gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

hecin devesi

Konu, 'G-H' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Rüyada hecin devesine bindiginizi gör-mek, bir Arap memleketinde tertiplenen bir geziye katilacaginiza veya is hususunda oralardan gelen bir heyeti kabul edeceginize isarettir.

hecin devesi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. H.z salih in devesi

H.z salih in devesi

hz salihin devesi hz salih in devesi salih ve salihin kıssası H.z salih in devesi Birinci Ad kavmi helak olduktan sonra, onların geri kalanları Vâdi'l Kura ve Şam taraflarını imar ederek hâlâ eserleri bakî olan bir takım eski menziller meydana getirdiler. Büyük binaları barındıran şehirleri, kasabaları ve dağ zirvelerinde oyulmuş san'at eseri mağaraları vardı. Bunların merkezi olan Hıcr...
  2. tek hece "ASK"

tek hece "ASK"

alıntı
  3. Bu söyleyeceğim son hece

Bu söyleyeceğim son hece

Madem ayrıLık var birazdan , Durma söyLe bana bittiğini söyLe , Madem bu son bakışmaLar seninLe Durma söyle hadi eLveda de .. Son dakikaLar son bakışmaLar , Geçiyor gözlerimizden , Bırak kendini çok özeL bu gece , AyrıLık var seninLe oyun bitiyor bu gece , Bırak kendini son yıLdızız seninLe , Tut biraz eLLerimi bu son sahne , Bu gün yine güneş doğacak , Ama sensiz...
  4. 2 hece 1 kelime yetmez...

2 hece 1 kelime yetmez...

2 HECE 1 KELİME YETMEZ Bir bos sayfa farzet beni satirlarimi güzel cümlelerinle doldur cicekli kalpli resimlerle süsle bos kalan köseleri.... Her satirda anlat sevgini beni ve ikimizi.... Kalbinin sesi olsun cümlelerin elinin titreyisini gözlerinin dolusunu icindeki heyecani anlatsin.... Her hece sen koksun okudukca seni kalbime cümlelerini aklima kaziyim... Her söz senden bir parca...
  5. Tek Hece (Aşk)

Tek Hece (Aşk)

tek heceli aşk Var mı beni içinizde tanıyan? Yaşanmadan çözülmeyen sır benim. Kalmasa da şöhretimi duymayan, Kimliğimi tarif etmek zor benim... Bülbül benim lisanımla ötüştü. Bir gül için can evinden tutuştu. Yüreğine Toroslar'dan çığ düştü. Yangınımı söndürmedi kar benim... Niceler sultandı, kraldı, şahtı. Benimle değişti talihi bahtı, Yerle bir eylerim taç ile tahtı, Akıl...

Sayfayı Paylaş