gebe
  1. fatmay

fatmay Forum Okuru

hcg tahlilili ile ilgili

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında fatmay tarafından paylaşıldı.

merhaba , size bi sorum olacaktı hcg tahlili yaptırdım düşük çıktı hamileyim ama neden düşük 2 gün sonra tekrar yaptıracağım ama korkuyorum bi fikri olan varmı?

hcg tahlilili ile ilgili konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. hcg

hcg

beta hcg sonucumda 2259 yazıyo anlayamadadım yardımcı olabilirseniz sevinirim.
  2. TVYO İle İlgili Bilgiler

TVYO İle İlgili Bilgiler

Bu konu; tvyo nedir hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, birkaç gündür televizyon kanallarında gördüğümüz ve bilgisayar üzerinden ücretsiz tv izleme olanağı verdiği söyleyen TVYO hakkında bilgiler vermek istiyoruz.. TVYO Doğuş yayın grubu tarafından hayata geçirilen ücretsiz bir video izleme platformudur. TVYO’da dizi, spor, müzik, haber gibi video kategorileri...
  3. köpeğim ile ilgili

köpeğim ile ilgili

kopeğim küçük bir pilstik oyuncak yuttu oyuncak cıktı ama köpeğim cok halsiz ve ishal ne yapabilirim
  4. BETA HCG İLE KİLO VERME YÖNTEMİ

BETA HCG İLE KİLO VERME YÖNTEMİ

beta hcg ile kilo verme,beta hcg ile kilo verenler,beta hcg ile zayıflama,beta hcg ile zayıflayanlar,beta hcg ile nasıl kilo verilir,beta hcg ile zayıflama hakkında bilgiler • Hasta geldiğinde ön görüşme yapılarak bilgilendiriliyor. • Tedavinin başladığı ilk gün kan tahlilleri yapılıyor. • Tahlil sonuçlarına göre kişiye özel diyet ile birlikte 23-45 gün arasında değişen süre...
  5. hcg

hcg

Hcg degerim cumartesi aksami 2.29 cikti asilama yaptirdim bugun 12 gun asilama yaptirdik bu sekilde hamike kalan varmi

Sayfayı Paylaş