gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Helin Avşar delirdi

Konu, 'Magazin' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Helin Avşar delirdi Avşar kızı Ayşe Özyılmazel'den sonra Eurovision şarkısına kafayı taktı [​IMG]

Paris Hilton’ a olan benzer yaşam tarzı ile sık sık gündeme gelen, modacılıktan, emlakçılığa, köşe yazarlığından sonra Guardianturk.com adlı haber sitesini açan Helin Avşar, Gazeteport.com adlı sitede ki köşesindeki son yazısında ise Eurovision şarkısını eleştirdi. ‘Deli’ adlı şarkı ile ülkemizi temsil edecek olan Mor ve Ötesi grubunu son yazısında değerlendiren Helin Avşar “Eurovision şarkısı görücüye çıktı. Bu şarkı tam anlamıyla beni Deli’rtti. Ne gerçek ne yalan! Açıkça söyleyebilirim ki, bizim şarkımız kocaman bir yalannnn
    Kenan Doğulu danslar hazırladı … Koca ekipman götürdü. Bu mudurrrr? Şey ötesi, bu derece kötü müzikleriyle inşallah gitmekten vazgeçerler. Mor ve Ötesi’nin şarkısı Deli, fena fena ötesi mor…… pardonnnn!!!
    Bu yarışma Showbiz olayıdır. Ama bizimkiler henüz çözemedi. Çözmeye çalışmadıkça her seferinde mor olacağız. Yanılıyor olmayı çok isterim. Ne biliyorsunuz? Belki de onlar benim bu yazdıklarımı mor ederler! Ben yinede baştan düşüncemi açıklayayım. Şarkıyı defalarca dinledim. Şarkı nasıl mı?
    Mooooooor ötessssssiiiiii...” ifadelerini kullandı.

2. amazon__

amazon__ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: Helin Avşar delirdi
    helin avşar çokmu normal zaten kadının her hareketi mor ötesi o gitsin sarhoş halde çıktığı magazin programlarına laf atsın arızaaa şey

3. esena

esena Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    38

valla ne demek istemiş anlamadım deli deli küpeli la bunuda köşe yazarı yaptılarya ne deyim bu medya adamı rezilde eder vezirde

4. Misafir

Misafir Forum Okuru

aynen katılıyorum esenam.kendılerını hıç sevmem.
    ıyı dememış seneye ben temsıl edım dıye:dp47:

5. meleğim_rüzgarım

meleğim_rüzgarım Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bende sevmem kendısınııı

6. sule

sule Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

o zaten deli...:24:

7. nisan

nisan Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    15
    Ödül Puanları:
    0
    okadar hata yapti insan hicmi duzelmez yaa,,

ablasina sükretsinn

hala ayakta valla
    parishiltonada bn hic benzetmyiorum
    bakalim daha ne isler yapacak,,

8. oya

oya Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Resil kadın ablasının sayesinde geçiniyor işte..

9. oya

oya Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

:dancing:Resil kadın ablasının sayesinde geçiniyor işte

10. örgüm

örgüm Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    16

akıllımıydıki .............

11. *jellibon*

*jellibon* Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    36
    Ödül Puanları:
    48

ay bu kadını heç sevmiyommm

12. melegimeren

melegimeren Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

bende hiç sevmem kendisini
    emeğine sağlık paylaşım için teşekkürler

Helin Avşar delirdi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Helin Avşar, yeni yayın döneminde ‘Modas’ adlı bir moda programı hazırlayıp sunacak.

Helin Avşar, yeni yayın döneminde ‘Modas’ adlı bir moda programı hazırlayıp sunacak.

Ablası Hülya Avşar’la kurduğu yapım şirketinde hazırlanacak olan program öncesinde objektif karşısına geçen Helin Avşar, henüz kanalı kesinleşmediğini söyledi. Programda alışveriş yapmanın, giyinmenin en ince detaylarını anlatacak olan Avşar, “Güzel bir ekip kurdum. Hazırlıklar sürüyor. Büyük sürprizlerim olacak” dedi. habertürk
  2. Helin Avşar -Saçma Sapan Bir Kızdım

Helin Avşar -Saçma Sapan Bir Kızdım

SAÇMA SAPAN BİR KIZDIM! KENDİSİNİ BİR SÜREDİR MEDYADAN ÇEKTİĞİNİ SÖYLEYEN HELİN AVŞAR, MEDYA TARAFINDAN SAÇMA SAPAN BİR KIZ GİBİ GÖSTERİLDİĞİNİ ANCAK ARTIK RAHATLADIĞINI SÖYLEDİ... Star TV'de Sibel Turnagöl'ün sunduğu 'Keyf-i Sibel' programına konuk olan Helin Avşar, eski imajını artık sildiğini belirtti. 'Artık yazılı basının olduğu yerlere gitmiyorum' diyen Helin Avşar, daha önceki...
  3. Helin avşar 'annem olmadan o eve gidemiyorum

Helin avşar 'annem olmadan o eve gidemiyorum

EMRAL AVŞAR’LA YAŞADIĞI APARTMANDAN TAŞINAN HELİN AVŞAR, “ANNEMİ KAYBEDİNCE O EVDE YAŞAMANIN BİR ANLAMI KALMADI. ORAYA GİTMEK BENİ GERÇEKTEN ÇOK ÜZÜYORDU” DEDİ... ANNESİ Emral Avşar’ı önceki hafta toprağa veren Hülya Avşar’ın, kardeşi Helin Avşar’a İstinye Park Residence’dan bir ev satın aldığı konuşuluyor.Tarabya Nurol Sitesi’nde altlı üstlü dairelerde oturduğu annesinin ölümünün...
  4. Helin Avşar "normal insanlara aşık olamıyorum" dedi

Helin Avşar "normal insanlara aşık olamıyorum" dedi

helin avşar, haberleri, 2011, aşkları, röportajı Hülya Avşar'ın kız kardeşi Helin Avşar verdiği bir demeçte "normal insanlara aşık olamıyorum" demiş. Bizde "nasıl yani, normal olmayan nasıl oluyor" diyor ve bu merakımızı gidermek için, size o haberi sunuyoruz Melek'ler:) Helin Avşar, dün gece katıldığı "Saba Tümer'le Bu Gece" programında nasıl aşık olduğunu...
  5. Helin Avşar Mysabella'nın Yüzü Oldu!

Helin Avşar Mysabella'nın Yüzü Oldu!

helin avşar haberleri mysabella sandalet Sevgili melekler, ünlü oyuncu Hülya Avşar'ın kardeşi Helin Avşar bir sandalet markasının yüzü oldu. Mysabella marka sandaletlerin tanıtım yüzü olan Avşar, geçtiğimiz gün 1 gün süren çekimlerde yer aldı. 10 farklı kıyafetle, Kuruçeşme Marina'da bir yatta poz veren Avşar'ın fotolarını, sanatçı çift Ceren Aksan-Gökhan Mumcu çekti.

Sayfayı Paylaş