Hazreti İsa'nın Ölüleri dirilten duası neydi

K

Kayıtsız Üye

Forum Okuru
Hazreti İsa'nın Ölüleri dirilten duası neydi
Ya nihat hatipoğlu tam anlatıyordu benim bir işim var birazdan bakacam belki o zamana kaçırırım hem uykumda geldi yatmam lazım. Ama meraktan çatlıyacam ben ya, Hazreti İsa'nın ölüleri dirilten bir duası varmış kızlar. Proğramı seyreden bu duayı benimle paylaşabilir mi lütfeeeeen ?

Ey allahım semada ilah sensin yerde ilah sen
ikisinde de senden gayrı ilah yoktur göklerde cabbar olan sensin yerde cabbar olan sensin ikisindede sende de senden gayrı cabbar yok allah göklerde hükümdar olan sensin yerdede hükümdar olan sensin ikisindede senden gayrı hükümdar yok ikisindede senin hükmünden gayrı hüküm yoktur. senin yeryüzündeki saltanatın semadaki saltanatın gibidir sen senin şerefli isimlerinle senden dilekte bulunuyorum hiç şüphe yok ki sen herşeye kadirsin ve sonra ölülere
Esmay-ı hüsna deyip ölüleri diriltiyormuş allahın izni ile...

Ey allahım semada ilah sensin yerde ilah sen
ikisinde de senden gayrı ilah yoktur göklerde cabbar olan sensin yerde cabbar olan sensin ikisindede sende de senden gayrı cabbar yok allah göklerde hükümdar olan sensin yerdede hükümdar olan sensin ikisindede senden gayrı hükümdar yok ikisindede senin hükmünden gayrı hüküm yoktur. senin yeryüzündeki saltanatın semadaki saltanatın gibidir sen senin şerefli isimlenile senden dilekte bulunuyorum hiç şüphe yok ki sen herşeye kadirsin
senin herşeye gücün yeter
İsa aleyselam ölüleri
esmay-ı hüsnadan

ya hayyu
ya kayyum
esması ile diriltirdi

Geri