gebe
  1. @şK_MeLeĞ!.

@şK_MeLeĞ!. Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0

Helin 1 saate 700 kez tıklandı ??

Konu, 'Magazin' kısmında @şK_MeLeĞ!. tarafından paylaşıldı.

Helin 1 saate 700 kez tıklandı
    Helin Avşar'ın şarkısı kısa sürede 700 kişi tarafından tıklandı.

Helin Avşar, sözlerini kendisinin yazdığı 'Müzik Bitti' şarkısını okuyup youtube'a koydu. Avşar'ın şarkısı kısa sürede 700 kişi tarafından tıklandı. Albüm çıkarmaya hazırlanan küçük Avşar bu yolla nabız yokluyor..

Geçen sene 'Şarkı Söylemek Lazım' yarışmasına katılıp şarkı söyleyen Helin Avşar, albüm yapmak için uzun süredir çalışmalarını sürdürüyor. Ancak albümü çıkartmaya bir türlü cesaret edemeyen Avşar, sözlerini kendisinin yazdığı 'Müzik Bitti' şarkısını youtube'a koydu. Kısa sürede 700 kişi tarafından tıklanan Helin Avşar, sesine ve şarkısına yapılan olumlu yorumlar üzerine albüm çalışmasına ağırlık verme kararı aldı. Sezen Aksu'dan da şarkı alan ve stüdyoya kapanan Helin Avşar, sözlerini kendisinin yazıp düzenlemesini Onur Betim'in yaptığı 'Müzik Bitti' şarkısına çok güveniyor.

ŞARKI SÖYLEMEYİ ÇOK SEVİYORUM
    Şarkı söylemeyi çok sevdiğini, ablası Hülya Avşar'ın da kendisini desteklediğini söyleyen Helin Avşar, çalışıp kendini geliştirdiğini söyledi. Yeni yayın döneminde bir TV kanalına moda programı da sunacak olan Avşar, "Başarılı olmak istiyorum. Şimdiye kadar bana çok albüm teklifi geldi. Ama kabul etmedim. Doğru zamanı bekliyorum" dedi.

Müzik Bitti
    Müzik böyle başladı
    Ritm bozuk, hatta detone
    Bir yol hikayesi böyle başladı
    Müzik bitti
    Bastım gaza bağırdım sana
    Bir bitiş hikayesi
    Böyle başladı
    O barda sarmaş dolaş, karşımda
    Uymadı hesabına ben çıkınca karşına
    1 kariyer bitti, 2 çirkinleştin, 3 herkes bitti
    Müzik bitti, işin bitti, ginseng bitti
    Özür dilemek için çok erken
    Dur bas bir topa, bir dinlen
    Görüyorum gözünde hikayen
    Yalan hikayen

Helin Avşar'ın şarkısı hakkında yapılan yorumlar:
    * ihanetinrengi:
    Bu şarkının bir an önce kliplenmesi lazım. Yolun açık olsun Helin. Şarkıcıyım' diye ortada gezen birçok kişiye taş çıkartırsın!
    * Deryuska: Harikasın Helin. Aynen devam!
    * etinegro: Bravo Helin'e. Çok eğlenceli bir şarkı olmuş bence. İnşallah en kısa zamanda klibi de çekilir. Onu da seyrederiz...
    * helva1987: harika bir şarkı olmuş. Tüm arkadaşlarıma tavsiye edeceğim.
    * eseginayagi: Arkadaşlar bu ne yaaa! İyi misiniz? İğrenç ötesi, şarkı mı söylemiş Helin Avşar, çözemedim. Bunu ben de söylerim. Hiç beğenmedim... Zaten bir Helin Avşar eksikti, şimdi o büyük eksiğimiz de tamamlandı. Bravo! Kalabalıktan başka bir şey değil. Taş, tabak, tencere çalarım daha iyi. (Sabah)

ensonhaber

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 17 Eylül 2008
Helin 1 saate 700 kez tıklandı ?? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 24 saate vucüdumuzda olanlar...

24 saate vucüdumuzda olanlar...

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Tıklama Yarışı

Tıklama Yarışı

tıklama yarışı mouse hızlı tıklama mouse oyunu facebook oyunu fare "Click here" yazan düğmeyi verilen süre içerisinde 50 kez tıklamanız gerekiyor. Kulağa belki kolay gelse de, gitgide fazlalaşan mouse imleci ve "not here" (bu değil) düğmelerinin artması ve düğmelerin hareket etmeye başlaması işinizi iyice zorlaştıracak. http://www.gamershood.biz/cicurateLINK/clickrace.swf
  3. ÖSS'de ikincilik yetmedi, bu kez 1. oldular

ÖSS'de ikincilik yetmedi, bu kez 1. oldular

ÖSS'de ikincilik yetmedi, bu kez 1. oldular ÖSS sonuçlarının açıklanması ile beraber gözler dereceye giren gençlere yöneldi. Bu yılın öne çıkan hikâyesi ise, geçtiğimiz yıl ikinci olup bu yıl yeniden sınava giren ve birincilik elde eden 2 öğrenci oldu. Sabah'ın haberine göre geçtiğimiz yıl üniversite sınavında ikinci olan ve Amerika'da Princeton Üniversitesi'nde burslu eğitimine devam eden...
  4. Avşar'ın şarkısı kısa sürede 700 kişi tarafından tıklandı.

Avşar'ın şarkısı kısa sürede 700 kişi tarafından tıklandı.

Helin Avşar, sözlerini kendisinin yazdığı 'Müzik Bitti' şarkısını okuyup youtube'a koydu. Avşar'ın şarkısı kısa sürede 700 kişi tarafından tıklandı. Albüm çıkarmaya hazırlanan küçük Avşar bu yolla nabız yokluyor.. Geçen sene 'Şarkı Söylemek Lazım' yarışmasına katılıp şarkı söyleyen Helin Avşar, albüm yapmak için uzun süredir çalışmalarını sürdürüyor. Ancak albümü çıkartmaya bir türlü cesaret...
  5. 1 günde 5 milyon kez tıklandı

1 günde 5 milyon kez tıklandı

Türkiye’de bir ----- sitesine günde 5 milyon ‘tık’ yapıldığı ortaya çıktı. İnternette ----- siteleri ‘tık’lanma rekoru kırıyor. Telekomünikasyon Kurumu’na bağlı Telekomünikasyon İletişim Başkanlığı bünyesinde faaliyet göstermeye başlayan İnternet Daire Başkanlığı’nın ‘temiz’ internet için yürüttüğü mücadele her ne kadar başarılı sonuçlara imza atsa da tehlikeli bir gerçeği de ortaya çıkardı....

Sayfayı Paylaş