gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

HAZIR GÖZ MAKYAJI / makyaj yapmayı beceremiyorum diyenler

Konu, 'Çöplük' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

makyaj yapmayı göster arap makyajı nasıl yapılır
    HAZIR GÖZ MAKYAJI

HAZIR GÖZ MAKYAJI

'Çirkin kadın yoktur, bakımsız kadın vardır' sözünü düstur edinmiş kozmetikçiler dünyada bakımsız ve makyajsız kadın bırakmamaya niyetliler.
    Zaman problemi çekenler, makyaj yapmayı beceremiyorum diyenler, ve makyaj yapmaya üşenenler, sizi çok sevindirecek bir ürün çıktı. Yapıştırdığınızda siz çıkarana kadar istedeğiniz şekilde kalacak zahmetsiz göz farı çıkartmaları.

Bu ürünleri kullandığınızda yüzünüze hem profosyonel bir makyözün eli değmiş gibi görüntünüz olacak, hem de zamandan kazanacaksınız.
    Her göz farı çıkartması 20 kez kullanıma göre yapılmış ve bir çiftin fiyat aralığı 10 dolarla 15 dolar arasında değişiyor.
    İnternet üzerinden de satın alabileceğiniz bu ürünleri 'eye shadow kit' ya da 'eye shadow stickers' diye arama yaparak bulabilirsiniz.

2. Monera

Monera Forum Okuru

Cevap: HAZIR GÖZ MAKYAJI / makyaj yapmayı beceremiyorum diyenler

Ayrıca;

:)

3. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.216
    Ödül Puanları:
    113

vay beee tam benlik ha kullanımıda bayağı kolaymış hemen almak lazım emeğinize sağlık bayanlar:)

4. *jellibon*

*jellibon* Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    36
    Ödül Puanları:
    48

süper bişeymiş yaaaa emeğinize sağlık

5. Hülya

Hülya Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0

güzel bişeymiş harbiden ama bende güzel yapıyorum makyajımı

6. ρємвє_мєℓєк

ρємвє_мєℓєк Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0

iyi fikir saolsunlar:)

HAZIR GÖZ MAKYAJI / makyaj yapmayı beceremiyorum diyenler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Çalışan bayanlara hazır göz makyajı bantları

Çalışan bayanlara hazır göz makyajı bantları

hazır göz makyajı bantları makyaj bantları göz makyajı farı fiyatı kaynak: turkforum
  2. Kahverengi Göz Makyajı.. Ve Yapmanız Gerekenler

Kahverengi Göz Makyajı.. Ve Yapmanız Gerekenler

kahverengi göz makyajı kahverengi göz resimleri göze makyaj makyaj görselleri lacivert makyajı Kahverengi gözlerinizi ön plana çıkarmak, bakışlarınızı derinleştirmek doğru renk tonlarını kullanarak yapacağınız makyaja bağlı. Güzelliğinize güzellik katacak göz makyajı önerileri... Kahverengi gözlerde kullanılması tavsiye edilen far renkleri genellikle bej, doğal tonlar ve kahverengidir....
  3. Göz Makyajı Yapmadan Önce Bilinmesi Gerekenler

Göz Makyajı Yapmadan Önce Bilinmesi Gerekenler

Göz makyajı, göz makyajı nasıl yapılır, rimel nasıl sürülür, rimel, göz makyajı yapmanın incelikleri,far nasıl sürülür, eye-liner nasıl kullanılır, makyajla göz büyütmek, makyajla göz küçültmek Makyajın en önemli noktasıdır göz makyajı yapmak...Eğer göz makyajınızı iyi yapamadıysanız bütün makyajınız kötü görünecektir...Göz makyajı yapmadan önce her bayanın bilmesi gereken ayrıntılar......
  4. 5 Dk da Adele Makyajı Yapmaya Hazır mısınız Bayanlar...

5 Dk da Adele Makyajı Yapmaya Hazır mısınız Bayanlar...

5 Dk da Adele Makyajı Nasıl Yapılır Adele Makyajı Yapılışı Hem sesiyle, hem de kusursuz yüz hatlarıyla herkesi büyüleyen Adele gibi olmak ister misiniz? Sadece 5 dakikanızı ayna karşısında geçirerek hem büyülü gözlere, hem de dolgun dudaklara sahip olacaksınız. 5 dakikada Adele makyajı yapıyoruz! Şimdi yapmamız gerekenleri adım adım izliyoruz! İlk önce gözlerimizi makyaj...
  5. Göz Şeklinize Göre Makyaj Yapmanın Püf Noktaları

Göz Şeklinize Göre Makyaj Yapmanın Püf Noktaları

göz makyajı, göz şekline göre makyaj, göz makyajı ipuçları Sevgili melekler, daha etkili bakışlar, daha güzel gözler için göz makyajınızın bilinçli yapılmış olması lazım. Özellikle göz şeklinize göre makyaj yaptığınızda daha başarılı bir makyaj yaptığınızın farkına varacaksınız. Genelde zaten yüz şeklinize ve cilt renginize uygun makyaj yapmanız gerekirken aynı özeni gözlerinize de...

Sayfayı Paylaş