gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

hcg 5,1 ne demek kızlar

Konu, 'Hamilemiyim Sorular Cevaplar' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

BETA HCG testi sonucunda 5.1 yazıyor bu ne demek bhcg sonuçları içinden bu ne anlam taşıyor bilginiz var mı teşekkür ediyorum.

2. gizi

gizi Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    23
    Ödül Puanları:
    28
    kesin bir sonuç değil canım gebelik oladabilir olmayabilir. ama negatifde değil adetine daha varmı? erken dönemde yaptırdın galiba.

hcg 5,1 ne demek kızlar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 5. Kızın ismi nedir?

5. Kızın ismi nedir?

Mebrure'nin babasının beş (5) kızı var. Adları sırayla: 1 - Cace 2 - ceCa 3 - Cica 4 - coCi 5 - ? Beşincinin adı nedir?
  2. Kızlar Elegan Ne demek

Kızlar Elegan Ne demek

Elegan tam olarak ne demek kızlar bana çok acil olarak söylermisiniz lütfen çabuk ama süreniz başladı :)
  3. kan değerinin 1 2 3 4 5 6 olması ne demek

kan değerinin 1 2 3 4 5 6 olması ne demek

kan değerinin 1 2 3 4 5 6 olması ne demek? bu rakkamlar ne anlam taşıyorlar arkadaşlarım.
  4. Kızlar Beta Hcg testi 1.20  miu/ml çıktı bu ne demek hamilemi yim

Kızlar Beta Hcg testi 1.20 miu/ml çıktı bu ne demek hamilemi yim

Selam kızlar Beta-hcg testi yaptırıpdım ve 1.20 mıu ml çıktı tam olarak bu ne demek artı araştırdım bi kaç yerde hamilelik yok diyorlar. Doğru mu hamile kalmış olabilir miyim. 1.20 çıktı acaba yükselir mi böyle çıkıpta sonradan hamile kalanlar var mı lütfen bana yardımcı olur musunuz. Geçen ayın 25 sinde mens oldum düzenlidir ve ortalama 28 günde bir olur bu ayiki gün gecikince bende kan...
  5. 4-5-6. Hafta Gebelikte Beta Hcg Değerleri Nelerdir

4-5-6. Hafta Gebelikte Beta Hcg Değerleri Nelerdir

4-5-6. Hafta Gebelikte Beta Hcg Değerleri- Bir önceki yazımızda 1-2-3. hafta beta hcg değerlerinden bu haftalarda neler olabileceğinden bahsetmiştik. Merak edenler ve konuya vakıf olmanız için buradan 1-2-3 hafta gebelikte beta hcg değerleri konumuzu inceleyebilirsiniz. Şimdi de 4-5-6. hafta gebelikte beta hcg değerleri nelerdir bunu hep birlikte inceleyelim. 1-2-3. haftalarda hamilelik henüz...

Sayfayı Paylaş