gebe
  1. nursemanur

nursemanur Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

haziran 2013 anneleri buraya lutfen [allah izin verirse]

Konu, 'Burası benim köşem...' kısmında nursemanur tarafından paylaşıldı.

arkadaşlar buraya lutfen

2. nursemanur

nursemanur Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    baktım ki tüm aylar kendi aralarında mesajlaşıyorlar bizde biribrimizle gelişmeleri haberleşelim allah izin verirse benim bebeğim olacak ama şimdi çok küçük vede kanamam var yatıyorum eğer beniml aynı anda hamile kalan varsa bekleriz

haziran 2013 anneleri buraya lutfen [allah izin verirse] konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. ALLAH Hak Edileni Verir...

ALLAH Hak Edileni Verir...

Musa Aleyhisselam bir fakiri görür, fakir giyeceği olmadığı için kumun içine girmiştir. Fakir: - Ya Musa, bana dua et. Cenab-ı Hak ban yetişecek kadar dünyalık versin, yoksulluk beni tüketti. Musa Aleyhisselam dua eder, Hak Teala fakire dünyalık verir... Bir müddet sonra Musa Aleyhisselam bir kalabalık görür, ne oluyor diye yaklaştığında, o fakirin kalabalığın ortasında olduğunu görür ve...
  2. ALLAH Hak Edileni Verir

ALLAH Hak Edileni Verir

Musa Aleyhisselam bir fakiri görür, fakir giyeceği olmadığı için kumun içine girmiştir. Fakir: - Ya Musa, bana dua et. Cenab-ı Hak ban yetişecek kadar dünyalık versin, yoksulluk beni tüketti. Musa Aleyhisselam dua eder, Hak Teala fakire dünyalık verir... Bir müddet sonra Musa Aleyhisselam bir kalabalık görür, ne oluyor diye yaklaştığında, o fakirin kalabalığın ortasında olduğunu görür ve...
  3. parmak izinde ALLAH

parmak izinde ALLAH

Şırnak'ta kimliği bilinmeyen bir şahıstan alınan parmak izinde 'Allah' yazısı çıktı. Şırnak Emniyet Müdürlüğü Olay Yeri İnceleme ekipleri tarafından kimliği bilinmeyen bir şahıstan alınan parmak izlerinden Arapça "Allah" yazısı çıktı. Vatandaşlar, alınan örnek parmak izi emniyete asılırken şaşkına döndü. İHA
  4. Allah Sevdiği Kullarına Bela Verir

Allah Sevdiği Kullarına Bela Verir

allahın sevdiği kullar allah sevdiği kuluna hastalık verir allah sevdigi kuluna dert verir allahın kullar kimlerdir sıkıntı Başımıza bir dert geldiğinde veya hastalandığımızda hemen niye ben niye benim başıma geldi diye isyan ederiz...Ama çok yanlış yapıyoruz meleklerim çünkü Allah sevdiği kullarına dert verirmiş... İbni Abbas radıyallahu anhdan gelen bir rivayette şöyle geçmektedir:...
  5. 29 Haziran 2013 Ehliyet Sınavı Soru ve Cevapları Burada!

29 Haziran 2013 Ehliyet Sınavı Soru ve Cevapları Burada!

29 haziran 2013 ehliyet sınavı soru cevapları 29 haziran ehliyet sınavı soru cevap Sevgili melekler, Haziran ayı ehliyet sınavı 29 Haziran Cumartesi günü yapıldı. Bugün ise MEB'in sınav soru ve cevaplarını açıklaması bekleniyor. 29 Haziran'daki sınava girdiyseniz, bu sınavın soru ve cevaplarına ulaşmak için aşağıdaki linki takip ediniz... 29 Haziran 2013 Ehliyet Sınavı Soru ve Cevapları...

Sayfayı Paylaş