gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

HD Ses Nedir.?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

HD Ses Nedir.? Nedir bu HD Sesin özellikleri bu konuda bana bilgi verecek biri vardır umarım aranızda:)

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

HD Ses Nedir.? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. o ses ne sesiydi?

o ses ne sesiydi?

eşim nobette oldugu günler tv başında uyurum genelde gece bi sesle uyandım banyodan geliyodu takur tukur önce uyku sersemi şaşırdım ve korktum acıkcası biarz bekledim devam etti sonra banyoya gitti sesin banyoda vileda kovasından geldiğini anladım önce kuş ve çıkamadıgı için çırpınıyo diye düşündüm ama sonra dün hic cam acmadıgım aklıma geldi kuş girmesi imkansız dı yani fare oldugunu düşündüm...
  2. Telefonunuzun zil sesi ne?

Telefonunuzun zil sesi ne?

Bir şarkı mı yoksa telefonun kendi melodilerinden biri mi? şarkıysa ne ? Benim telefonumda sevgilim aradığı zaman beatles-I want to hold your hand çalıyor diğer herkes aradığında ise, Animals-Don't let be misunderstood. sizinkileri de öğrenelim :uhh:
  3. HD Ses Teknolojisii Nedir ?

HD Ses Teknolojisii Nedir ?

HD Ses Nedir HD ses teknolojisi nedir Özellikle internetten dizi ve sinema filmi izlerken HD ses kalitesi ifadesine mutlaka rastlamışsınızdır melekler :) Peki hiç düşündünüz mü, HD ses nedir ? Hemen açıklayalım :tik: HD ses destekli HTC Evo 4G LTE gibi ceplerin ortaya çıkmasıyla ses alanında da önemli bir gelişme yaşanacak gibi görünüyor. Peki HD ses tam olarak nedir? HD Ses Ses...
  4. Ses neden kısılır

Ses neden kısılır

Zaman zaman sesim kısılıyor ve hiç çıkmıyor. Maça da gitmiyorum ki hayır neden kısılıyor anlamadım gitti..
  5. Ses Neden Kısılır?

Ses Neden Kısılır?

ses neden kısılır ses kısılması ses kısılması neden olur Sevgili melekler, hemen herkesin başına gelebilen ses kısıklığını oluşturan pek çok sebep vardır. Bunların arasında gayet zararsız sebepler olabileceği gibi tedavisi fazlasıyla ciddi hastalıklar da olabilir. Bunun için ses kısıklığı hafife alınmamalı ve dikkatle takip edilmelidir. Sesteki çatallaşmalar, titreşimler, boğuk ses ve...

Sayfayı Paylaş