gebe
  1. laetitia

laetitia Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0

Hazır cevapcıklar

Konu, 'Komik Yazılar Duvar Yazıları' kısmında laetitia tarafından paylaşıldı.

oturtmalık sözler Güzelce verilen hazır cevaplar insanın tebessüm etmesini sağlıyor yani :D

Hava Yollarında yemek servisi zamanı. Hostes en öndeki adama kibarca gülümseyerek sordu:

- Yemek ister misiniz efendim?

Kendini lokantada zanneden yolcu servis masasına baktı:

- Seçeneklerim neler?

Hostes yine kibarca gülümseyerek seçenekleri sundu:

- Evet veya hayır.
    Bir alışveriş merkezindeyiz. Yaşlı bir hanım tavuk reyonunda bir türlü istediği kadar büyük bir tavuk
    bulamayınca, onu izleyen reyon görevlisine söylendi:

- Bu tavukların daha büyük olmaları mümkün değil mi?

Görevli tonton teyzeye takılmadan edemedi:

- Mümkün değil teyze, onlar ölü.

2. Julieт

Julieт Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    zuhaha ......saol....

3. çatlak

çatlak Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    çok güzel laflar ya tam oturtmalık :)

Hazır cevapcıklar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hazır Cevaplar

Hazır Cevaplar

Sokrat Ölüme mahkum edildiğinde, eşi: - Haksız yere öldürülüyorsun, diye ağlamaya başlayınca, Sokrat: - Ne yani, demiş. Birde haklı yere mi öldürülseydim! ------------- Dünya nimetlerine ehemmiyet vermeyen yaşayış ve felsefesiyle ünlü filozof Diyojen, bir gün çok dar bir sokakta zenginliğinden başka hiçbirşeyi olmayan kibirli bir adamla karşılaşır. İkisinden biri kenara çekilmedikçe...
  2. Anne olmaya hazır mısınız?

Anne olmaya hazır mısınız?

Bazı hamilelikler eşler tarafından planlı bir şekilde uygulanır iki tarafta bebeğe hazır olarak kendilerini hissettiklerinde bebek düşünürler Peki hamilelik planlımı olmalı? Kadın anne olmaya kendini iyice hazırladıktan sonramı gebe kalmalı? Uzmanlara göre sorularınızın cevapları: Çocuk yetiştirmenin kolay olduğunu kimse iddia etmiyor. Belki siz de bu zor ve bir ömür boyu sürecek görevi...
  3. 2010 hazır atkı modelleri

2010 hazır atkı modelleri

hazır bere modelleri hazır atkılar atkı modelleri atkı Meleklerim kış geldi hadi atkı beğenin alın takın:DSizlere öyle güzel atkılar getirdim ki bayılacaksınız.Hepsi hazır:DKendi ellerimle örüp sizlere hediye etmek isterdim ama ip yetmez ve benimde canım dayanmaz:D:DBen atkımı seçtim sizinki hangisi???:deli:...
  4. hazır perde

hazır perde

merhabalar ben elif istanbul fatihte 20 yıldır perde hazır perde üretimi yapmaktayız.ürünlerimiz stor perde,tül perde,katlamalı perde,dikey perde,jaluzi perdedir.farklı renk ve desen seçeneklerimiz mevcuttur.veee artık perakende satışlarımızda başalmıştır.siz isteyin katalogumuzla size gelelim;ölçü ve montaj bizden... evlerinize yeni bir ışıldı kazandırmak için pencerelerinizi modern...
  5. Hazır Cevap - Fıkralar Tadında..

Hazır Cevap - Fıkralar Tadında..

komik, yazılar, fıkralar, hazır cevap, sözler, nasıl olur, buradan bulabilirsiniz Bazı insanlar Hazırcevaptır. Hatta bunu çok profesyonel biçimde yaparlar. Şimdi bir kaç örnek vererek bir taraftanda eğleneceğiz.. Fıkra tadında bir konu sizlere hem gülelim hemde eğlenelim melişlerim. ÖLÜLER ÇİÇEK KOKLAMAZ Amerikalı iş adamı, bir Çinliye alay ederek sormuş: - Ölüleriniz, mezarlarına...

Sayfayı Paylaş