gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

hazırlanan devam sütü ne kadar dayanır?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Oğluma geceleri daha uzun ve rahat uyuyabilsin diye devam sütü vermeye başladım. Kutuda 1 saat dayanır diyor ama ben gece artanı yine içer dişye yanına koyuyorum, 1 saati geçiyordur tekrar vermem, acaba bir zararı olurmu?

hazırlanan devam sütü ne kadar dayanır? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. hamilelikde süt içmem bebeğime ne kadar faydalıdır

hamilelikde süt içmem bebeğime ne kadar faydalıdır

ne kadarlik hamileyim ne kadarlık hamileyim hamilelikde bebeğim kadarlık Hamile olduğunu çevresine söyleyen bir kadın bir anda büyük bir bilgi ve öneri bombardımanına maruz kalır. Aile büyükleri başta olmak üzere daha önce bir hamilelik deneyimi geçiren çevredeki herkes kendi bildiği doğruları yeni hamileye empoze etmeye...
  2. Günde ne kadar süt içilmeli?

Günde ne kadar süt içilmeli?

gebelikte ne kadar süt içilmeli hamilelikte ne kadar süt içilmeli günde kaç bardak günde kaç litre bir litre içmemiz gerekir Uzmanlar sağlıklı beslenme için süt tüketiminin şart olduğunu söylüyor. Hacettepe Üniversitesi (HÜ) Beslenme ve Diyetetik Bölüm Başkanı Prof. Dr. Tanju Besler, insanların hayatlarının her döneminde süt ve süt ürünlerine ihtiyaç duyduklarını belirterek, günde en az...
  3. Hamilelikte Ne Kadar Süt Tüketilmeli ?

Hamilelikte Ne Kadar Süt Tüketilmeli ?

Gebelikte Süt Tüketimi Ne Kadar Olmalı Gebelikte Günlük Süt Tüketiminin Önemi Sevgili melekler, gebelik dönemi sağlığımıza son derece önem vermemiz gereken çok hassa bir dönemdir. Çünkü bebeğimizin gelişimi ve kendi sağlığımız tamamen bizim elimizdedir. Bu sebeple yediğimize içtiğimize dikkat etmeli, doktorumuzun öğütlerinden dışarı çıkmamalıyız. Bu yazımızda halk arasında gebelikte süt...
  4. Kalıcı makyaj ne kadar dayanır

Kalıcı makyaj ne kadar dayanır

Yüzüm çok soluk ve tavsiye üzerine kalıcı makyaj yaptırmayı düşünüyorum eme aklıma birşey takıldı.Bu yaptıracağım kalıcı makyaj ne kadar dayanır ?
  5. çocuklar günde ne kadar süt içmeli

çocuklar günde ne kadar süt içmeli

Kızım sütü çok seviyor ve günde 3-4 bardak içiyor ama fazlası zararlı mı, çocuğuma ne kadar süt vermeliyim günlük ?

Sayfayı Paylaş