Hazreti İsa'nın Ölüleri dirilten duası neydi

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Ya nihat hatipoğlu tam anlatıyordu benim bir işim var birazdan bakacam belki o zamana kaçırırım hem uykumda geldi yatmam lazım. Ama meraktan çatlıyacam ben ya, Hazreti İsa'nın ölüleri dirilten bir duası varmış kızlar. Proğramı seyreden bu duayı benimle paylaşabilir mi lütfeeeeen ?

2. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Ey allahım semada ilah sensin yerde ilah sen ikisinde de senden gayrı ilah yoktur göklerde cabbar olan sensin yerde cabbar olan sensin ikisindede sende de senden gayrı cabbar yok allah göklerde hükümdar olan sensin yerdede hükümdar olan sensin ikisindede senden gayrı hükümdar yok ikisindede senin hükmünden gayrı hüküm yoktur. senin yeryüzündeki saltanatın semadaki saltanatın gibidir sen senin şerefli isimlerinle senden dilekte bulunuyorum hiç şüphe yok ki sen herşeye kadirsin ve sonra ölülere
    Esmay-ı hüsna deyip ölüleri diriltiyormuş allahın izni ile...

3. CeMoŞ

CeMoŞ Daimi Üye

Ey allahım semada ilah sensin yerde ilah sen ikisinde de senden gayrı ilah yoktur göklerde cabbar olan sensin yerde cabbar olan sensin ikisindede sende de senden gayrı cabbar yok allah göklerde hükümdar olan sensin yerdede hükümdar olan sensin ikisindede senden gayrı hükümdar yok ikisindede senin hükmünden gayrı hüküm yoktur. senin yeryüzündeki saltanatın semadaki saltanatın gibidir sen senin şerefli isimlenile senden dilekte bulunuyorum hiç şüphe yok ki sen herşeye kadirsin
    senin herşeye gücün yeter
    İsa aleyselam ölüleri
    esmay-ı hüsnadan

ya hayyu
    ya kayyum
    esması ile diriltirdi

Hazreti İsa'nın Ölüleri dirilten duası neydi konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Hz. İsa'nın Kefeni

Basit bir biçimde söylemek gerekirse Torino Kefeni, 430 santimetre uzunluğunda ve 110 santimetre eninde büyük bir keten kumaş parçasıdır ve üzerinde -önünde ve arkasında- çarmıha gerilerek öldüğü anlaşılan bir insanın görüntüsü vardır. Yalnızca bu bile ilgi uyandırmaya yeterliyken, bunun İsa'nın kefeni olduğu iddiası (kilise yetkilileri bu iddiada bulunmamışlardır) bir tartışma konusu...
  2. Neydi hayat?

NEYDİ HAYAT??? Hayat neydi? Senelerce sordum kendime bu soruyu! Cevap bulamadim hala.. Hayat neydi? Sevinç mi? Kuçuk bir mutluluk yoksa mutlulugu bulmak miydi hayat? Yoksa tam tersi miydi! Tam mutlulugu yakaladiginda,yada yakaladigini sandigin anda, Simsiyah bir perdenin mutlulugu örtmesimiydi hayat! Ve oyle anlarda, o perdeyi acmaya calişmak, bir umutla karanligin aydinliga donuşmesini...
  3. Sevgi Neydi..?

sevgi sevgi resmi resimleri SEVMEK GÖKYÜZÜNE HAYKIRMAK DEĞİLDİ SEVDİĞİNİ... SAHİLLERE ADINI YAZMAK.. KADERİNİ DENİZ DALGALARINA BIRAKMAK... SEVGİNİN GÖSTERİSİNİ ŞEMATIK SEKİLLERDE İFADE ETMEK DE DEĞİLDİ.... Resimi büyültmek için tıklayın. Orjinal Boyut: 922x622 HERGÜN GECECEĞİNİ BİLDİĞİN SOKAK DUVARLARINA BİR CESARET GÖSTERGESİ OLARAK YAZMAK.. ... SEVGİNİ O PİS DUVARLARA...
  4. Hazreti İsa'nın ilk cümlesi neydi kızlar

Hazreti Meryem'in doğurduğu ve doğduğunda hazreti İsanın Kullandığı ilk cümle neydi ? Gerçekten Hazreti isa Allahın Oğlumuydu ?
  5. hazreti isanın hastaları iyileştirme ve ölüleri diriltme duası

Hazreti İsa ölüleri, Ya hayy'u Ya Kayyum esması ile diriltiyormuş bu duanın tam olarak açıklaması yada uzun şekli var mı arkadaşlarım. Seyrediyordum ama hızlı geçince tam olarak anlayamadım. İstiyorum ki uzun metin olsun ve tek tek sine sine inceleyip okuyayım. Teşekkür ediyorum.

Sayfayı Paylaş