gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Helikopter yanlış yerde arandı

Konu, 'Güncel Haberler' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

BB lideri Muhsin Yazıcıoğlu ve yanındakileri taşıyan helikopterin en kazına ulaşıldı. Gazetemiz Milliyet'in haberinde olduğu gibi enkazın arama bölgesinin tam tersi istikamette bulunduğu ortaya çıktı. Enkaza ulaşan korucunun ifadelerine göre aramalar şu ana kadar yanlış yerde yapıldı . Enkazın açık bir alanda bulunduğu ve görülmemesinin imkansız olduğu bildirildi. İŞTE BBP'NİN İDDİASI

BBP Genel Başkan Yardımcısı Üzeyir Tunç, helikopter enkazının yanlış yerde arandığını öne sürdü. Tunç, “dağın hep kuzey tarafında arama yapıldı, bizim tespit ettiğimiz alan dağın güneyinde” dedi

BBP Genel Başkan Yardımcısı Üzeyir?Tunç, Muhsin Yazıcıoğlu ile birlikte 5 kişinin bulunduğu helikopterin enkazının yanlış yerde arandığını öne sürdü. Tunç, “4 partili mühendis GPS cihazıyla bir koordinat tespit etti. Dağın hep kuzey tarafında aramalar yapılıyordu. Oysa bizim tespit ettiğimiz alan dağın güney tarafında. Tabanımıza, bu beceriksizliği yapanların durumu izah etmesini bekliyoruz” dedi.
    Parti genel merkezinde önceki akşam başlayan umutlu bekleyiş, öfkeye dönüşürken bölgede bulunan İçişleri Bakanı Beşir Atalay’ın bulunduğu makam aracının önünü kesen BBP’liler sloganlar atıp yuhalayarak tepki gösterdi.

Helikopter yanlış yerde arandı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Helikopterler

Helikopterler

Helikopter hem ileri doğru uçabilen, hem de dikine yükselip alçalabilen bir uçuş aracıdır . Tepesindeki büyük pervaneye rotor denir . Rotor havayı yatay olarak keser . Öbür uçakların pervaneleri ise havayı dikey keser . Helikopter hızla aşağı, yukarı, ileri ve geri hareket edebilir . Havada neredeyse hiç kımıldamadan da durabilir . Helikopterlerin birden çok rotoru olabilir . Rotorlar iki, üç...
  2. Aranizda Banada Yer Varmi?...

Aranizda Banada Yer Varmi?...

Merhaba Arkadaslar siteyi googlede gezinirken buldum öncelikle meleklermekani ismi site icerigi ve özellikle Benim Kösem bölümü ilgimi cekti bende üye olmak istedim zamanim oldukca resimli siirler hazirliyorum (acemice) burdan sizlere paylasmak istedim insallah güzel paylasimlarda bulusmak dilegiyle!...Sitede emegi gecen herkeze tesekkür eder basarilarinizin devamini diliyorum!...Sevgimle...
  3. halk arasında yayılan yanlış hukuk bilgileri

halk arasında yayılan yanlış hukuk bilgileri

Halk arasında yayılan ve hiçbir dayanağı olmayan hukuk efsanelerini anlatmak ve bu çerçevede genel bir bilgilendirme yapmak istiyorum. Diğer arkadaşların da konuya katılımını bekliyorum. Ben aklıma gelenleri aşağıda yazdım. 1. Boşanmaya İlişkin - Nedense halk arasında boşanma davasını kimin açtığı önemliymiş gibi bir inanış var. Oysaki sadece boşanma talebini içeren davalarda davanın hangi...
  4. Banada yer varmi aranizda :-)

Banada yer varmi aranizda :-)

Slm bende araniza yeni katildim ,saflari SIKLASTIRIN :sobe: hepinize hayirli günler dilerim

Sayfayı Paylaş