gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Hazreti Muhammedin mezarı kabri nerede

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Arkadaşlarım Hz. Muhammed S.A.V efendimizin mezarı nerededir. Bildiğim kadarı ile mezarının yeri belli değil ama kabrini yapmışlar diye biliyorum bu hususta net bilgisi olanlar kaynakta göstererek bana yardımcı olabilirmi lülfen.

2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    MESCİD-İ NEBEVİ' DE. YANİ MEDİNE'DE. RAVZA-İ MUTAHHARA DA DENİR.AŞAĞIDAKİ YEŞİL KUBBEDE İSTİRAHAT ETMEKTEDİR EFENDİMİZ...

Hazreti Muhammedin mezarı kabri nerede konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hazreti Muhammed (s.a.v) üstünlükleri ve mucizeleri

Hazreti Muhammed (s.a.v) üstünlükleri ve mucizeleri

Hazreti Muhammed’in Allah’ın peygamberi olduğunu açıklayan şahidler sayılamayacak kadar çoktur. Allahü Teala “Sen olmasaydın, hiçbir şeyi yaratmazdım.” buyurmuştur. Bütün varlıklar Allahü Teala’nn varlığını, birliğini gösterdiği gibi, Hazreti Muhammed’in peygamber olduğunu ve üstünlüğünü de göstermektedir. 1. Mahluklar içinde ilk olarak Muhammed Aleyhisselam’ın ruhu yaratılmıştır. 2. Allah’u...
  2. Kızımın mezarı nerede?

Kızımın mezarı nerede?

Çocuğunun mezarının yerini bilmesi en doğal hakkı seren serengilin neden söylemedikleri hiç anlamadım.. AYTUN AİLESİ'NİN, BEBEĞİNİN MEZARINI SAKLAMASI YÜZÜNDEN EŞİ MUSA AYTUN'A KIRGIN OLAN SEREN SERENGİL: TEK İSTEĞİM KIZIMIN MEZARINI ÖĞRENMEK. ŞU AN BOŞANMA SÖZ KONUSU DEĞİL AMA MUSA KAYITSIZ KALIRSA NE YAPARIM BİLMEM! Seren Serengil, eşi Musa Aytun ve ailesinin, kaybettiği bebeği...
  3. Hazreti Muhammedin yasakladığı isimler

Hazreti Muhammedin yasakladığı isimler

Hazreti Muhammed SAV efendimizin yasakladığı söylenilen isimleri nereden bulabilirim. Bu isimler nelerdir teşekkür ediyorum.
  4. Mihrimah Sultanın Mezarı Nerededir?

Mihrimah Sultanın Mezarı Nerededir?

Mihrimah Sultan Mezarı nerede Mihrimah Sultan Türbesi Ekranların ilgiyle izlenen dizisi Muhteşem Yüzyıl dizisinden de takip ettiğimiz Hürrem Sultanla Kanuni'nin kızı Mihrimah Sultanın mezarı nerede biliyor musunuz melekler ? İstanbul'da oturuyorsanız, muhtemelen yüzlerce kez önünde geçtiğiniz Süleymaniye Camisinde. Üstelik aynı yerde Hürrem Sultan ve Kanuni de yatıyor :) Mihrimah Sultan...
  5. Hazreti Peygamberimiz Muhammed neden gülleri severdi

Hazreti Peygamberimiz Muhammed neden gülleri severdi

Arkadaşlarım Hz. Muhammet neden gülleri severdi bunun bu sevgisi nereden geliyordu yada gelirdi bununla ilgili yazı yada bir bilgi paylaşımı rica ediyorum teşekkürler.

Sayfayı Paylaş