gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113

Hele Bİr Gel

Konu, 'G-H Harfli Şarkılar' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

içinden geleni söyle,kalırsa yazık olur hayata küsüverirsin,hüzünler seni bulur birşeyler yapabilirsem güzel gözlerin için
    başından geçeni anlat, masaldır benim için

hele bi gel, uzaklar sana gelir
    sen hele bi gel, bütün dertler bitiverir
    hep seni bulur, uzun zor sıkıcı günler
    yazık olur, hadi gel kurtar bizi

hele bi gel, uzaklar sana gelir
    sen hele bi gel, bütün dertler bitiverir
    hep seni bulur, uzun zor sıkıcı günler
    yazık olur, hadi gel kurtar biziiii...

Hele Bİr Gel konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Pinhani - Hele Bir Gel

Pinhani - Hele Bir Gel

içinden geleni söyle,kalırsa yazık olur hayata küsüverirsin,hüzünler seni bulur birşeyler yapabilirsem güzel gözlerin için başından geçeni anlat, masaldır benim için hele bi gel, uzaklar sana gelir sen hele bi gel, bütün dertler bitiverir hep seni bulur, uzun zor sıkıcı günler yazık olur, hadi gel kurtar bizi hele bi gel, uzaklar sana gelir sen hele bi gel, bütün dertler bitiverir hep seni...
  2. Cengiz Kurtoğlu - Hele Gel

Cengiz Kurtoğlu - Hele Gel

çıkıp geliver bu akşamüstü bana neler neler neler "neler neler neler" diyeceğim bilsen sana "diyeceksin bilmem bana" "bir sual mi" belki de "bir yemin mi" ihtimal "kim bilir" bir Allah bir ben bilirim "bir dilek mi" belki de "bir niyet mi" ihtimal...
  3. Yavuz Bingöl - Gel Hele

Yavuz Bingöl - Gel Hele

hastaneyi yol eyledik bu sene seher yeli selam söyle yarime yavuz bingöl yavuz bingöl gelelede gülüm gelelede gülüm gelele gelele sözleri Seher Yeli Selâm Söyle Yarime, Gel Hele De Gülüm Gel Hele. Beni Kula Kul Eyledi Bu Sene, Gel Hele De Gülüm Gel Hele. Değme Kuşlar Konmaz İken Dalıma, Gel Hele De Gülüm Gel Hele. Gurbet Eli Yol Eyledik Bu Sene, Gel Hele De Gülüm Gel Hele. Hasretin Acısı...
  4. pinhani-hele bir gel

pinhani-hele bir gel

İNTRO= F Dm E Am Am Dm İçinden geleni söyle, kalırsa yazık olur F E Hayata küsüverirsin, hüzünler seni bulur Am Dm Bişeyler yapabilirsem güzel gözlerin için F E Başından geçeni anlat, masaldır benim için F Dm E Am Hele bi gel, uzaklar sana gelir F Dm E Am Sen hele bi gel, bütün dertler bitiverir F Dm E Am Hep seni bulur, uzun zor sıkıcı günler F Dm E Am Yazık olur, hadi gel...
  5. gelin hele birr....

gelin hele birr....

Biz bayanların vazgeçilmezidir elbiseler. Özellikle yaz aylarında rahat ve rengarenk elbiseleri tercih ederler. Sizler için hem şık hem de rahat elbise modelleri… göğüs kısmı yırtmaçlı beli üzerinde kemerli pembe saten mini bayan elbisesi modeli,bayanlar için pembe elbise modelleri... yarım kollu yeşil bayan elbisesi,mini elbise modeli,bacak kısmı lastikli mini elbise modeli...

Sayfayı Paylaş