gebe
  1. yasemin asu

yasemin asu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    24
    Ödül Puanları:
    0

hedefim yokk:(

Konu, 'Dert Köşesi' kısmında yasemin asu tarafından paylaşıldı.

merhaba arkadaşlar.yine meslek seçme ile ilgili sorunum var.bu sene okulda son senem ygs ye gireceğim ama henüz bir hedefim yok.tm bölümündeyim.ingilizce işletme iyi gibi geliyor ama herhangi bir ünide okumamam gerek sanırım.iş olnakları için iyi bir üni olması gerek.aklım çok karışık seçemiyorum.bana meslek konusuda fikir verir misiniz:/

2. seerose

seerose Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    61
    Ödül Puanları:
    48
    Hangi meslegi severek yapacaksan onu sec,ing isletme mezunlari cok bana gore.

3. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    sacma gelebilir belki ama burcuna uygun bi mesleğide gözden geçirmelisin. e bide ortama uygun cevrene uyygun devamlı bir iş en iyisi

4. yasemin asu

yasemin asu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    24
    Ödül Puanları:
    0
    dikkate alacğım dediklerinizi.ama dil bölümünde depilim ingilizceyle uğraşableceğim bi meslek olması lazım

hedefim yokk:( konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. durmak yokk sözlere devamm

durmak yokk sözlere devamm

*Beyazın kaderi kirlenmek, siyahın kaderi suçlanmaktır. *Dünya bir gündür, o da bugündür! *Sen, sen ol! Asla biz olma. *Sakın 30 yıl hukukun olmayan birine, sakın deme! *Azdan az, çoktan çok gider. *sadece şahlar hamleleri önceden sezer. *hayat, ölümle kumar oynama sanatıdır *özgürlük, sonu meçhul bir firardır. *Bir yerde küçük insanların büyük gölgeleri oluşuyorsa orada güneş batıyor...
  2. Tedavİsİ Yokk

Tedavİsİ Yokk

Aşağıda maddelerle analtılan durumların tedavisi yokmuş 01-Kardan Adama Tekme Atma Veya Bozmaya Calışma 02- Yeni Atılmış Bir Betona Basma Veya İsim, Numara Yazma 03- Gazete ve Dergilerdeki Resimlere Sakal, Bıyık ve Gözlük Yapma 04- En İyi Arabayı Ben Kullanıyorum Zannetme 05- Cep Telefonu Kullanımının Yasak Olduğu Yerlerde İllede Tel İle Konuşma 06- Kar Topunun İcine Buz Koymak...
  3. hedef

hedef

Rüyasında belli bir hedefe isabet ettiren kişi, başkalarının başarısız olduğu konuda büyük başarıya ulaşacak demektir.Rüyanizda hedef görmeniz veya o hedefe atis yapmaniz, sizle rekabet edecek olan kimselere karsi onlarin oynadigi ayni taktigi uyguladiginiza ve onlarin planlarini çürüterek basarinizi sagladiginiza isarettir.
  4. erkeklere yer yokk...

erkeklere yer yokk...

Alman sanatçı Franz Steiner'ın kadınlar için çizdiği gelecekte erkeklere yer yok. Sanatçının bilgisayar teknolojileri yardımıyla yarattığı fütüristik çalışmalarda 2045’in kadını yüzlerce erkek robota hükmederken kendi de biyonikleşiyor ve ayakkabı değiştirir gibi organ değiştirerek, kadınların yüzyıllar süren hayali, ebedi gençliğe kavuşuyor. Franz Steiner ve blutsbrueder-design ekibi,...
  5. ayakkabı modasında sınır yokk

ayakkabı modasında sınır yokk

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...

Sayfayı Paylaş