gebe
  1. zuzu65

zuzu65 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0

Hazır değilim sevgili

Konu, 'Resimli Aşk Şiirleri' kısmında zuzu65 tarafından paylaşıldı.

alıntıdır

Hazır değilim sevgili konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Cengiz Kurtoğlu - Hazır Değilim

Cengiz Kurtoğlu - Hazır Değilim

ansızın elveda deme ne olur senden ayrılmaya hazır değilim herşeyi bir anda bitirme sakın seni unutmaya hazır değilim ne olurdu biraz daha kalsan benimle öyle çok mutluyum inan seninle oyuncak misali oyna benimle sana kırılmaya hazır değilim gidersen ayrılır bu can bedenden öyle sevmişim ki kopamam senden ne olur ayrılığı isteme benden senden ayrılmaya hazır değilim ne olurdu biraz daha...
  2. Aslı - Artık Sevgilim Değilsin

Aslı - Artık Sevgilim Değilsin

Aslı - Artık Sevgilim Değilsin Geçen gece bir erkeği öptüm sırf hayatından çıkmak için Eskiden aşığım sandığım eskileri bir bir aradım Üzgün kadın portresi çizmek hiç hoşuma gitmez, sıraladım... Birkaç ay hayatı paylaştık, dedim arada bir konuşalım, konuşalım Artık sevgilim değilsin Artık sevgilim değilsin Dostluğumuz da burda bitmesin Artık sevgilim değilsin Hayatına bir kadın girerse...
  3. Sevgilin Değil, Sevdiğin Olacaktım

Sevgilin Değil, Sevdiğin Olacaktım

Anlamalıydım ben üzüldüğümde kılını kıpırdatmamandan, sadece işin düştüğünde aramandan. "N'aber, nasılsın" lâfının arkasına "Bir görüşelim mi?" ekleyememenden, anlamalıydım sevgisizliğini... Ben, seni görmek için sınırlarımı zorlarken, senin umursamamandan, alaycı konuşmalarından, ya da senden vazgeçerim diye korkup önüme bir parça yem atmandan anlamalıydım... Ben,...

Sayfayı Paylaş