gebe
  1. buğlem_

buğlem_ Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

hazıranda bebeğini kucagına alacaklar

Konu, 'Haziran Ayı Anneleri' kısmında buğlem_ tarafından paylaşıldı.

kızlar ben kısmetse hazıran 13de bebegıme kavusacagımbenım gbı hazıranı bekleyen hamıslerı buraya beklerım duygularınzı,hazırlıklarınızı,eksıklıklerınızı burada paylasabılrısınız....

2. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.216
    Ödül Puanları:
    113
    Tatlım ben de Allah nasip ederse Haziran ayında doğum bekleyenlerin arasındayım tabi ki bize bir süpriz yapıp erken davranmazsa bebişimiz.Ben senin konunu gebelik bölümüne 2011 Haziran annelerine taşıyorum.Allah sağ sağlim bebişinizi kucağınıza almayı nasip etsin inşallah:)

3. *jellibon*

*jellibon* Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    36
    Ödül Puanları:
    48
    mavi adminim dinn memnun oldum çok sevindim hayırlısıyla kucağınıza almak nasip olsun 3. galiba

4. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0
    Hayırlı olsun Buğlem...Allah tüm hamişlerle birlikte seninde bebişini hayırlısıyla kucağına almayı nasip etsin inşallah...
    Bu arada seni hamiş melek yaptım

5. sea34

sea34 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    244
    Ödül Puanları:
    0
    buğlem we mawi hayırlı olsun sağlıcakla dört gözle büyütmeyi nasip etsin rabbim....darısı başımıza bizede tattırsın yaradanım aynı duyguyu...

6. pooly

pooly Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    hamileyimmmmmm haziranda bebeğimi kucağıma alacağım Allah nasip ederse.....
    :hamis:

7. pooly

pooly Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    buğlem seninle tanışmak istiyorum

hazıranda bebeğini kucagına alacaklar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Alacak hakları

Alacak hakları

Alacak hakları Bir kimseye (alacaklıya) bir başkasından (borçludan) bir şeyi vermesini,yapmasını veya yapmamasını isteme yetkisi sağlayan haklara denir.Bunu doğuran etkenlerin başında akitler (sözleşme) gelir.Haksız fiil sebepsiz zenginleşme veya çeşitli kanun hükümleri de bu hakları doğurabilir.Bu hakların özelliği sadece alacaklı ile borçlu arasında bir hukuki bağa...
  2. Tarot Kitabı alacaklara tavsiyem

Tarot Kitabı alacaklara tavsiyem

tarot kitabı en iyi tarot kitabı kitabi kitapları Arkadaşlar sürekli soruyorsunuz hangi kitabı alalım diye.. Bende bir araştırma yaptım ve size yukarda resmi görünen Kurmay Yayınlarının basmış olduğu kitabı tavsiye etmeye karar verdim. Kitapta bir tahta kutuda 78 adet normal kağıt ebadından büyük kartlar var. Bu kartların büyük olması karta baktığınızda ince noktaları görmenizi sağlayacak....
  3. Bebeğime alacağım ilk oyuncaklar nasıl olmalı?

Bebeğime alacağım ilk oyuncaklar nasıl olmalı?

bebek oyuncakları nasıl olmalı bebeğime oyuncak bebeğimin ilk oyuncağı ilk oyuncak 1 yaş oyuncakları nasıl olmalı Bebekler malum çok meraklı oldukları için yeni şeyler her zaman ilgilerini çeker.Yeni oyuncaklar ,yeni giysiler.Özellikle de oyuncaklar.Oyuncaklarla oynamayı sevmeyen bir çocuk gördünüz mü hiç. Tabi her oyuncak her yaş çocuk için uygun değildir.Bazılarının üstünde yazar zaten...
  4. dogo argentino köpek alacağım

dogo argentino köpek alacağım

ARkadaşlarım evinde hayvan besleyenlerdenim bayılıyorum hayvanlara özellikle köpüşlere. Bana dogo argentino resimleri ve bu köpüşler hakkında bilgiyi nerede bulacağımı söylermisiniz lütfen.
  5. Yeni doğum yapcak bebeğini kucağına alacak annelere özel....

Yeni doğum yapcak bebeğini kucağına alacak annelere özel....

Bebekler günde kaç saat uyku uyurlar:d014: lk 6 hafta: Yenidoğan genellikle günde 16-18 kadar saat uyur. Bazı bebekler sık aralıklarla uyanırken bazıları 4-5 saat kadar aralıksız uyuyabilirler. İlk haftalardan itibaren bebeğinize geceyle gündüz farkını öğretmeye başlamanızda fayda var. Bunun en kolay yolu, gündüz saatlerinde uyuyorken çocuğunuzu gündelik gürültülerden uzak tutmamak, sessiz...

Sayfayı Paylaş