına verilen cevaplar doğum günü mesajlarına güzel cevaplar mesajına verilecek cevap kutlamalarına verilecek Sokrat ölüme mahkum edildiğinde, eşi: - Haksız yere öldürülüyorsun, diye ağlamaya başlayınca, Sokrat: - Ne yani, birde haklı yere mi öldürülseydim! Dünya nimetlerine ehemmiyet vermeyen yaşayışı ve felsefesiyle ünlü filozof Diyojen, bir gün çok dar bir sokakta...
  3. Ünlü şarkıcıya kadınlaramı erkeklerimi aşık oluyorsunuz diye soruldu.peki ya cevabı?

Ünlü şarkıcıya kadınlaramı erkeklerimi aşık oluyorsunuz diye soruldu.peki ya cevabı?

ÇİĞDEM ANAD BOMBA SORULARIYLA, FATİH ÜREK’İ TERLETTİ: “SİZ KADINLARA MI YOKSA ERKEKLERE Mİ AŞIK OLUYORSUNUZ?” PEKİ ÜREK’İN CEVABI NE OLDU?.. P { margin: 0px; } Televizyon Gazetesi'nin haberine göre; Çiğdem Anad, kadın erkek ilişkilerinin konuşulduğu sırada Fatih Ürek'e şöyle bir soru yöneltti: "Siz kadınlara mı aşık oluyorsunuz, erkeklere mi aşık...
  4. En Orjİnal Hazir Cevaplar (onlarca)

En Orjİnal Hazir Cevaplar (onlarca)

orjinal duvar yazıları ÖLÜLER ÇİÇEK KOKLAMAZ Amerika'lı iş adamı, bir Çinli'yle alay ederek sormuş: - Ölüleriniz, mezarlarına koyduğunuz pirinçleri ne zaman yiyecek? Çinli, başını kaldırmadan cevap vermiş: - Sizin ölüleriniz, koyduğunuz çiçekleri kokladığı zaman. HAYAT NE ZAMAN BAŞLAR? - Hayat kırkından sonra başlar, diyen bir kişiye Said Turhan şu karşılığı vermiş: - Eğer otuz beşinde...

Sayfayı Paylaş