gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Helal Facebook Nedir Salamworld hakkında bilgiler

Konu, 'Bilmedikleriniz' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Salamworld Ne Zaman Yayına Başlayacak?
    Salamworld Nedir

Hiç duydunuz mu bilmiyorum, ben de az önce öğrendim Helal Facebook uygulamasını:) Pek yakında İslam alemine hitap edecek olan Salamworld hakkında sizlere bilgiler sunuyor ve tüm Facebook sosyal paylaşım kullanıcılarının bu konuda ki görüş ve yorumlarını da bekliyorum:)

İslam dünyasına hitap edecek "Selamworld" sosyal ağının kurucusu Abdulvahid Niyazov, Müslümanların çoğunun mevcut sosyal paylaşım sitelerini uygun olmayan içerikler nedeniyle kullanamadığını ve çocuklarına da yasakladığını belirterek, "Müslümanlara, kendilerini rahatsız hissetmeyecekleri, çocuklarının 'acaba uygun olmayan içeriklerle karşılaşırlar mı?' diye endişelenmeyecekleri ve dünya üzerindeki diğer dindaşları ile iletişim kurabilecekleri bir sosyal ağ hizmeti vereceğiz" şeklinde konuştu.

"Dünyada İslam kültür ve mirasını tanıtmak, Müslümanlar arasındaki dil, coğrafi ve ideolojik engelleri kaldırarak ortak bir iletişim platformu oluşturmak" amacıyla "helal içerikli sosyal iletişim platformu" adı altında hazırlanan Salamworld, Kurban Bayramı itibarıyla yayına başlayacak.

Helal Facebook Nedir Salamworld hakkında bilgiler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Güllü - Hakkını Helal Et

Güllü - Hakkını Helal Et

güllü yılların hatrına yılların hatrına Aşkımız bitsede saygım bitmedi Hakkını helal et demeye geldim Kapını çalarken elim titredi Seni son bir defa görmeye geldim.. Yılların hatrına aşkımın adına Seni son bir defa görmeye geldim.. Gidince dönemem birdaha göremem Hakkını helal et demeye geldim.. Birazdan son tren beni götürür Yaşam herşeyi burda bitirir Kimbilir yarınlar neler getirir Seni...
  2. Enişte hakkını helal et

Enişte hakkını helal et

enişte itiraf enişte itirafı itirafları Fazla uzun değil geçen senelerin birinde halam öldüğü için hemen enişteme bir hanım buldular. Şeyi ölmesin diye zaar:D Kadınlar rahibe ya beklerler. kocaları ölünce....:ang: veee yeni gelen cici hala kızkardeşime bir iftira atma cesaretinde bulunmuş. Nerden bilsin evde 7 melek değil 7 cadının olduğunu. Yapmış bir hata işte:laugh: Bu kulağıma akşam...
  3. Migren Nedir Hakkında Bilgi

Migren Nedir Hakkında Bilgi

migren nedir, neden olur, ne iyi gelir, ne tetikler, ne kadar sürer, tedavisi hakkında bilgi MİGREN NEDİR? Migren şiddetli baş ağrısıdır. Beyindeki kan damarlarının daralması veya genişlemesi neticesinde ya da beyni ve omuriliği çeviren zarlarda anormal sinir aktiviteleri nedeniyle oluşabilir. Migrene iltihaplanma başlatan bir madde salgılayan ve ağrı alıcılarına mesaj gönderen, trigeminal...
  4. Facebook Messenger hakkında bilgi

Facebook Messenger hakkında bilgi

Facebook Messenger Facebook Messenger Android Merhaba Sevgili Melek'ler ve Facebook Messenger Android hakkında bilgi edinmek isteyen siz sevgili misafirler, sizler için bu yazımızda Facebook Messenger hakkında merak edielnleri paylaşıyoruz. Facebook'un resmi mesajlaşma yazılımı olan Facebook Messenger, arkadaş listenizdeki kişilerle kolayca haberleşmenizi sağlıyor. Listenizdeki...
  5. Facebook Yüz Tanıma Sistemi Hakkında Bilgiler

Facebook Yüz Tanıma Sistemi Hakkında Bilgiler

facebook yüz tanıma sistemi facebook yüz tanıma sistemi nedir Sevgili melekler, hemen herkesin bir facebook hesabı olduğunu düşünürsek hemen herkesi ilgilendiren, şimdi sizlerle paylaşacağımız ve facebook kullanıcıları arasında hayli tartışma yaratacak bir olaydan bahsetmek istiyoruz sizlere. Facebook yüz tanıma sistemi. Bu sistem güvenlik güçlerine yardım maksadıyla Avrupa'da uygulamaya...

Sayfayı Paylaş