gebe
  1. gebiş

gebiş Forum Okuru

hcg sonucu

Konu, 'Bilmedikleriniz' kısmında gebiş tarafından paylaşıldı.

kan testi yaptrdım ve sonuc 272.8 cıktı.doktor dıs gebelık olabılır ıkı gun sonra tekrar test yaptrması lazım demıs.sonuc dusuk mü sizce

2. BEYZA21

BEYZA21 ♥ سن بنيم جننتيم نفسيمسين ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.516
    Ödül Puanları:
    113
    HCG değeriniz gebelik lehine. Değere bakıp biz gebeliğinizin seyri hakkın da yorum yapamayız. Dış gebelik , belli aralıklarla yapılan hcg testi ile teşhis edilir..

hcg sonucu konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Beta Hcg Sonuç Değerlendirme

Beta Hcg Sonuç Değerlendirme

Beta Hcg testi olan arkadaşlarım, bu başlık altından bizlere beta hcg değerlerinizi yazarak kaç haftalık hamile olduğunuzu öğrenebilirsiniz. Sizlere gereken yardımı yapacağız. Lütfen BETA HCG değerlerinizi yazınız. Hemen cevap bulabileceksiniz.
  2. Beta Hcg Sonucu Ne kadar zamanda çıkar

Beta Hcg Sonucu Ne kadar zamanda çıkar

Beta Hcg Testi sonucu ne kadar zamanda çıkar ? BETA HCG testleri, kandan gebelik için kullanılan testlerdir. Bu testin sonucun 1-2 saatte ( maksimum ) alabilirsiniz. Buradan değerlerinizi yazarsanız size kaç haftalık hamiş olduğunuzu söyleyebiliriz. :)
  3. Beta HCG 0.5 çıktı kesin nagatif mi?

Beta HCG 0.5 çıktı kesin nagatif mi?

BETA HCG 0.5 ÇIKTI KESİN NEGATİF Mİ ? Cevap: Evet BETA HCG 3,23 YÜKSELİRMİ ? Cevap: Kesin gebelik varsa yükseliş olur. Beta Hcg: Gebe olmayan bir kadında normal B Hcg değeri 0-10 mlU/ml dir. Gebelik döneminde ise sperm yumurtayı dölledikten ilk 7 ile 12 gün sonra B Hcg değeri yükselmeye başlar ve bu durum bize gebelik olduğunu gösterir. Bu tespit kan ya da gebeliğin ilerleyen dönemlerinde...
  4. HCG testine göre kesin hamilemiyim?

HCG testine göre kesin hamilemiyim?

Beta HCG testi bir kadının hamile olup olmadığının belirlenmesinin yanı sıra doğumsal anormalliklerin taranmasında kullanılır. Spermle döllenen yumurta rahim duvarına yer yerleştikten sonra plesenta gelişmeye başlar ve HCG salgılanır.Beta HCG testi HCG nin gerçek düzeyini belirler .Bu yüzden gebelik şüphesinde tavsiyemiz doğru sonuç için Beta HCG testidir. Hamileliğin oluşmasıyla beraber...
  5. Beta hcg sonucum 6.4 lütfen yardım edin

Beta hcg sonucum 6.4 lütfen yardım edin

Beta hcg sonuçlarına göre hamilelikle ilgili sorularım var arkadaşlarım. Benim bhcg sonucum 6.4 çıktı doktor bişi söylemedi bi hafta sonra gel dedi bana acaba bu sonuca göre sizler birşeyler diyebilirmisiniz. Bu sonuca göre hamileliğim var mı yok mu kızlar neye dikkat etmem gerekiyor. Tabiki hamilelik varsa bilgisi olanlar bana yardımcı olabilir mi lütfen. hadi bekliyorum kızlar yardım edin bana

Sayfayı Paylaş