gebe
  1. berranur

berranur Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    48
    Ödül Puanları:
    0

Haziran 2010'da HAMİLEYİM demek istiyorum nolur ALLAHım

Konu, 'Gebelik' kısmında berranur tarafından paylaşıldı.

herkese merhaba arkadaşlar tam bir yıl oldu meleğimi bekliyorum özlemle sevgi dolu heyecanlı ama nasip olmadı zamanı gelmedi demekki Rabbim neylerse güzel eyler O en doğru zamanı biliyor bizim için ama bende artık hamileyim diye haykırmak istiyorum meleklerim hayırlısıyla ve bu topiği açyorum. haziran olmazsa temmuz ağustos eylül ama biliyorum olucak bigün tüm kalbimle inanıyorum Mevlam nasip eylicek inşallah bu yolda kimsenin kucağını boş bırakmasın Allah. hepimize isteyen herkese hayırlı sağlıklı evlatlar versin inşallah. dualrnzı bekliyorum arkadaşlar ve haziranda anne olmak istiyorum diyen tüm meleklerii davet ediyorum topiğe

2. LAMİYA

LAMİYA Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    8
    Ödül Puanları:
    38
    ah canım seni çok iyi anlıyorum ama 1 sene daha başındasın tabiki olur daha ,
    inşallah diğer aylara gerek kalmaz bu ay isteğin olur ....isteyenler gelsin demişsin bende istiyorum diycem ama biraz komik olabilir..malum ben 13 yıldır bekliyorum haziran diye bi adres koymak bana artık çoookk gerii.....
    ama bende ümidimi kaybetmiyorum napalım 13 yıllık evliysem olucak bende biliyorum rabbim bizede verick inşallah...

3. berranur

berranur Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    48
    Ödül Puanları:
    0
    hoşgeldin cnm saol yazdğn için inşallah Rabbim dileyen isteyen herkese nasip eyler .evt tatlm okumuştum senin yazılarn tez vakitte hayrlıyla kavuşursun umarım sende meleğine 1 sene az gerçekten ama işte gönlüm söz dinlemiyo cnm yaa hayırlsnı diliyorum en başta tabiki aslında haziran öylesine en yakn zaman diye her ay buay olsun die bekelyip dua ediyorum ama aylar su gibi geçiyo inşş nasip olur cnm hepimizedeee

4. mrs m.

mrs m. Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    63
    Dualarım seninle berranurcummmmm....
    Rabbim tez vakitte meleğini sana göndersin inşallahhhhhh.

5. suCre

suCre Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    135
    Ödül Puanları:
    63
    inşallah en kısa zamanda hayırlısıyla meleğine kavuşursun cnm. Mevlam gönlüne göre versin benimde iki tane meleğim var çok güzel bi duygu inşlh sende yaşarsın bu duyguları...

6. elisev

elisev Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    18
    rabbim dualarını kabul etsin inş benim ve bizim gibilerinin

7. berranur

berranur Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    48
    Ödül Puanları:
    0
    AMİNNNNNN çok saol bitanem biliyorum biz bir yıldır beraberiz bu bekleyişte sen meleğine kavuştun çok şükür darısı başıma cnm dua ile inş

8. berranur

berranur Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    48
    Ödül Puanları:
    0
    çok saol cnm güzel duan için AMİNN diyorum tüm kalbimle Rabbim evlatlarnı bağışlasın hayırlı eylesin size.annelik gibi mukaddes bi duyguyu Allah tüm isteyenlere içinde banada nasip etsin inşş

9. berranur

berranur Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    48
    Ödül Puanları:
    0
    inşallah cnm hepimize tez vakitte sağlıkl hayırl evlatlar nasip etsin Mevlam

10. izgil85

izgil85 Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    22
    Ödül Puanları:
    0
    canım benim Rabbim tez vakitte nasip etsin...gönlünden geçen bu isteğin dua yerine geçsin... her zerresi yanan kalbinin çaresi tez vakitte verilsin...şuan bir meleğin yokluğunu sarıp sarmalayan o kolların en kısa zamanda varlığını sarıp sarmalısın...inşallaaaaaaaaaaahhhhhh.....
    bende senin için dua etmek istedim...her zaman dualarımdasın gözümün nuruuu

11. berranur

berranur Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    48
    Ödül Puanları:
    0
    Allah razı olsun canım arkadaşım.burda edindiğim güzel dostlardan birisin benm için değerlisin saoll.duan için ağzına kalbine sağlık.inşş haziran ayı ikimiznde anneyiz artık diyeceği ay olur inşallah bende duamda adınla sölüyorum inş Rabbim kabul buyursun çokkkk öptüm seni tatlımm izgilim

12. sılam_nisa

sılam_nisa Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    1.024
    Ödül Puanları:
    113
    Allahım dualarımızı işitip yüzümüzü güldürür inşallah bekliyoruz Berranur tüm dileklerimiz ve dualarımızla...

