gebe
  1. RefRa

RefRa Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    378
    Ödül Puanları:
    83

Hedefiniz ne?

Konu, 'Anket : 100 kişiye sorduk' kısmında RefRa tarafından paylaşıldı.

Hedef i olmayan yoktur yada şöyle söyliyim hedefi olmayan kimse olmaması gerekiyo yani benim sahsi düşüncem bu. Kimimiz doktor olmayı hedefler kimimiz bronşında uzmanlık yapmayı hedefler....vb vb Benim hedefim pdr (psikolojik ve rehberlik danışman) okumayı ve bu alanda ilerlemeyi hedefliyorum...
    Peki ya sizin hedefleriniz ne melekler...:)

2. benimm ben

benimm ben Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    22
    Ödül Puanları:
    0
    benim tek hedefim var ama gerçekleşmiycek biliyorum:shootout:

3. RefRa

RefRa Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    378
    Ödül Puanları:
    83
    Öyle dememek gerekiyo bence hedefin ne yazmamışsın

4. seyma_rky

seyma_rky Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Allah nasip kısmet ederse Türkçe öğretmeni olacağım...:)

5. RefRa

RefRa Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    378
    Ödül Puanları:
    83

6. zuzumm_

zuzumm_ Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    197
    Ödül Puanları:
    63
    benm artık yok bi hedefim hiçbiri gerçekleşmeden evlendm artık olsada deişmez bişe zaten şu anki en büyük hedefm kaynanasız bi ewe çıkmak :haha:

7. RefRa

RefRa Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    378
    Ödül Puanları:
    83
    :D Kolay gelsin başarırsın ben biliyorum ablam seni çıkarsın kendi evine inş...:)

8. seyma_rky

seyma_rky Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

9. gamselim

gamselim Mekanın en şık Meleği Üye

Beğenilen Mesajlar:
    185
    Ödül Puanları:
    63
    ben allah nasip ederse türkçe ögretmenliğini istiyorum....hedefim bu ve alacagım ....

Hedefiniz ne? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ramazandaki Hedeflerimiz Neler Olmalı?

Ramazandaki Hedeflerimiz Neler Olmalı?

Bir Müslüman olarak rahmet ve bereket ayı olan Ramazan�ı en verimli şekilde geçirebilmek için kendimize şu hedefleri belirleyelim: Çok Kur'an-ı Kerim okumak ve hatim indirmek. Teravih namazını 20 rekat olarak cemaatle camilerde kılmak. İftar saatlerinde ümmeti Muhammet için çok dua etmek. Oruçlarımı mutlaka sahura kalkarak tutmak ve sahur vakitlerini dua, namaz ve Allah�ı zikirle çok...
  2. Ramazan ayındaki hedeflerimiz neler olmalı?

Ramazan ayındaki hedeflerimiz neler olmalı?

Bir Müslüman olarak rahmet ve bereket ayı olan Ramazan’ı en verimli şekilde geçirebilmek için kendimize şu hedefleri belirleyelim: Çok Kur'an-ı Kerim okumak ve hatim indirmek. Teravih namazını 20 rekat olarak cemaatle camilerde kılmak. İftar saatlerinde ümmeti Muhammet için çok dua etmek. Oruçlarımı mutlaka sahura kalkarak tutmak ve sahur vakitlerini dua, namaz ve Allah’ı zikirle çok iyi...
  3. Ramazandaki Hedefimiz

Ramazandaki Hedefimiz

Ramazan’daki hedeflerimiz neler olmalı? Bir Müslüman olarak rahmet ve bereket ayı olan Ramazan’ı en verimli şekilde geçirebilmek için kendimize şu hedefleri belirleyelim: Çok Kur'an-ı Kerim okumak ve hatim indirmek. Teravih namazını 20 rekat olarak cemaatle camilerde kılmak. İftar saatlerinde ümmeti Muhammet için çok dua etmek. Oruçlarımı mutlaka sahura kalkarak tutmak ve sahur...
  4. Radyoterapİnİn Hedeflerİ

Radyoterapİnİn Hedeflerİ

Karşılaşılan hastalığın durumuna göre radyoterapiyi, amaçlanan hedefe göre genel olarak iki gruba ayırmak mümkündür: Küratif (İyileştirici) Radyoterapi : Hastalık hakkındaki mevcut bilgiler ışığında, hastalığın tamamen yok edilmesinin mümkün olduğu durumlarda uygulanır. Tek başına ya da ameliyat ve/veya kemoterapi ile birlikte verilebilir. Şikayetlere yönelik (Palyatif) Radyoterapi : Bu tip...
  5. hedef

hedef

Rüyasında belli bir hedefe isabet ettiren kişi, başkalarının başarısız olduğu konuda büyük başarıya ulaşacak demektir.Rüyanizda hedef görmeniz veya o hedefe atis yapmaniz, sizle rekabet edecek olan kimselere karsi onlarin oynadigi ayni taktigi uyguladiginiza ve onlarin planlarini çürüterek basarinizi sagladiginiza isarettir.

Sayfayı Paylaş