gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Hazır Msjlar facebook

Konu, 'Güzel Sözler & Mesajlar' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Hazır Msjlar Seni benden fazla seven bulursan;ben seni unutmaya raz?y?m

Seni sevdi?imi bir kalbim biliyor o da dilsiz..

A?k lüks bir lokantada yenilen en pahal? kaz?kt?r

Her gölgeyi sevemezsin,binlerce gölgenin aras?ndan seninkine benzeyene rastlad???nda hissetti?in duygudur a?k...tan?mlayamazs?n...

Seven Unutmaz Unutmu?sa Sevmemi?tir.Sevipte Unutmu?sa, Sevmesini Bilmemi?tir.

ELVEDA BU SON SÖZÜMDÜR SANA MERAK ETME DÖNMEYECE??M ASLA AKLIMDA SEN VE BEN SEN?N ADINI SÖYLERKEN BO?LU?A
    ??TE BEN?M ?LK ADIMIMDIR SONSUZLU?A

Dünyada iki kör tan?yorum biri beni göremeyen sen di?eride senden ba?kas?n? göremeyen ben!

Gözlerinin dald??? noktada ben var?m.çünkü o an ben seni dü?ünüyor olucam

Bir insan?n ideallari olmal?;sonsuzluk gibi , bir insan?n özlemleri olmal?;umutla açan çiçekler gibi,bir insan?n ''B?R?S?'' olmal?;belkide ''BEN''deki ''SEN''gibi...

Sevmek ellerini tuttugumda dertlerimi unutmaksa dizlerine yatt???mda mutluluk duymaksa,seninle ölümü göze almaksa o zaman seni seviyorum HAYATIM

Hazır Msjlar facebook konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kısa mı kısa Hazır Msjlar

Kısa mı kısa Hazır Msjlar

Hazır Msjlar Seni benden fazla seven bulursan;ben seni unutmaya raz?y?m Seni sevdi?imi bir kalbim biliyor o da dilsiz.. A?k lüks bir lokantada yenilen en pahal? kaz?kt?r Her gölgeyi sevemezsin,binlerce gölgenin aras?ndan seninkine benzeyene rastlad???nda hissetti?in duygudur a?k...tan?mlayamazs?n... Seven Unutmaz Unutmu?sa Sevmemi?tir.Sevipte Unutmu?sa, Sevmesini Bilmemi?tir. ELVEDA...
  2. Meleklerden Ramazana dair msjlar sohbetler

Meleklerden Ramazana dair msjlar sohbetler

ramazana dair ramazana dair güzel sözler Meleklerim başlıktanda anlaşıldığı gibi bu başlık altında raqmazana dair bir birimize güzel msjlar ve sohbetler edeceğiz;) Düşünüyorumda oruç tutmanın güzelliği ne kadar büyüktür... Diğer aylardaki suç oranına göre ramazan ayında işlenen suç oranlarının düşük olması ramazın güzelliği ve hikmetine bir örnek değilmidir.. Gönül isterki her ay Ramazan ayı...
  3. komik msjlar

komik msjlar

komik msjlar Ilk seferde kazamazsan, suçu amirlerine at, ikinci seferde kazamazsan hile yap, üçüncü seferde kazanamazsan vazgeç, salakligin alemi yok. Sen hic sahanda yumurta yedin mi? Evet....Peki deplasmanda yedin mi? Sayin abone......
  4. Dini İslami sözler ve msjlar

Dini İslami sözler ve msjlar

islami sözler islami sözler facebook facebook dini dini güzel “ibadetlerin en kolayı ve en çok faydalısı, az konuşmak ve iyi huylu olmaktır. Hadîs-i Serîf” • “Akıl gibi mal, iyi huy gibi dost, edep gibi miras ve ilim gibi şeref olmaz. Hazret-i Ali “Radıyallahü anh” br> • “Kul, bir şey varken hamd ederse, Allahü teâla ondan hoşnut olur. Hadîs-î Şerif • “Hesaba çekileceğini bildiği halde,...
  5. cep telefonunuz için hazır msjlar burda!!!

cep telefonunuz için hazır msjlar burda!!!

“YUREGIM UMULMAYAN YARALARLA BASEDEMEZKEN BIR TATLI ASK GULUSU OZLEDI GOZLERIM VE SEN HANGI ALEMDE HANGI DUSLERDE ISEN GEL CUN KI GULUSUNU “COK OZLEDIM”” Golti • “AKSAMIN MATEM RENGINE BURUNDUGU SAATTE GOKYUZUNDEKI KANDILLER TEK,TEK YANMAYA BASLADIGINDA ICIMDE SESSIZ BIR CIGLIK…OZLEMEYI OZLEDIM.OZLEMEYE DEGER NE KALDIYSA… br> • “YORGUNUM OZLEMEKTEN HAYALINI AGLARIM GOZLERIMDE YASLAR SELI...

Sayfayı Paylaş