13. berranur

berranur Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    48
    Ödül Puanları:
    0
    .................

14. Arielle

Arielle Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Bende istiorummm

Selam arkadaşlar siteye yaklaşık bir ay önce pcos oldugumu ögrenınce üye oldum.
    Bütün umudumu toparlayıp bugün böle bir topige yazıorum:).
    Bu ay Klomen kullanıyorum ve bugün 3. günüm.
    Neden bilmiorum ama cok ümitliyim bu ay.
    Allahım inşallah bize en kısa en hayırlı zamanda bebişlerimizi nasip eder. AMİN!!

15. berranur

berranur Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    48
    Ödül Puanları:
    0
    hoşgeldin cnm
    inşallah bu topiğe yazdığın geçerk olur meleğin en kısa zamanda hatta haziran ayında ben geldim anneciğim der bende bunu tüm kalbimle istiyorum ama sabırla beklemekten başka bişi gelmiyo elimden.duana aminnnn diyorum inşalalh bu mübarek üç ayların başlanğıcı raceb ayında Rabbim bizede anneyiz demeyi nasip eder inşşşşş

Haziran 2010'da HAMİLEYİM demek istiyorum nolur ALLAHım konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. bende hamileyim dogum tarihim 27.02.1979 son adet tarihi haziran 13.  2010 da gördüm

bende hamileyim dogum tarihim 27.02.1979 son adet tarihi haziran 13. 2010 da gördüm

son adet tarihi son adet tarihi nedir tarihine göre doğum :pirto:bende hamileyim ve cinsiyetini çok merak ediyorum çünkü eşim hamileligi sonnandırmak istiyor ben istemiyorum bana yardımcı olursanız çok sevinirim dogum tarihim 27.02.1979 son adet tarihim haziranın 13 çü 2010 hemen cevap verirseniz sevinirim
  2. Allah  ne demek?

Allah ne demek?

Merhaba Allahın anlamı nedir?Allah ne demektir ?Yardımcı olurmusunuz?
  3. Allah şaşırtmasın demek günahmıdır?

Allah şaşırtmasın demek günahmıdır?

bu konu;Allah şaşırtmasın ne demektir,Allah şaşırtmasın demek günahmıdır hakkında bilgiler vermektedir Çoğumuz olumsuz bir davranış,olay gördüğümüzde Allah şaşırtmasın deriz.Bir çok kişi Allah şaşırtmasın demeyin ,zira Allah şaşırtmaz günaha giriyorsunuz diye söyler.Oysa kur'an-ı kerim de vede hadisler de buna benzer dualar yer alıyor."Allah şaşırtmasın" ifadesini kullanmak...
  4. Allaha tanrı demek günahmıdır?

Allaha tanrı demek günahmıdır?

Allah yerine tanrı demek caiz mi? Allah kelimesinin yabancı dillerde karşılığı var mıdır? CEVAP Allahü teâlânın isimleri tevkifidir. Yani, İslamiyet’te bildirilen isimleri söylemek caiz, bunlardan başkasını söylemek caiz değildir. Mesela Allahü teâlâya âlim denir. Fakat; âlim manasına gelen fakih kelimesini Allah için kullanmak caiz olmaz. Çünkü, İslamiyet, Allahü teâlâya fakih dememiştir....
  5. Allahtan korkmak ne demektir?

Allahtan korkmak ne demektir?

Allah’tan korkmak, bir zalimden korkmak gibi değildir. Bu korku, saygı ve sevgi ile karışık olan bir korkudur. Aşıkların maşuklarına karşı yazdıkları şiirlerde, böyle korku içinde olduklarını bildiren beyitleri az değildir. Maşukunu kendinden pek yüksek bilen bir aşık, kendini o sevgiye layık görmeyerek, hislerini böyle korku ile anlatmaktadır. İnsan, sevdiği kimseyi, herhangi bir şekilde...

Sayfayı Paylaş